Southwest University of Visual Arts

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Görevimiz

Southwest University of Visual Arts öğrencileri, farklı bir dünya topluluğunda en yüksek akademik başarı, bilimsel araştırma, yaratıcılık ve vatandaşlık standartlarına bağlı, öğrenci odaklı bir ortamda Güzel Sanatlar, Tasarım ve Görsel İletişim alanlarında başarılı olmaları için eğiterek hayatları dönüştürür.

Değerlerimiz ve ideallerimiz

Southwest University of Visual Arts , misyonunu Üniversitenin hedeflerini destekleyen yerleşik değerler ve idealler kümesine göre yerine getirmek için çalışır. Bu değerler ve idealler, kurumun planını ve günlük faaliyetlerini ve kararlarını yönlendiren pusula görevi görür.

Uyarlanabilirlik

Southwest University of Visual Arts , sosyal ve teknolojik değişikliklere özen göstererek profesyonel sanata ve tasarıma ve dünya toplumuna uyum sağlamaya değer verir ve inanır.

Hesap verebilirlik

Southwest University of Visual Arts , üniversite tarafından sunulan eğitim programlarının kalitesi için hesap verebilirliği sürdürmeye değer verir ve inanır.

İletişim

Southwest University of Visual Arts bireysel fikirlere ve özel ihtiyaçlara açık ve duyarlı olmaya ve tüm görüş ve algıları dikkatlice dinlemeye değer verir ve inanır.

çeşitlilik

Southwest University of Visual Arts dünyamızı büyük, karmaşık bir topluluk olarak anlamaya değer verir ve inanır.

Kapsayıcılık

Her zaman kapsayıcılık için çabalıyoruz; Olabileceğimizin en iyisi olmak için üniversitenin her üyesinin katkısına değer vermek.

Yüksek standartlar

En yüksek akademik başarı standartlarına bağlıyız ve öğrencileri sanat ve tasarımda mükemmelleşmeleri için eğiterek yaşamları dönüştürmek istiyoruz.

SUVA'nın canlı Tucson şehir merkezinin kalbinde, 20 E. Congress'te bulunan güzel bir yeni binaya taşındığını paylaşmak büyük bir heyecanla. Bu hareket SUVA'nın Tucson'un gelişen sanat topluluğuna tam olarak entegre olmasını sağlayacak ve bizi yerel toplumumuzda ve ötesinde parlak bir gelecek için konumlandıracak.

Konumlar

Tucson

Address
East Congress Street,20
85701 Tucson, Arizona, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin