Spertus Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Spertus Institute Yahudi Öğrenimi ve Liderliği Spertus Institute iki gerçek tarafından yönlendirilir: canlı Yahudi toplulukları Yahudi topluluklarını öğreniyor ve bu büyük Yahudi topluluklarının büyük liderlere ihtiyacı var. Bu gerçekler yaptığımız her şeyi bilgilendirir.

Spertus Institute , kökleri Yahudi bilgeliğine ve kültürüne dayanan ve herkese açık dinamik öğrenme fırsatları sunar. Bu fırsatlar, kişisel gelişimi sağlamak, geleceğin liderlerini eğitmek ve bireyleri Yahudi yaşamını keşfetmeye teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Lisansüstü programlar ve profesyonel atölye çalışmaları, çeşitli yerinde ve uzaktan eğitim seçenekleri aracılığıyla Chicago bölgesinde ve dünya çapında bileşenlere hizmet vermektedir.

Kamu programları - filmler, konuşmacılar, seminerler, konserler ve sergiler dahil - Enstitünün Michigan Avenue tesisinde, Chicago banliyölerinde ve çevrimiçi olarak sunulmaktadır.

Sık sık öğrencilerden ve katılımcılardan Spertus'taki deneyimlerinin ilham verici ve hatta dönüştürücü olduğunu duyuyoruz. Bu tasarım gereğidir, çünkü Enstitü gerçek dünya uygulaması, benzersiz kaynaklar ve insanları açık bir fikir alışverişinde bağlantı kurmaya teşvik eden hoş bir ortamla düşündürücü içerik sunmaya çalışmaktadır. Bu, seçmenler ve topluluklar için kişisel ve profesyonel gelişim için anlamlı, önemli fırsatlar sağlar.

Konumlar

Chicago

Address
South Michigan Avenue,610
60605 Chicago, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: