Resmi açıklamayı okuyun

1870 yılında kurulan, Aziz John Katolik ve Vincentian üniversite Bugünün küresel toplumda kişisel ve mesleki başarı için hazırlar. Princeton Review ve diğer üst sıralarda sürekli Üniversitesi'nin seçkin akademisyenleri, dinamik staj ve gönüllü fırsatlar tanımak öğrenci hayatı odaklanmak ve heyecan verici yurtdışı eğitim teklifleri. mükemmellik ve hizmet kurumsal vizyon Kalite yaylar. Öğrenciler yaklaşık 50 eyalette gelen ve 120 yabancı ülkelere yakın sanat, iş, eğitim, hukuk, eczacılık, fen bilimleri ve uzmanlaşmış profesyonel programlarda 100'den fazla ortağı, lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri sürdürmeye. Red Storm erkek ve kadın atletizm bizim 107 yaşındaki geleneği barındıran, başka büyük berabere bitti. John üç konut New York kampüsü vardır; Oakdale, NY akademik merkezi; Roma, İtalya ve Paris, Fransa'da uluslararası kampüsleri; ve Seville, İspanya yurtdışında yerleri incelemek ve dünya çapında. Biz St. John tecrübesi avantajları hakkında daha fazla bilgi edinmek için davet ediyoruz.

John Katolik, Vincentian, Büyükşehir ve Küresel ise

bir üniversite olarak,

Biz akademik mükemmellik ve ücretsiz sorgulama, dini değerler ve insan deneyiminin akan bilgelik peşinde, taahhüt ediyoruz. Biz korumak ve bilimsel araştırma, yaratıcı metodoloji, küresel bilinç ve gerçeği coşkulu arayışı hayati öğretme-öğrenme sürecinin temelinde ve yaşam boyu öğrenme gelişme olarak hizmet eden bir ortam geliştirmek için çalışıyoruz. liberal sanat ve bilim Bizim çekirdek müfredat hayatını yanı sıra meslek zenginleştirmeyi hedeflemektedir ve lisans deneyimini birleştirmek için hizmet vermektedir. Lisans ve mesleki okullar araştırma, titiz standartlarına ve bilginin yenilikçi bir uygulama olan bağlılığımızı ifade eder. Biz analiz ve açıkça neyi ifade, aynı zamanda hayal ve ne olabileceğini fark yardımcı olmak için etik ve estetik değerlere geliştirmek için bir yeteneği ile mükemmel profesyoneller için değil sadece hedefliyoruz.

Aziz John, Katolik bir üniversite

entelektüel ve ahlaki eğitim ile şehrin gençleri sağlamak için, Brooklyn, John Loughlin ilk Bishop bir davete cevaben 1870 yılında kurdu. Biz hak ve her insanın onuru ve yaşadığımız dünya için her bireyin sorumluluk saygı Yahudi-Hıristiyan idealleri kucaklıyorum. Biz Roma Katolik Kilisesi'nin gelenek ve uygulamalar somutlaşan olarak İsa Mesih'in yaşamı ve öğretimine desenli bir ortam oluşturmak için taahhüt. Birçok dinin mensuplarını kapsar Topluluğumuz, ( "bütün bunlar dürüst, saf, takdire şayan, terbiyeli, erdemli, ya da övgüye layık olan, saygıyı hak tamamen doğrudur tüm yönelik, tüm" bir açıklık için Filipililer çaba 4: 8). Böylece, Üniversite diğer dini gelenekler diyalog yürütmektedir olarak Kilise kendisi ve dünya üzerinde yansıtan bir yerdir.

Aziz John, bir Vincentian üniversite

hizmet için St Vincent de Paul şefkat ve heves esinlenerek. Biz bütün insanlar için mükemmel bir eğitim, özellikle eksik, ekonomik, fiziksel ya da sosyal avantajlar sunmak için çalışıyoruz. Toplum hizmeti programları sınıf deneyimini büyütmek için yansıtıcı öğrenme ile birleştirir. Mümkün olan yerlerde, bizim zihinsel ve fiziksel kaynakları yoksulluk ve sosyal adaletsizlik nedenlerini araştırmak ve uyarlanabilir, etkili ve somut çözümler teşvik etmek adamak. Vincentian geleneğinde, biz bir dünya görüşüne teşvik etmeye ve tüm öğrenmek olabilecek olan bir atmosfer yaratarak küresel uyum ve geliştirme yönünde çaba ilerletmek ve Vincent özelliği olan başkaları için şefkatli bir endişe ruhunu taşımaktadır.

Aziz John bir metropol ve küresel bir üniversitedir.

Bir metropol bir üniversite olarak, New York'un kültürel çeşitlilik, entelektüel ve sanatsal kaynakları ve eşsiz profesyonel eğitim olanaklarından yararlanır. Bu zenginliği ile sorumluluk gelir. Biz kendi ihtiyaçlarını karşılamak için kaynaklarını kullanmak için büyükşehir toplumu teşvik. Küresel bir üniversite olarak, biz bir uluslararası müfredat tamamlar kültürlerin bir karışımı ile zenginleştirilmiş yüksek öğretim milletimizin en çeşitli kurumların, biri vardır. dünyadaki diğer kurumlar, yurtdışı eğitim fırsatları ve online kurslar ve derece ile işbirliği sayesinde, sosyal dünyaya yayılmıştır. öğrencileri eğitmek biz bir canlı şehir ve dinamik dünyada etkili liderler ve sorumlu vatandaşlar olmak Mezunlarımızın için gerekli olan nitelikleri geliştirmek için söz veriyoruz.

Gerçek

gerçeklikle uyum içinde bilgi, etik standartlara sadık davranış. John adlı bir üniversite üçlü misyonu, araştırma yoluyla gerçeği aramak için öğretim yoluyla yaymak ve buna göre hareket etmek doğruluyor. Yahudi-Hıristiyan geleneğini teyit ederken Üniversite değerler ve farklı kültürlerin bakış açıları kullanır, gerçeği arayan ve etik standartları geliştirmede üyelerine yardımcı olmak.

Aşk

zihinleri ve kalpleri odaklanma ve uzanan kişinin kendi beslemek ve başka iyi için. Üniversite toplumda ifade aşk bir duygu değil, kurumsal iyiliği için bir eylem üyelerinin zaman, yetenek ve enerji ile gösterdi. Mevcut kaynakları kullanmak ve insanlığın iyiliği yönünde bunları açmak için bir sorumlu özveri olduğunu.

Saygı

tüm bireyler için farkındalık ve saygısı. çeşitlilik Üniversite toplumu içinde ve dışında başkalarına kucakladı ve öğrenme, öğretme ve hizmet paylaşılan tüm insanlar için bir nazik saygı.

FIRSAT

başkalarına hizmet ve doyurucu bir yaşam için kişinin kendini hazırlamaya elverişli koşullar. eşitlik, adalet ve Hıristiyan ahlak merkezi bağlılık rehberliğinde, Üniversite kendi bireysel ve kolektif çıkarları için tüm üyeler için geçerli kaynaklarını yapar.

Mükemmellik

Büyüyen, çabası asla kayıtsız olmak. John Topluluk güçlendirir ve başarı her alanda onlara yardımcı programlarda başarılı öğrencilere, personel, fakülte ve yönetimini ilham veriyor.

Hizmet

eylem Vincentian maneviyat, Allah'ın çağrısına yanıt kendimize vermek. Bizim yükümlülük ve hizmet bağlılık bir kurum olarak aktif şefkat, ama bizim topluluğun üyeleri olarak bu önceliklerin ve değerlerin yetiştiriciliğinde sadece yalan. Biz başkalarının ihtiyaçlarına yanıt Allah vergisi yetenekleri, kaynak ve bilgi ve bakıcının bir bekçi olarak idaresi bir yaşam için kararlıyız.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

St. John's University

St John Üniversitesi Hükümet ve Siyaset Sanat programı Master kamu ve özel sektör arasında işveren geniş bir dizi son derece cazip değerli pratik becerilerini geliştirmek ... [+]

A St John Üniversitesi Hükümet ve Siyaset Sanat programı Master kamu ve özel sektör arasında işveren geniş bir dizi son derece cazip değerli pratik becerilerini geliştirmek için fırsat titiz bir akademik çalışma birleştirir. Sen bizim küçük sınıflar, seçkin öğretim üyelerinin ilgi ve hükümet ve siyaset alanında genişliğini ve derinliğini geliştirmek için esneklik faydalarını göreceksiniz. Sen politika özetleri ve raporlar oluştururken bir uzman olmak gerekir; hazırlanması ve proje önerilerinin, çözünürlükleri ve kamu ifadeleri değerlendirmek; yerli ve yabancı olaylar ve eğilimlerin derinlemesine değerlendirmeler tamamladıktan. Program, sivil ya da yabancı hizmetlerinde fırsat bir dizi için hazırlayacak, kamu veya özel sektörde siyasi veya idari sorumluluk pozisyonları, kariyer eğitiminde, ya da bir doktora ya da hukuk öğrencisi olarak daha fazla çalışma için.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York İtalya Rome Fransa Paris New York Mills  + 3 Daha fazla
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

St. John's University

İş Peter J. Tobin Koleji Muhasebe (MSA), Master of Science uzmanları küresel pazar içinde muhasebe işlevini anlamak ve pratik problemlere sofistike teorik kavramları ile ... [+]

A Muhasebe Bilim (MSA) Master İş Peter J. Tobin Koleji uzmanları küresel pazar içinde muhasebe işlevini anlamak ve pratik problemlere sofistike teorik kavramları ile ilgili yardımcı olmak için tasarlanmıştır dan. muhasebe alanında uzman olan talep mali düzenlemeler geliştiğini dramatik hız kazandı ve şirketler daha şeffaf olmaya çalışıyoruz sadece büyümeye devam edecektir. programın mezunları ileride muhasebe uzmanları olmak onların eğitim ve becerilerini kaldıraç için hazırlanmıştır.

Kabul

Tüm başvuru akredite bir kurum veya lisansüstü düzeyde kaydından önce uluslararası eşdeğer bir lisans derecesine sahip olması gerekir. Muhasebe programı MS başvuracak adayların bir lisans iş büyük olmalı.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York New York Mills İtalya Rome Fransa Paris  + 3 Daha fazla
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
Online
İngilizce Devamını oku
St. John's University

Bilim lisans veya Eğitim Yönetimi Gelişmiş Sertifika A Okul Binası Lideri (SBL) Ana idaresi, değerlendirme ve müfredat alanlarında yeni bilgi, uygulama ve beceri mevcut b ... [+]

A Bilim Okul Binası Lideri (SBL) Yüksek Lisans Eğitim Yönetiminde lisans veya Gelişmiş Sertifika yönetimi, değerlendirme ve müfredat alanlarında yeni bilgi, uygulama ve beceri mevcut bilgi rafine ve geliştirmek için öğrencilere sağlayan bir entelektüel ortam sağlar. bu yenilikçi programın mezunları bir okul binası lideri olmayı New York Eyalet sertifika kazanmak. derecesi kalıcı öğretim sertifikası ve buildinglevel belgelendirme hem de öğretmen hak bir konunun konsantrasyonunu içerir.

Bu programın esneklik daimi sertifikasyonu için gereksinimlerini karşılamak için ya da okul bölge ihtiyaçlarını ders almak isteyip öğretmenler, kendi özel ihtiyaçlarını karşılamak için izin verir. Tüm dersler okullarda çeşitli idari, denetim ve liderlik rolleri üstlenmeye profesyonel eğitimciler yetiştirmek için tasarlanmıştır. Gelişmiş Sertifika kadar 15 kredi transkript bir yoruma göre, bir doktora derecesine doğru uygulanabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York İtalya Rome Fransa Paris New York Mills  + 3 Daha fazla
September 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
Online
İngilizce Devamını oku
St. John's University

Bu araştırma ve standartlara dayalı lisans programları profesyonel, yetkin, sevecen ve İngilizce Dil Öğrenciler (arşın) çok kültürlü eğitimcileri hazırlamak. Diğer Diller ... [+]

Bu araştırma ve standartlara dayalı lisans programları profesyonel, yetkin, sevecen ve çok kültürlü eğitimcileri hazırlamak İngilizce Dil Öğrenciler (arşın). Diğer Dilleri Konuşanlar için İngilizce Öğretimi Bilim derecesi Master (TESOL) ve New York Eyalet Sertifikasyon olmayanlar için, iki parça sunuyor.

Başvuru Koşulları

Detaylı kabul bilgi için eğitim mezun Başvuru Başvuru Koşulları Okulu inceleyiniz.

Tamamlanan Uygulama 70 $ başvuru ücreti gol Tablosu HER kurumdan Resmi transkript derecesi verilmesinden de dahil olmak üzere, katıldığı "B" veya daha fazla ortalama Kariyer Çıktıları

Program mezunları hazırlar:

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York İtalya Rome Fransa Paris New York Mills  + 3 Daha fazla
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
Online
İngilizce Devamını oku
St. John's University

Tahmini analitik, yararlı bilgiler üretmek desenleri ve eğilimleri belirlemek ve gelecekteki olayları tahmin etmek için modeller oluşturmak için büyük veri setlerine güçl ... [+]

Tahmini analitik, yararlı bilgiler üretmek desenleri ve eğilimleri belirlemek ve gelecekteki olayları tahmin etmek için modeller oluşturmak için büyük veri setlerine güçlü bir istatistiksel ve veri madenciliği teknikleri uygular. Bu tekniklerin uygulamaları artık karar verme iş, hükümet, sağlık ve akademik boyunca dönüştürüyor. Bu alanda bilgili profesyoneller için talep önümüzdeki yıllarda hızla büyüyeceği tahmin edilmektedir.

Mezunları Veri Madenciliği ve Öngörülü Analytics programında MS Büyük veri setlerini analiz etmek ve karar vermeyi destekleyecek modelleme çözümleri geliştirmek için gerekli becerileri çeşitli elde edecektir. Onlar da pazarlama analitiği veya sağlık analitik ya bir uzmanlık gelişecektir. Sağlık analitik uzmanlık dördüncü yılında artık büyük bizim bölümün lisans sağlık bilişimi üzerine inşa edilmiştir. Program "veri madenciliği analistler / mühendis" veya "öngörü modelleyicileri" olmak için gerekli niteliklere sahip hazırlamaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York İtalya Rome Fransa Paris New York Mills  + 3 Daha fazla
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Define Yourself @ St. John's University, Visit Us Today