Stanford University Graduate School of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Stanford Graduate School of Business, her şeyin ve her şeyin mümkün olduğu bir yerdir. Bilginin sınırlarının hayal edilebilecek olanın ötesine geçtiği yerdir. Farklı fikirlerin ve bakış açılarının sadece kabul edilmediği yerlerde, cesaretlendirilir ve benimsenir.

Ve bu benzersiz yenilik ve işbirliği ortamında, ilkeli liderler ortaya çıkıyor. Fakülte, öğrenciler, personel ve mezunlar risk alma cesaretini, liderlik etme tutkusunu ve kendileri ve dünya üzerinde olumlu bir etki yaratma motivasyonunu geliştirirler.

Görevimiz

Misyonumuz, yönetim anlayışımızı derinleştiren ve ilerleten fikirler yaratmak ve bu fikirlerle dünyayı değiştiren yenilikçi, ilkeli ve anlayışlı liderler geliştirmektir.

Zihniyetimiz

Stanford GSB'de sonsuz olasılıkların ruhuna inanıyoruz. Yani birlikte şansımızı deniyoruz. Geleneksel düşünceye meydan okuyor, farklı fikirleri davet ediyor ve benimsiyoruz ve dünyayı değiştirmek için işbirliği yapıyoruz.

Bu girişimci zihniyet, yeniliği ve dönüşümü mümkün kılar. Silikon Vadisi ile büyüyen bu zihniyet, sonsuza kadar DNA'mızın bir parçası. Bu bizim gizli sosumuz; İlk elden deneyimleyene kadar biraz soyut görünüyor - kampüse adım attığınızda, çevrimiçi olarak veya dünyanın farklı yerlerinde bir ders aldığınızda, öğretim üyeleriyle tanıştığınızda, bir öğrenciyle konuştuğunuzda veya bir fikir ortaya attığınızda.

Konumlar

Stanford

Address
Knight Way,655
94305 Stanford, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin