Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Stevens hakkında

Yedi bin öğrenci, 300 fakülte. En iyi 3 üniversite kasabasında, bir harika şehrin yanında, bir kampüsün bir mücevher. Sayısız fikir Sonsuz sorular. Ve bu konuda cevaplar. Bu Stevens.

Mümkün (Im) için tutkulu

Stevens Teknoloji Enstitüsü'nde imkansız mümkün olur. Bir fikrin kıvılcımını alıp gerçeğe dönüştürüyoruz.

Öğrencilerimiz yeni ürünler, çözümler ve hizmetler oluşturmak için disiplinlerarası takımlarda birlikte çalışırlar. Eğitim kadromuz daha iyi planlama ve politika sağlayan çığır açan araştırmalar üretmektedir; sağlık ve tedaviyi geliştirir; kritik sorular konusundaki anlayışımızı geliştirir; yararlı görüşler paylaşır; ve hayatı daha güvenli, daha güvenli ve daha konforlu hale getirir. Sektördeki ortaklarımız, işimizi dönüştürmek, geleceği yaratmak ve büyük zorluklarla baş etmek için bizimle birlikte çalışıyor.

Yeşil bir tepe kampüsünde, New York City'den nehrin tam doğru ve tam sağında, gelecek nesillere ve düşünürlere - hayalperestler ve yapanlar - zihinlerini keşfetmeyi, aynı zamanda kalplerini takip etmeyi öğretiyoruz. Onlara yenilik yapmayı, öngörmeyi, işbirliği yapmayı öğretiyoruz. Onları kariyerlere ve daha ileri eğitime hazırlıyoruz, onları gerçek dünyaya ulaşmaya ve gelişmeye hazırlıyoruz. Ve muhteşem bir şekilde gelişirler.113232_people-woman-coffee-meeting.jpgBaşlangıç hazır Fotoğraflar / Pexels

Stevens Farkı

Stevens eğitimi eşsizdir. Öğrencileri asla tanımadıkları şekillerde meydan okuyor ve hazırlıyoruz. İşbirliği yoluyla en büyük kazanımların nasıl gerçekleştiğini öğretiyoruz. Mezunlar kapılarımızdan geçtiklerinde ekip çalışması, proje yönetimi, acele ve umut yaşadılar. Ve her zaman öngördükleri geleceklere ulaşmak için hazırlandılar.

Başarılı olmak için vizyon

Stevens Başkanı Nariman Farvardin, Temmuz 2011'den bu yana üniversiteye hizmet etti. Kabine, Stevens Mütevelli Heyeti ve bir danışma Liderlik Konseyi ile birlikte çalışan ve 10 yıllık ayrıntılı bir Stratejik Plan tarafından yönlendirilen liderliği, Stevens'ın işbirliği, etki ve toplumun en acil zorluklarını çözmek için teknolojiden yararlanma.

Herhangi Birinden Farklı Bir Eğitim

Stevens'ın teknolojik eğitimin eşsiz bir karışımı ve öğrenme fırsatlarına uygulanması, öğrencilerimizi gerçek dünyaya hazırlar - ve işe alım uzmanlarının dikkatini çeker. Birinci sınıf öğrencilerine girişimcilik dersleri veriyoruz; geniş bir disiplinlerarası ana seçenek seçimi; ve yüksek dereceli stajlara ve işbirlikçi eğitime benzersiz erişim. Stevens yaşlıların çoğu, yıl boyunca süren takım kapsül taşı projelerine de katılırlar.

Manhattan'dan Dakikalar

Stevens ideal bir konumda, ilk üçte bir üniversite kasabasında (Hoboken) bulunmakta ve dünyanın finans ve kültürel merkezi olan ve yükselen bir teknoloji yeniliği merkezi olan New York City'den doğrudan Hudson Nehri'ne yerleştirilmiştir. 55 dönümlük bir tepe kampüsü, şehirden tren, otobüs veya feribotla sadece birkaç dakika uzaklıkta mı? Şimdi bu fırsata erişim.

Fark Yaratan Araştırma

Taşkınlar. Kasırgalar. Alzheimer hastalığı. Meme kanseri. Hackerlar. Stevens araştırmacıları zor soruları ele alıyor, yeni yaklaşımları deniyor, yeni adımlar atıyor ve önemli fark yaratan gerçek dünya uygulamalarını geliştiriyor - hayat kurtarıyor, mahremiyeti koruyor, insanların daha iyi kararlar almasına yardımcı oluyor ve daha güvenli, daha sağlıklı, daha güvenli bir hale geliyor dünya.

Temel Araştırma Sütunları

Stevens, çok çeşitli kritik disiplinlerde öncü araştırmalar yapmaktadır. Üniversite, şu anda Stevens'ın önde gelen uzmanlığa sahip olduğu altı belirli temel dayanağa odaklanarak belirli araştırmalara odaklanmayı seçti.

Bu stratejik alanlarda çalışmak, ulusal ve küresel planlama, yönetişim, altyapı ve teknoloji geliştirmenin yanı sıra bölgesel, ulusal ve uluslararası güvenlik, güvenlik ve refah için kritik öneme sahip olacaktır. Bu nedenle, Stevens, bu belirli alanlarda dinamik ortaklıklar kurmak üzere akademik, endüstri ve hükümette çeşitli işbirlikçiler arayacak. Bu disiplinlerarası araştırma işbirliği ve dış ortaklıklar sayesinde, üniversite bu alanlardaki toplumsal etkisini en üst düzeye çıkarmaya devam edecektir.

Yapay Zeka, Makine Öğrenmesi

Stevens, AI, makine öğrenimi ve siber güvenlik alanlarında, diğer alanların yanı sıra parola, cihaz ve ağ güvenliği, sağlık hizmetleri, finansal veriler ve ülke güvenliği konularında araştırmalar yapmaktadır.

Biyomedikal Mühendislik, Sağlık

Disiplinlerarası Sağlık İnovasyon Merkezi (CHI) sayesinde Stevens, dünya çapındaki hastaların gelecekteki yararına yönelik önemli araştırma alanlarında çalışmaktadır.

Karmaşık sistemler

Karmaşık Sistemler Merkezi tarafından desteklenmektedir

Veri Bilimi ve Bilgi Sistemleri

Stevens veri bilim adamları, cihazlar ve analitiklerin ürettiği büyük verilerin patlamasını keşfedip, yeni fikirler ve karar teknolojileri üretiyor.

Finansal Sistemler

Son teknoloji ürünü bir finansal araştırma ve öğretim tesisi olan Hanlon Finansal Sistemler Merkezi tarafından desteklenen Stevens araştırması, düzenlemenin, bulaşmanın ve yatırım stratejisinin de dahil olduğu finansmanın tüm yönlerine değiniyor.

Esneklik

Stevens, kıyı ve kentsel dayanıklılık araştırmaları, kıyı topluluklarının iklim değişikliğinin etkilerinden korunması hakkında çalışma ve tartışma çalışmaları konusunda uluslararası bir liderdir. Ayrıca önemli sürdürülebilirlik ve enerji araştırmaları yapıyoruz.113233_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpgPriscilla Du Preez / Unsplash

Liderlik

Stevens Teknoloji Enstitüsü özel bir ortak eğitim araştırma kurumu. Stevens Teknoloji Enstitüsü, 1870 yılında New Jersey yasama yasası tarafından yaratılmıştır ve İç Gelir Kanunu'nun 501 (c) (3) Bölümünde vergi muaf bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. Özel bir kurum olarak Stevens, Üniversite Yönetmeliği altında çalışan Mütevelli Heyeti ve Başkan tarafından yönetilir.

Yönetim

Özel bir üniversite olarak Stevens Teknoloji Enstitüsü Mütevelli Heyeti Ana Sözleşme ve Yönetmelikler ile kurumun zaman zaman kabul ettiği politika ve prosedürleri uyarınca faaliyet göstermektedir. Mütevelli Heyeti düzenli aralıklarla toplanır ve her bir Komite Yönetmeliği ve tüzüklerinde belirtilen Kurul komitelerinin yapısını korur. Politika Kütüphanesi, kurum tarafından benimsenen politikaların çoğunun deposudur ve düzenli olarak güncellenmektedir.

Stevens Liderliği

Mütevelli Heyeti tarafından atanan Stevens Teknoloji Enstitüsü Başkanı, tüm üniversite işlerinin denetlenmesinden ve üniversitenin stratejik hedeflerine yönelik ilerlemenin denetlenmesinden sorumludur. Başkan, tüm akademik programları denetleyen ve başkanın yokluğunda başkanın sorumluluklarını üstlenen provost ile ve üniversitede büyük idari bölümlere başkanlık eden başkan yardımcıları ile yakın bir şekilde çalışır.

Sınıfın Ötesinde

Stevens'ın öğrenci deneyimi sınıfta geçirilen zamandan ve laboratuarda yapılan araştırmalardan çok daha fazlasını gerektirir. Üniversite takım ve intramural atletizm sunuyor; 100'den fazla öğrenci kulübü; düzenli bir sahne, müzik ve diğer sanat programları; kişisel gelişim, topluluk oluşturma ve yeni arkadaşlık için birçok fırsat.

Oyunlarını Yükseltmek

Stevens öğrenci sporcuları tek boyutlu klişelere meydan okuyor ve rekabete giriyor. Akıllıları, karakterleri ve kumları birleştirerek 26 varsity sporunda en yüksek seviyelerde yarışarak NCAA bireysel ve takım şampiyonluklarını yakaladılar.

Yay alarak

İnsan durumuna hitap eden dramatik tiyatro. Broadway tarzı gösterileri morallerimizi yükseltiyor. Kalplerimizi şarkı söyleten müzikal topluluklar. Stevens olarak, problemleri yaratıcı bir şekilde çözme yeteneğinin sanat tutkusuyla ilişkili olduğuna inanıyoruz. Ve sanatsal yetenekleri korkusuzca keşfeden çok yetenekli kadınlar ve Stevens erkekleri bu yaratıcı enerjiyi barındırıyor.

Aracıları Değiştir

Gelir eşitliği Çevresel sürdürülebilirlik. Eğitim reformu. Stevens öğrencileri aralarında oturmaktan memnun değil. Vatandaş ve lider rollerini benimseyen, onlar yaşadıkları geniş toplulukta bir fark yaratmaya niyetli değişim yapıcılarıdır.

Konumlar

Hoboken

Address
Castle Point Terrace,1
07030 Hoboken, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin