Resmi açıklamayı okuyun

Stevens hakkında

Yedi bin öğrenci, 300 fakülte. En iyi 3 üniversite kasabasında, bir harika şehrin yanında, bir kampüsün bir mücevher. Sayısız fikir Sonsuz sorular. Ve bu konuda cevaplar. Bu Stevens.

Mümkün (Im) için tutkulu

Stevens Teknoloji Enstitüsü'nde imkansız mümkün olur. Bir fikrin kıvılcımını alıp gerçeğe dönüştürüyoruz.

Öğrencilerimiz yeni ürünler, çözümler ve hizmetler oluşturmak için disiplinlerarası takımlarda birlikte çalışırlar. Eğitim kadromuz daha iyi planlama ve politika sağlayan çığır açan araştırmalar üretmektedir; sağlık ve tedaviyi geliştirir; kritik sorular konusundaki anlayışımızı geliştirir; yararlı görüşler paylaşır; ve hayatı daha güvenli, daha güvenli ve daha konforlu hale getirir. Sektördeki ortaklarımız, işimizi dönüştürmek, geleceği yaratmak ve büyük zorluklarla baş etmek için bizimle birlikte çalışıyor.

Yeşil bir tepe kampüsünde, New York City'den nehrin tam doğru ve tam sağında, gelecek nesillere ve düşünürlere - hayalperestler ve yapanlar - zihinlerini keşfetmeyi, aynı zamanda kalplerini takip etmeyi öğretiyoruz. Onlara yenilik yapmayı, öngörmeyi, işbirliği yapmayı öğretiyoruz. Onları kariyerlere ve daha ileri eğitime hazırlıyoruz, onları gerçek dünyaya ulaşmaya ve gelişmeye hazırlıyoruz. Ve muhteşem bir şekilde gelişirler.113232_people-woman-coffee-meeting.jpgBaşlangıç hazır Fotoğraflar / Pexels

Stevens Farkı

Stevens eğitimi eşsizdir. Öğrencileri asla tanımadıkları şekillerde meydan okuyor ve hazırlıyoruz. İşbirliği yoluyla en büyük kazanımların nasıl gerçekleştiğini öğretiyoruz. Mezunlar kapılarımızdan geçtiklerinde ekip çalışması, proje yönetimi, acele ve umut yaşadılar. Ve her zaman öngördükleri geleceklere ulaşmak için hazırlandılar.

Başarılı olmak için vizyon

Stevens Başkanı Nariman Farvardin, Temmuz 2011'den bu yana üniversiteye hizmet etti. Kabine, Stevens Mütevelli Heyeti ve bir danışma Liderlik Konseyi ile birlikte çalışan ve 10 yıllık ayrıntılı bir Stratejik Plan tarafından yönlendirilen liderliği, Stevens'ın işbirliği, etki ve toplumun en acil zorluklarını çözmek için teknolojiden yararlanma.

Herhangi Birinden Farklı Bir Eğitim

Stevens'ın teknolojik eğitimin eşsiz bir karışımı ve öğrenme fırsatlarına uygulanması, öğrencilerimizi gerçek dünyaya hazırlar - ve işe alım uzmanlarının dikkatini çeker. Birinci sınıf öğrencilerine girişimcilik dersleri veriyoruz; geniş bir disiplinlerarası ana seçenek seçimi; ve yüksek dereceli stajlara ve işbirlikçi eğitime benzersiz erişim. Stevens yaşlıların çoğu, yıl boyunca süren takım kapsül taşı projelerine de katılırlar.

Manhattan'dan Dakikalar

Stevens ideal bir konumda, ilk üçte bir üniversite kasabasında (Hoboken) bulunmakta ve dünyanın finans ve kültürel merkezi olan ve yükselen bir teknoloji yeniliği merkezi olan New York City'den doğrudan Hudson Nehri'ne yerleştirilmiştir. 55 dönümlük bir tepe kampüsü, şehirden tren, otobüs veya feribotla sadece birkaç dakika uzaklıkta mı? Şimdi bu fırsata erişim.

Fark Yaratan Araştırma

Taşkınlar. Kasırgalar. Alzheimer hastalığı. Meme kanseri. Hackerlar. Stevens araştırmacıları zor soruları ele alıyor, yeni yaklaşımları deniyor, yeni adımlar atıyor ve önemli fark yaratan gerçek dünya uygulamalarını geliştiriyor - hayat kurtarıyor, mahremiyeti koruyor, insanların daha iyi kararlar almasına yardımcı oluyor ve daha güvenli, daha sağlıklı, daha güvenli bir hale geliyor dünya.

Temel Araştırma Sütunları

Stevens, çok çeşitli kritik disiplinlerde öncü araştırmalar yapmaktadır. Üniversite, şu anda Stevens'ın önde gelen uzmanlığa sahip olduğu altı belirli temel dayanağa odaklanarak belirli araştırmalara odaklanmayı seçti.

Bu stratejik alanlarda çalışmak, ulusal ve küresel planlama, yönetişim, altyapı ve teknoloji geliştirmenin yanı sıra bölgesel, ulusal ve uluslararası güvenlik, güvenlik ve refah için kritik öneme sahip olacaktır. Bu nedenle, Stevens, bu belirli alanlarda dinamik ortaklıklar kurmak üzere akademik, endüstri ve hükümette çeşitli işbirlikçiler arayacak. Bu disiplinlerarası araştırma işbirliği ve dış ortaklıklar sayesinde, üniversite bu alanlardaki toplumsal etkisini en üst düzeye çıkarmaya devam edecektir.

Yapay Zeka, Makine Öğrenmesi

Stevens, AI, makine öğrenimi ve siber güvenlik alanlarında, diğer alanların yanı sıra parola, cihaz ve ağ güvenliği, sağlık hizmetleri, finansal veriler ve ülke güvenliği konularında araştırmalar yapmaktadır.

Biyomedikal Mühendislik, Sağlık

Disiplinlerarası Sağlık İnovasyon Merkezi (CHI) sayesinde Stevens, dünya çapındaki hastaların gelecekteki yararına yönelik önemli araştırma alanlarında çalışmaktadır.

Karmaşık sistemler

Karmaşık Sistemler Merkezi tarafından desteklenmektedir

Veri Bilimi ve Bilgi Sistemleri

Stevens veri bilim adamları, cihazlar ve analitiklerin ürettiği büyük verilerin patlamasını keşfedip, yeni fikirler ve karar teknolojileri üretiyor.

Finansal Sistemler

Son teknoloji ürünü bir finansal araştırma ve öğretim tesisi olan Hanlon Finansal Sistemler Merkezi tarafından desteklenen Stevens araştırması, düzenlemenin, bulaşmanın ve yatırım stratejisinin de dahil olduğu finansmanın tüm yönlerine değiniyor.

Esneklik

Stevens, kıyı ve kentsel dayanıklılık araştırmaları, kıyı topluluklarının iklim değişikliğinin etkilerinden korunması hakkında çalışma ve tartışma çalışmaları konusunda uluslararası bir liderdir. Ayrıca önemli sürdürülebilirlik ve enerji araştırmaları yapıyoruz.113233_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpgPriscilla Du Preez / Unsplash

Liderlik

Stevens Teknoloji Enstitüsü özel bir ortak eğitim araştırma kurumu. Stevens Teknoloji Enstitüsü, 1870 yılında New Jersey yasama yasası tarafından yaratılmıştır ve İç Gelir Kanunu'nun 501 (c) (3) Bölümünde vergi muaf bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. Özel bir kurum olarak Stevens, Üniversite Yönetmeliği altında çalışan Mütevelli Heyeti ve Başkan tarafından yönetilir.

Yönetim

Özel bir üniversite olarak Stevens Teknoloji Enstitüsü Mütevelli Heyeti Ana Sözleşme ve Yönetmelikler ile kurumun zaman zaman kabul ettiği politika ve prosedürleri uyarınca faaliyet göstermektedir. Mütevelli Heyeti düzenli aralıklarla toplanır ve her bir Komite Yönetmeliği ve tüzüklerinde belirtilen Kurul komitelerinin yapısını korur. Politika Kütüphanesi, kurum tarafından benimsenen politikaların çoğunun deposudur ve düzenli olarak güncellenmektedir.

Stevens Liderliği

Mütevelli Heyeti tarafından atanan Stevens Teknoloji Enstitüsü Başkanı, tüm üniversite işlerinin denetlenmesinden ve üniversitenin stratejik hedeflerine yönelik ilerlemenin denetlenmesinden sorumludur. Başkan, tüm akademik programları denetleyen ve başkanın yokluğunda başkanın sorumluluklarını üstlenen provost ile ve üniversitede büyük idari bölümlere başkanlık eden başkan yardımcıları ile yakın bir şekilde çalışır.

Sınıfın Ötesinde

Stevens'ın öğrenci deneyimi sınıfta geçirilen zamandan ve laboratuarda yapılan araştırmalardan çok daha fazlasını gerektirir. Üniversite takım ve intramural atletizm sunuyor; 100'den fazla öğrenci kulübü; düzenli bir sahne, müzik ve diğer sanat programları; kişisel gelişim, topluluk oluşturma ve yeni arkadaşlık için birçok fırsat.

Oyunlarını Yükseltmek

Stevens öğrenci sporcuları tek boyutlu klişelere meydan okuyor ve rekabete giriyor. Akıllıları, karakterleri ve kumları birleştirerek 26 varsity sporunda en yüksek seviyelerde yarışarak NCAA bireysel ve takım şampiyonluklarını yakaladılar.

Yay alarak

İnsan durumuna hitap eden dramatik tiyatro. Broadway tarzı gösterileri morallerimizi yükseltiyor. Kalplerimizi şarkı söyleten müzikal topluluklar. Stevens olarak, problemleri yaratıcı bir şekilde çözme yeteneğinin sanat tutkusuyla ilişkili olduğuna inanıyoruz. Ve sanatsal yetenekleri korkusuzca keşfeden çok yetenekli kadınlar ve Stevens erkekleri bu yaratıcı enerjiyi barındırıyor.

Aracıları Değiştir

Gelir eşitliği Çevresel sürdürülebilirlik. Eğitim reformu. Stevens öğrencileri aralarında oturmaktan memnun değil. Vatandaş ve lider rollerini benimseyen, onlar yaşadıkları geniş toplulukta bir fark yaratmaya niyetli değişim yapıcılarıdır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Yazılım mühendisliği alanında yüksek lisans, giderek daha fazla birbirine bağlı bir dünyada endüstri ve toplumu ilerleten güvenilir, duyarlı, güvenli ve güvenli yazılım s ... [+]

genel bakış

Yazılım mühendisliği alanında yüksek lisans, giderek daha fazla birbirine bağlı bir dünyada endüstri ve toplumu ilerleten güvenilir, duyarlı, güvenli ve güvenli yazılım sistemleri oluşturmakla ilgilidir. Yazılım mühendisliği programımızda yaşam döngüsü sürecini ve sürdürülebilir ürünlerin nasıl oluşturulacağını öğreneceksiniz. Yazılım sistemlerini tasarlamak, oluşturmak, test etmek ve bakımını yapmak ve yazılım projelerini optimum verimlilikle yönetmek için beceri setleri edineceksiniz.

Sistemler ve İşletmeler Okulu'nun çeşitli geçmişlerden gelen yazılım mühendisliği öğrencileri; bilgisayar bilimi, genel fen bilimleri, matematik, mühendislik, işletme ve liberal sanatlar, geleceğin yoğun yazılım sistemlerini inşa edebilecek mimar ve proje lideri olmak için gereken anlayış ve becerileri geliştirir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hoboken
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Üstün bilgi ve güçlü profesyonel bağlantılarla aranan bir uzman olun. ... [+]

genel bakışBilgisayar Mühendisliği

Üstün bilgi ve güçlü profesyonel bağlantılarla aranan bir uzman olun.

Bilgisayar mühendisliği yüksek lisans programı öğrencileri bilgisayar sistemleri, gerçek zamanlı ve gömülü sistemler, veri iletişim ve ağları, dijital sistem tasarımı, görüntü işleme ve multimedya, bilgi sistemleri, bilgi sistemleri güvenliği ve akıllı sistemler konusunda uzmanlaşmaya hazırlar. Program, bilgisayar mühendisliği alanında ileri ve uzmanlık bilgisi gerektiren kariyer için öğrencileri yetiştirir. Sonunda, kemerinizin altındaki donanım ve yazılım geliştirmede etkileyici başarıların yanı sıra bir Stevens mühendislik derecesinin saygın ününe sahip olacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hoboken
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Hem inşaat mühendisliği hem de işletme yönetimi konularında güçlü beceriler kazanın ve dünyadaki mega projelere liderlik etmeye hazırlanın. ... [+]

genel bakış

Hem inşaat mühendisliği hem de işletme yönetimi konularında güçlü beceriler kazanın ve dünyadaki mega projelere liderlik etmeye hazırlanın.

İnşaat mühendisliği ve yönetimi yüksek lisans programı, öğrencileri küresel inşaat projelerine yönlendirmek için hazırlarken teknik eğitimi güçlendirmek ve maliyetleri, zaman kısıtlamalarını, kalite ve güvenlik kontrollerini yönetme becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

Stevens, New York bölgesindeki bu en yeni programı sunmak için birkaç üniversiteden biri - ve belki de mega projelere özel olarak odaklanan bölgedeki tek üniversite. Mezun olduğunuzda, küresel inşaat sektöründe üst düzey yönetici kariyerine devam etmenize yardımcı olacak rekabetçi liderlik becerilerine sahip olacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hoboken
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Çok az sayıda yönetici, organizasyonlarını dijital bir çağa yönlendirmek için iş zekasını teknik uzmanlıkla birleştirir; bu değerin yapay zeka, derin öğrenme ve tahmine d ... [+]

genel bakış

Çok az sayıda yönetici, organizasyonlarını dijital bir çağa yönlendirmek için iş zekasını teknik uzmanlıkla birleştiriyor; bu değerin yapay zeka, derin öğrenme ve tahmine dayalı analitik yoluyla yaratıldığı bir dijital çağ.

İş Zekası

Müfredat, veri devriminin önündeki kavramları kapsar - makine öğrenmesi, dil işleme, web madenciliği, optimizasyon ve risk analizi. Sınıflar, R, SAS, Hadoop, Python ve Sparc'ta temellerin ötesine geçerken temel iş kavramlarını keşfeder. Program, bir endüstri danışmanının rehberliğinde gerçek verileri kullanarak bir proje üzerinde çalışacağınız bir kapsül deneyimiyle sonuçlanır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hoboken
Bilgi iste
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Stevens'daki makine mühendisliği yüksek lisans programı, araştırma, tasarım, üretim ve test becerilerinin ustalığının bir sonraki büyük fikir kadar önemli olduğu, giderek ... [+]

genel bakış

Geleceğinizi geliştirmek için tasarlanmış bir programda geleceği inşa edin.

Stevens'daki makine mühendisliği yüksek lisans programı, araştırma, tasarım, üretim ve test becerilerinin ustalığının bir sonraki büyük fikir kadar önemli olduğu, giderek daha rekabetçi bir meslekte size avantaj sağlar.

Bu program, bilime dayalı mühendislik malzemeleri ve üretim süreçleri anlayışıyla ürünlerin tutarlı bir şekilde oluşturulmasını sağlayan tekniklere odaklanır ve sizi karmaşık mühendislik problemlerini çözmeye, gelişen teknolojileri konumlandırmaya, yüksek kaliteli ürünlerin geliştirilmesine öncülük etmeye, projeleri yönetmeye ve bakım yapmaya hazırlar. Sürekli gelişen bir ekonomide titiz standartlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hoboken
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Makine öğrenimi alanında yüksek lisans derecesi ile günümüzün en hızlı büyüyen alanlarından birinde etki bırakmak için hızlı yolda olun. ... [+]

genel bakış

Makine öğrenimi alanında yüksek lisans derecesi ile günümüzün en hızlı büyüyen alanlarından birinde etki bırakmak için hızlı yolda olun.

Makine öğrenimi yüksek lisans programı, bir sonraki teknolojik devrimde ilerlemenin ön saflarında yer almak için gereken teorik ve pratik temelleri oluşturur. Makine öğrenimi ve ilgili disiplinlerde yapılan gelişmeler, yakında her bir teknolojiye dokunacak, bu da başarılı bir kariyer için ileri derecede önemli bir varlık olacaktır.

Hızla genişleyen makine öğrenme alanı, akıllı sistemler, bilgisayarlı görü, konuşma tanıma, doğal dil işleme, robotik, finans, bilgi alma, biyoinformatik, sağlık ve hava durumu tahmini gibi farklı alanlarda çok sayıda uygulamaya sahiptir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hoboken
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Yetenekli sistem liderleri, en ileri sistemleri tasarlama teknik bilgi birikimi ve bunları giderek daha karmaşık, küresel olarak birbirine bağlı bir iş ve politika ortamı ... [+]

genel bakış

Yetenekli sistem liderleri, en ileri sistemleri tasarlama teknik bilgi birikimi ve bunları giderek daha karmaşık, küresel olarak birbirine bağlı bir iş ve politika ortamında kullanma ve bunları sürdürme becerilerine sahip olmaları, 21. yüzyılda talep edilmektedir.

ABD federal hükümetine ve dünya çapındaki endüstrilere en büyük sistem mühendisliği eğitimi sağlayıcısı olarak, Systems and Enterprises Okulu'ndan sistem mühendisliği Yüksek Lisansı, karmaşık teknik sistemleri ve süreçleri tasarlamak, yönetmek ve yönetmek için gereken multidisipliner becerileri ve yaklaşımları öğretir. yaşam döngüleri boyunca.

Program, öğrencilere mühendislik, teknoloji ve yönetim eğitiminin doğru bir karışımını sağlar ve mezunlarını karmaşık sistemleri başarılı bir şekilde yönlendirmek ve yönetmek için sistem yaklaşımı uygulayan teknik lider olmaya hazırlar. Mezunlarımız, küreselleşme, kalite, karmaşıklık ve üretkenliğin işletme faktörü olduğu bir pazarda sistem entegrasyonu, yaşam döngüsü sorunları ve sistem ve işletme seviyelerinde düşünen sistemleri ele alabilirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hoboken
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Hızla büyüyen bir alanda talep edilen bir derece kazanın. Stevens'taki siber güvenlik yüksek lisans programı özellikle öğrencileri hükümet ve sektördeki karmaşık bilgi al ... [+]

genel bakış

Hızla büyüyen bir alanda talep edilen bir derece kazanın. Stevens'taki siber güvenlik yüksek lisans programı özellikle öğrencileri hükümet ve sektördeki karmaşık bilgi altyapılarımızı koruyan kariyer konusunda eğitmek için tasarlanmıştır.

Siber güvenlik yüksek lisans programı, bilgi güvenliği ile ilgili teknik bilgilerin derinlemesine bir anlayışının yanı sıra, güvenlik ve mahremiyetin organizasyonel, sosyal, yönetimsel ve yasal yönlerinin takdir edilmesini isteyen güvenlik profesyonelleri için tasarlanmıştır.

Siber güvenlik, şu anda mevcut eğitimli profesyonellerin tedarikinden çok daha büyük bir talep yaşayan yüksek büyüme alanıdır. Beyaz Saray, önümüzdeki yıllarda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından 30.000 kadar yeni siber güvenlik uzmanına ihtiyaç duyulduğunu bildirdi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hoboken
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Stevens, mühendislik alanındaki AI uygulamalarını keşfetmek için ülkedeki ilk yüksek lisans programlarından birini sunarak yapay zekanın yeni sınırlarını aşmaktadır. ... [+]

genel bakış

Stevens, mühendislik alanındaki AI uygulamalarını keşfetmek için ülkedeki ilk yüksek lisans programlarından birini sunarak yapay zekanın yeni sınırlarını aşmaktadır.

Uygulamalı yapay zeka yüksek lisans programında, yüksek lisans öğrencileri, çeşitli mühendislik uygulamalarını tam olarak anlayarak, yapay zeka ve derin öğrenmede teorik temeller ve algoritma geliştirmede güçlü bir arka plan geliştirir. Öğrenciler, birden fazla mühendislik alanında uygulanabilir olan yazılım ve donanım becerilerinin bir karışımını öğreneceklerdir.

Öğrenciler, temel çekirdek derslerden, nesnelerin interneti (IoT), bilgi sistemleri güvenliği ve büyük veri uygulamaları gibi son teknolojiye sahip konulara kadar, kurs teklifleri içinde öğrenmeye uygulamalı bir yaklaşıma daldırılır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hoboken
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

İşletme ve teknolojideki işlevsel uygulama için büyük verileri analiz etmek için gereken teorik bilgileri ve pratik becerileri öğrenin. ... [+]

genel bakış

İşletme ve teknolojideki işlevsel uygulama için büyük verileri analiz etmek için gereken teorik bilgileri ve pratik becerileri öğrenin.

Bilgilendirilmiş karar verme sürecine yardımcı olmak için modern teknolojiler aracılığıyla sağlanan bilgi hazinesi hakkında bilgi sahibi olabilecek veri bilimcilerine talep artmaktadır. Stevens'daki veri bilimi yüksek lisans programı, çıkarım ve tahminle ilgili zorluklarla birlikte verilerin çağdaş toplanması, araştırılması, analiz edilmesi ve modellenmesi için gerekli olan teorik bilgi ve pratik becerileri içerir.

Bu disiplinlerarası program öğrencileri fintech, iş zekası ve analitik, akademi ve veri tabanı yönetimi ile veri analizinde güçlü beceriler gerektiren devlet görevlerinde kariyer için hazırlar. Öğrenciler, büyük ölçekli veritabanları dahil olmak üzere karmaşık verileri analiz edecek ve son teknoloji modelleme ve görselleştirme tekniklerini uygulayacaktır. Siber saldırı simülasyonlarına katılacaklar ve etkili savunma stratejileri yaratacaklar, ayrıca en son iş analitiği yöntemlerinin temelini oluşturan algoritmaları ve optimizasyon planlarını inceleyecekler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hoboken
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Castle Point Terrace,1
07030 Hoboken, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri