Stratford University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

GÖREVİMİZ

Stratford University , özel bir yüksek öğrenim kurumudur. Öğrenci topluluğu, yeni lise mezunları, çalışan profesyoneller, uluslararası öğrenciler ve kariyer alanlarını değiştirmek isteyen kişiler dahil olmak üzere çeşitlidir. Stratford University misyonu, işverenlerin ve toplumun değişen ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli eğitim programları aracılığıyla öğrencileri kariyerlerini ödüllendirmeye hazırlamaktır. Bu misyonu yerine getirmek için Üniversite, yeni ortaya çıkan ve yüksek istihdam gerektiren alanlarda çeşitli sertifika, diploma, önlisans, lisans ve lisansüstü programlar sunmaktadır.

Bağımsız Kolejler ve Okullar Akreditasyon Konseyi (ACICS) tarafından sertifika, diploma, önlisans, lisans ve yüksek lisans dereceleri vermek için akredite olan Stratford University , öğrencilere kaliteli eğitim sunar. ACICS, akreditasyon yoluyla akademik kalitenin kendi kendini düzenlemesi için ulusal bir savunucu ve kurumsal ses olan Yüksek Öğrenim Akreditasyonu Konseyi (CHEA) tarafından tanınan ulusal olarak tanınan bir akreditasyon kurumu olarak listelenmiştir. CHEA, 3.000 derece veren kolej ve üniversitelerin birliğidir ve 60 kurumsal ve programatik akreditasyon kuruluşunu tanır.

Stratford ayrıca, fakülte, müfredat ve öğrenci hizmetleri için belirlenen standartları ve yetkinlikleri karşıladığımızı garanti eden Amerikan Aşçılık Federasyonu Eğitim Vakfı (ACFEF) tarafından da akredite edilmiştir.

Stratford University , Virginia'daki kampüsleri işletmek üzere Virginia Eyalet Yüksek Öğretim Konseyi (SCHEV) tarafından faaliyet göstermek üzere onaylanmıştır.

Konumlar

Falls Church

Address
Leesburg Pike,7777
22043 Falls Church, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin