Syracuse University - David B. Falk College of Sport and Human Dynamics

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

David B. Falk Spor ve İnsan Dinamikleri Koleji'ne hoş geldiniz! Falk Koleji, Syracuse Üniversitesi'nin İnsan Gelişimi ve Aile Bilimleri, Gıda Araştırmaları, Evlilik

Falk Kolejinin misyonu, burs, uygulama, sivil katılım, savunuculuk ve girişimcilik çalışmaları ile her yaştan bireyin, ailelerinin ve içindeki toplulukların sağlık ve esenliklerini geliştirme yönünde öğretim alanlarında öğretim mükemmellik ve liderlik sağlamaktır. sosyal adalet ilkelerinin çerçevesi.

Kolej liderlik ekibi Falk Koleji Dekanı, Diane Lyden Murphy ile yakından çalışır ve şunları içerir:

  • Eileen Lantier, Akademik İşlerden Sorumlu Dekan Vekili
  • James Byrne, Yardımcı Dekan, Öğrenci Hizmetleri
  • Deborah J. Monahan, Dekan Yardımcısı, Araştırma
  • Felicia Otero, Kabul Direktörü

Kabul Ofisi 340 White Hall'da bulunmaktadır ve akademik programlar, hizmetler ve Kolej ile ilgili diğer etkinlikler hakkında daha fazla bilgi için 315-443-5555 numaralı telefondan ulaşılabilir.

Biz Kimiz

Syracuse Üniversitesi'ndeki Falk Koleji, yüzyılı kapsayan bir mirasa sahiptir. Önümüzde gelen kolejler ve okullar, Falk Koleji'nin kalbine insan bağlantısı, yurttaşlık hizmeti ve sosyal adalet değerlerini dokundu; Ev Ekonomisi, İnsani Gelişme, İnsan Hakları ve Sağlık Meslekleri, İnsan Ekolojisi, Hemşirelik ve Sosyal Hizmet Okulu. Bu aynı değerler bugün Koleji şekillendiriyor ve yönlendiriyor.

Bu kolektif mezunların yıllar boyunca diğer Syracuse Üniversitesi mezunlarıyla birlikte dünyadaki sonsuz etkisini paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Birlikte, ihtiyacı olan zamanlarda rahatlama, adaletsizlik zamanlarında değişiklik yapma ve belirsizliklerin yaşandığı zamanlarda keşfedilme- öğrencilerimizin hayal etmeye çalıştıklarında ve olmaya çalıştıklarıyla aynı şeyler. Onların yolunu açan mezunlar sayesinde iyi iş devam ediyor.

Akademik programlarımızın da ön planda olan programlar tarafından şekillendirilmesi şaşırtıcı değildir: spor yönetiminin, işletme anlayışına sahip tüketici araştırmaları, pazarlama yönetimi ve perakendecilik alanlarından aldığı; beslenme, beslenme bilimi ve gıda çalışmaları, diyetetik koordinasyonlu program, gıda sistemleri yönetimi, restoran

2011'de David B. Falk '72 ve Rhonda S. Falk '74, İnsan Ekolojisi Koleji'ne cömert bir armağan yaptı ve böylece Spor ve İnsan Dinamikleri David B. Falk Koleji olarak yeniden adlandırıldı. Falk öğrencilerinin sınıf içinde, araştırmada ve toplulukta disiplinlerarası çalışmalarda bulundukları akademik çeşitliliğin bu değerli mirası nedeniyle. Gerçekten de, köklerine inanan Falk Koleji, bu ortamlarda çığır açan çalışmalarıyla ve geleceğimizin yararına farklı bakış açıları ile meşhurdur. Tarihimizin her noktasının öğrencileri, fakülte üyeleri, çalışanları ve mezunları bu başarıyı birlikte kutlayabilirler.

Geleceğe baktığımızda, kolektif etkimizin devam etmesini heyecanlıyız. Kuşaklara yayılmış hizmet ruhunu eğitme mirasımızı yazmaya devam ederken, her an paylaşacağınızı umarız.

Konumlar

Syracuse

Address
Falk College | 150 Crouse Drive, 340 White Hall, Syracuse, NY 13244
13244 Syracuse, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin