Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Syracuse Üniversitesi'ndeki Newhouse Okulu, yetenekli öğrencilerin en iyi endüstri profesyonellerinden eğitim görmeye ve onlardan bir şeyler öğrenmeye geldiği, ülkenin önde gelen iletişim okullarından biridir. İnanılmaz, ileri görüşlü bir fakülte ve son teknoloji tesislerin mümkün kıldığı en yüksek kalibreli eğitimden gurur duyuyoruz. Halkla iletişim alanında, çoğu bir takvim yılında tamamlanabilen 11 profesyonel yüksek lisans programı sunuyoruz.

Tarihçe

  • 1934: Syracuse Üniversitesi'nde Gazetecilik Okulu kuruldu
  • 1964: İlk bina, Newhouse 1 açılır
  • 1971: Gazetecilik Okulu, Televizyon ve Radyo Bölümü ile birleşti; yeniden SI Newhouse School of Public Communications
  • 1974: İkinci bina, Newhouse 2 açılır
  • 2007: Üçüncü bina, Newhouse 3 açılır
  • 2014: Dick Clark Studios ve Alan Gerry Center for Media Innovation'ın yer aldığı Stüdyo ve Yenilik Merkezi açıldı

Dean
Mark Lodato

Fakülte
80'den fazla tam zamanlı eğitim fakültesi ve 50 yardımcı fakülte

Personel
Yaklaşık 50 tam zamanlı ve 10 yarı zamanlı personel

Mezunlar
27.000'den fazla

Kayıt
Yaklaşık 1.900 lisans öğrencisi, 200 yatılı yüksek lisans öğrencisi, 200 çevrimiçi yüksek lisans öğrencisi ve 13 doktora öğrencisi

Tesisler
Newhouse Okulu, son teknoloji sınıflar, profesyonel stüdyolar, dijital haber merkezi, 300 kişilik oditoryum, araştırma merkezi ve doktora öğrenci süitini içeren 250.000 metrekarelik, üç binadan oluşan bir komplekste yer almaktadır. ofisler, bir yönetici eğitim kanadı, bir kafe ve öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel arasında resmi ve gayri resmi toplantılar ve işbirliği için birçok alan.

Akreditasyon

SI Newhouse Kamu İletişimi Okulu, Gazetecilik ve Kitle İletişiminde Eğitim Akreditasyon Konseyi (ACEJMC) tarafından akredite edilmiş 100'den fazla kitle iletişim okulundan biridir. Öz değerlendirme ve dış incelemeye gönüllü katılımımız, Newhouse öğrencilerinin iletişim endüstrilerindeki gelecekteki kariyerleri için sürekli olarak mükemmel bir hazırlık almalarını sağlamaya yardımcı olur. Akreditasyonumuz, küçük sınıf boyutlarına, uygulamalı öğrenme deneyimlerine, iletişim yasasına giriş, kapsamlı danışmanlık ve kariyer gelişimine ve güçlü bir liberal sanatlar vakfına dönüşen dokuz standarda olan bağlılığımızı yansıtır. Akreditasyon ve neden önemli olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için Gazetecilik ve Kitle İletişiminde Eğitim Akreditasyon Konseyi web sitesini ziyaret edin.

Konumlar

Syracuse

Address
215 University Place
13244-2100 Syracuse, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin