Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Syracuse Üniversitesi'ndeki Newhouse Okulu, yetenekli öğrencilerin üst düzey endüstri profesyonellerinden ders almaya ve öğrenmeye gelen ulusun önde gelen iletişim okullarından biridir. İnanılmaz, ileriye dönük düşünen bir fakültenin ve son teknolojiye sahip tesislerin olanaklı kıldığı en yüksek kalibreli eğitimle gurur duyuyoruz. Halkla ilişkiler alanında 11 uzmanlık yüksek lisans programı sunuyoruz, bunların çoğu bir takvim yılında tamamlanabilmektedir.

tarih

  • 1934: Syracuse Üniversitesi'nde Gazetecilik Okulu kuruldu
  • 1964: İlk bina, Newhouse 1 açıldı
  • 1971: Gazetecilik Okulu Televizyon ve Radyo Bölümü ile birleşti; SI Newhouse Kamu İletişimi Okulu yeniden adlandırıldı
  • 1974: İkinci bina, Newhouse 2, açılıyor
  • 2007: Üçüncü bina, Newhouse 3, açılıyor
  • 2014: Dick Clark Studios ve Alan Gerry Medya Yenilik Merkezi'nin bulunduğu Studio ve Yenilik Merkezi açıldı

dekan
Lorraine E. Branham

Fakülte
80'den fazla tam zamanlı öğretim fakültesi ve 50 yardımcı fakülte

Personel
Yaklaşık 50 tam zamanlı ve 10 yarı zamanlı personel

Mezunlar
27.000'den fazla

kayıt
Yaklaşık 1.900 lisans, 210 yerleşim yüksek lisans öğrencisi, 200 çevrimiçi yüksek lisans öğrencisi ve 13 doktora öğrencisi

tesisler
Newhouse Okulu, en gelişmiş sınıflar, profesyonel stüdyolar, dijital haber merkezi, 300 kişilik bir salon, bir araştırma merkezi, bir doktora öğrencisi süiti içeren 250.000 metrekarelik, üç bina kompleksinde yer almaktadır. ofisler, yönetici bir eğitim kanadı, bir kafe ve öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel arasında resmi ve gayri resmi toplantılar ve işbirliği için birçok alan.

Akreditasyon

SI Newhouse Halkla İlişkiler Okulu, Gazetecilik ve Kitle İletişimi Eğitiminde Akreditasyon Konseyi (ACEJMC) aracılığıyla akredite edilmiş 100'den fazla toplu iletişim okulundan biridir. Öz değerlendirme ve dış incelemeye gönüllü katılımımız, Newhouse öğrencilerinin iletişim endüstrilerindeki gelecekteki kariyerlerine sürekli olarak mükemmel bir hazırlık almalarını sağlamaya yardımcı olur. Akreditasyonumuz, küçük sınıflara, öğrenme deneyimlerine, iletişim yasasına giriş, kapsamlı danışmanlık ve kariyer gelişimine ve güçlü bir liberal sanat vakfı çeviren dokuz standart taahhüdümüzü yansıtıyor. Akreditasyon hakkında daha fazla bilgi edinmek ve neden önemli olduğunu öğrenmek için Gazetecilik ve Kitle İletişimi Eğitiminde Akreditasyon Konseyine /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingweb sitesini ziyaret edin..

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing

Konumlar

Syracuse

Address
215 University Place
13244-2100 Syracuse, New York, Amerika Birleşik Devletleri