The Conway School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bizim Hikayemiz

Walter Cudnohufsky statükodan memnun değildi. 1965 yılında Harvard peyzaj mimarlığı alanında yüksek lisans derecesi almış, büyük bir üniversitede tasarım öğretim seyahat onsekiz ay geçirdi ve oldu. O esnek fl ve teorik olarak çok bölümlere kabul geleneksel tasarım eğitimi ile hayal kırıklığına uğradım.

Onun yüksek lisans tezi tasarım eğitimi araştırdı vardı ve ilerici eğitim teorisini okumaya olmuştu. O eller daha fazla fi ce bir çalışma tasarımı gibi, öğrenme, şeyler yapmanın yeni bir yolunu denemek istedim. O öğrenci merkezli, kurumsal organize olması gerektiğini düşündüm ve o takım vurguladı paylaşılan deneyim olmak istedim. O kendi kafasına tasarım eğitimi açacak yeni bir okula başlamak istiyordu. Ve o yaptı.

KİŞİSEL KREDİ OKUL BAŞLATTI

O kırsal ortamda tasarım okulu öngörülen olmasaydı da, ekonomik nedenlerden dolayı, Walt eve Conway okula başladı ve periferik binalar-şeker-house ve dönüştürülmüş ahır. O tadilat için ödemek için bir 8000 $ kişisel kredi güvenli ve yulaf ilk yılında okula fl. İnşaat çoğunlukla Massachusetts, birinci sınıf yedi erkek ve iki kadının beklentisiyle, 1972 yaz boyunca gerçekleşti.

Sınıflar da stüdyo her gün bazen, her gün yapıldı. Bir doğaçlama taş duvar yapı gösteri ya da başka davetiye olabilir "yaparak öğrenirler." Chores hep paylaşımı, potlucks ve oyunların eğlenceli bir parçası bir parçası idi. İletişim her zaman oldu ve hala okulun önemli bir odak noktasıdır.

Walt inanç yazılı ve konuşma fikirlerinizi açıklamak olamaz eğer, o zaman kendiniz sorumlu ya da ne yaptığınızı değiliz oldu.

İKİNCİ MÜDÜR ÖĞRENCİ kadar ulaşır

Okul evriminde önemli bir güç olduğu ispat edilecekti Don Walker, 1978 yılında bir öğrenci olarak geldim. O zaten öğretim ve pratikte peyzaj mimarlığı ve çok deneyim iki derece vardı. O da, onun öğretmenlik deneyimi ve araştırma yapmak kalıcı basınç hayal kırıklığına edildi. Personel Don'un eklenmesi ile çevresel ses tasarımı teşvik geleneksel peyzaj mimarlığı öğretmekten odak kademeli bir kayma geldi. Giderek başvuranların tasarım bakarak bu yeni bir yol aramaktadır.

AKREDİTASYON ELDE

Okullar ve Kolejler New England Association 1989 tam akreditasyon etkili verilmiş. 1992 yılında Walt o öğretim olmuştu işler o uygulamaya koymak için okulu bıraktı. O gelişen özel bir uygulama, pek çok ekolojik ve toplumsal yapı boyutlara sahip biri olmaya devam ediyor ne başladı. Ileri okula taşıyan kişilere kredi verirken Bugün, onun en büyük katkısı olarak ömür boyu Conway Okulu görüyor.

Don Walker, 1992 yılında Müdür, 2005 yılında emekli olana kadar düzenlenen bir pozisyon oldu. Don ve personel yakındaki bir ormanlık tepenin okulun otuz yıllık evden hareket yönetti. 34.5 dönümlük kampüs sürdürülebilir tasarım için bir öğrenme laboratuvarı olarak planlanmaktadır.

Conway üçüncü müdürü, peyzaj mimarı ve koruma planlayıcısı Paul Cawood Hellmund, okulun benzersiz öğretim yaklaşımı ve sürdürülebilir tasarım konusunda kararlıdır. O da küresel çevre fırsatlara okulun perspektifini genişleterek güçlü bir çıkarı vardır. Okulun canlı Tarihte böyle kendi dış görünüm ve personel gibi bazı şeyler değişti. Diğer şeyler, bireyselleştirilmiş öğrenme özellikle odak noktası, sabit olarak hep kalacaktır.

Misyon

Biz, araştırmak, uygulama geliştirme ve ekolojik ve sosyal açıdan sürdürülebilir arazi tasarımını öğretmek.

Bu süreçte biz:

insanlık yanı sıra doğayı saygı arazi temel bilgi ve planlama, tasarım uygulama için gerekli beceri ve yönetimi ile mezunlar vermek; öğrencilerine ve proje müşterilerine ekolojik farkındalık, anlayış, saygı ve konaklama geliştirmek; doğal koşullara insan kullanımına uygun projeler üretmek.

Okulun misyonu kılavuzları her düzeyde karar alma: kim dersler yapılandırılmış nasıl, üstlendiği ve hangi ofis ve siteleri saha gezilerine ziyaret hangi projeler işe alınır. Program tamamen ekolojik bilgi ve uygulamalara dayalı iken, Conway eğitim odak arazi tasarımı ziyade çevre bilimi üzerindedir.

Neden Conway

İklim istikrarsızlık. Gıda + su güvensizlik. Türler çöküşü.

gelecek böyle bakmak gerekiyordu değildi!

Yardım geleceği yeniden icat. Ekolojik bütün sistemler düşünme kullanarak daha iyi bir gezegene doğru çalışın. Gelecek nesiller için sağlıklı topluluklar ve üretken manzara sağlamaya yardımcı olurlar.

Kendinizi donatmak:

Kırık ne sabitleyin. Işe yaradığını kaydedin. GELECEĞİ TASARIM!

Conway tarafından önemli gerçek dünya projelerde tasarımcı / planlamacı olarak çalışmaya hazırlayacak yoğun uzman lisansüstü eğitim on aydır. . . (Bunun için hazır mısınız?) Tecrübeli profesyoneller öğretmenlerin desteği ile, önemli, gerçek dünya projeler-bir öğrencinin üzerinde çalışıyor.

Gerçek dünya, gerçek sonuçlar: Kırk yıldır bu Conway oluyor oldu.

10 Neden Başvurulur

Bunlar büyük on adaylara konuşacağız, ama onlar da proje istemcileri Conway Okulu düşünmelisiniz neden söylüyorlar. Gezegen için yenilik tasarımı desteklemek ve planlama ile ilgilenen herkes için Ditto.

  1. Başından itibaren, gerçek müşteriler için gerçek projeler üzerinde çalışıyoruz. Yani biz gerçek dünya "demek budur. Gerçek sonuçlar. "Ve sonuç kırk yıldır kanıtlanmıştır.

  2. Her yerde kendi türünün en yenilikçi program sayesinde sürdürülebilir bir kariyer ... ve daha iyi bir dünya inşa etmek için gereken araçları alın.

  3. Bireysel ilgi ve birçok küçük sınıflarda öğrenin. Sınıflar unutun! Bunun yerine işi yapmak için öğrenme odaklanmak ve iyi yaparım.

  4. Rekabet yok, işbirliği. Her kişi veya küçük bir ekip kendi projesi var ve herkes sınıfın geri kalanına yardım sunmaktadır.

  5. Büyük resmi görmek ve ayrıntılara dikkat. Yani sürdürülebilirlik ve esneklik yolu var.

  6. Bir tasarım süreci ile Lisansüstü hemen işe koyabilirsiniz ve becerilere sahip bir ömür boyu öğrenen olmak. Eğer bir fark yaratan işe almak için endişeli iseniz bu sizin için bir hızlı ileri bulunuyor.

  7. Gerçek müşterilerinden gelen referansları ile profesyonel proje bir portföy oluşturun.

  8. Keşfetmek, geliştirme, uygulama ve planlama ve ekolojik ve sosyal açıdan sürdürülebilir arazi tasarımını öğretmek tamamen bağlı olan bir okulun parçası olun. Misyonumuz doğa ve insanlar için.

  9. Yaşam için temas, on ay boyunca birlikte, değişim ajanlarının sıkı sıkıya bir grup kurdular.

  10. Deneyimli uygulayıcılar ve aynı zamanda bakım eğitmenleri olan öğretmenler ile yan Çalışma tarafı.

Konumlar

Conway

Address
332 South Deerfield Road, Conway, MA
01341-0179 Conway, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin