Thomas University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Thomas Üniversitesi ortaöğretim sonrası eğitim ihtiyaçlarını hizmet veren bir dört yıllık karma eğitim sosyal bilimler üniversitesidir. Thomasville bulunan Georgia USA, Thomas University dinamik bir öğrenme ortamı üzerinden kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Bizim bakım fakülte ve personel tarafından öğrencileri ulaşmak için yenilikçi modeller bizim, yerel, bölgesel ve küresel topluluklar öğrencilerin hayatlarını değiştirmek. Sunan ön lisans, lisans, ve yüksek lisans dereceleri, en yüksek gol araştırıyor ve her öğrencinin tam potansiyelini geliştiren bir eğitim deneyimi sağlamaktır. Thomas University elde edecek programa özel bilgi ve becerileri yanında anlamına gelen liberal sanat üniversite, aynı zamanda eleştirel düşünme ve etkili iletişim için dengeli bir eğitim öğrenme alacaksınız.

ENGAGE titiz entelektüel çalışmalar yaratıcılık, disiplin ve kişisel sorumluluk gerektiren dinamik bir öğrenme ortamlarında.

yetkilendirilmelidir fakülte ve bireysel güçlerini, yeteneklerini değer personeli ve irade ile başarılı olmak. SİZİN entelektüel ve kişisel gelişim bizim görevimizdir.

DÖNÜŞÜMÜ Hayatın bir hızla değişen ve karmaşık dünyasında başarılı bir kariyer ve sorumlu liderlik için hazırlanırken. Esnek öğrenme ortamları çevrimiçi, karma, uydu kampüsleri, transfer anlaşmaları ve uygun ders planlaması yer almaktadır.

Konumlar

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin