Temple University College of Education

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Eğitim ve İnsani Gelişme Koleji, şehir okulları, öğrenci ve öğretmen nüfusuyla Kuzey Philadelphia'nın kalbinde ideal bir konuma sahiptir. Öne çıkan konumumuz, büyük, çeşitli ve canlı bir kent merkezinin kaynaklarını ve fırsatlarını sağlar. Misyonumuzu takip ederek çocukları ve topluluklarını eğitim yoluyla güçlendirerek çevremizdeki mahallelerimize, Philadelphia şehrine ve bölge ve ulus genelindeki okullar ve okul bölgelerine hizmet veriyoruz.

Genişleyen şehir kampüsümüzde, çevremizdeki mahalle okullarımızda ve şehir genelinde, tüm çocuklarımıza ulaşma bilgi ve becerisine sahip öğretmenler ve okul liderleri yetiştiriyoruz. En güncel araştırmalar ve kapsamlı en iyi uygulamalar veritabanımızdan hareketle, mezunlarımızın başarılı olmalarını ve ülke çapında eğitim başarısını iyileştirme hareketine liderlik etmelerini sağlayan yeni öğretim ve öğrenim modelleri yaratıyoruz. Mezunlarımız problem çözenler, yenilikçiler ve yaratıcı düşünürler. Fikirleri soyut olarak tartışırlar, ardından bunları eğitimcilere her gün meydan okuyan somut durumları ele almak için pratik yollarla uygularlar. Kolej gibi kendilerini uzun vadeli eğitime, yaşam boyu öğrenmeye, öğrencileri yalnızca şimdiye değil, hızla genişleyen ve karmaşık bir dünyaya hazırlamak için en yeni araçları kullanmaya adarlar.

Fakültemiz, günümüzde çocukların ve okulların ihtiyaçlarını karşılamak için alandaki öğrencilerimizin ve danışmanlarımızın ihtiyaç duyduğu araştırma ve bilginin temelini sağlamaktadır. Anlayışları ve ürettikleri yeni bilgiler, en üst düzeylerde karar verme sürecini bilgilendirir ve eğitimcilere ve okul personeline eğitim uygulamalarını güçlendirmek için ihtiyaç duydukları araçları sağlar.

Boyut ve Kapsam

Eğitim ve İnsani Gelişme Koleji, çeşitli ve aktif bir öğrenci nüfusunu destekler. Bazıları eğitim ortamlarında diğer rolleri üstlenmeyi beklerken, lisans bölümleri öncelikle öğretmen olmaya hazırlanır. Yüksek lisans ve doktora düzeyindeki lisansüstü programlar, öğrencileri öğretime ve ayrıca okul yöneticileri, danışmanlar, okul psikologları, araştırmacılar, politika yapıcılar ve eğitim profesörleri olarak kariyerler için hazırlar.

Kolej üç bölümden oluşmaktadır: Öğretme ve Öğrenme, Politika, Örgütsel ve Liderlik çalışmaları ve Eğitimde Psikolojik Çalışmalar. Şu anda, kolej bağımsız olarak veya diğer okullar veya bölümlerle işbirliği içinde, Pennsylvania eyalet sertifikasyonuna yol açan potansiyel olarak çeşitli konsantrasyon alanları sunmaktadır. Normal lisans programının bir parçası olarak sertifika almaya ek olarak, öğrenciler beş yıllık bir program seçebilirler, bu da içerik alanında lisans ve beş yılda bir MEd kazanmalarına olanak tanır. Halihazırda lisans derecesi almış öğrenciler, bağımsız olarak veya bir yüksek lisans veya doktora derecesi programının bir parçası olarak bir lisansüstü sertifika programına kaydolabilirler.

Uygulamaya Bağlılık

Kolejdeki tüm programlar, meslek hakkında bilgi edinmenin ve gerekli beceri ve yetkinliklerin kazanılmasının birincil yolu olarak klinik deneyim ve uygulamayı vurgular. Diğer alanların çoğundaki tüm hizmet öncesi öğretmenler ve stajyerler, özel ilişkilerimizin olduğu işbirliği yapan okullardan oluşan ağımızda zaman geçirirler. Yerel olarak eğitim uygulamalarını geliştirme taahhüdümüz şunları içerir:

Öğretmenlere ve yöneticilere sürekli mesleki gelişim ve ileri eğitim fırsatları sağlamak için Philadelphia Okul Bölgesi ve Ambler Kampüsümüzü çevreleyen diğer okul bölgeleri ile çok sayıda ortak proje;

mezunların farklı öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya hazır olmalarını sağlamak için sertifika programlarına kabul ve bu programların tamamlanması için yüksek standartlar;

yeni uygulayıcıların hizmet verecekleri topluluklarla daha etkili bir şekilde iletişim kurmalarını sağlamak için, sanat ve bilim kursları ve ayrıca dikkatle hedeflenmiş saha yerleşimleri aracılığıyla farklı kültürler ve düşünce topluluklarına maruz kalma;

mesleki uygulamaları geliştirmeyi ve öğrenci başarısını artırmayı amaçlayan araştırma;

Matematik, fen bilimleri, İspanyolca ve özel eğitim gibi doldurulması zor alanlarda sertifika programları dahil olmak üzere bölgedeki okulların personel ihtiyaçlarını karşılamak ve mezunlar için profesyonel fırsatlar sağlamak üzere tasarlanmış özel programlar.

Konumlar

Philadelphia

Address
Cecil B. Moore Avenue,1301
19122 Philadelphia, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin