Resmi açıklamayı okuyun

Mühendislik Dönüşümü

Tapınak Mühendisliği büyük değişiklikler geçiriyor. 12. ve Norris’lerde, bir süredir gelişiyoruz. Bir kolej olarak, 2.100'den fazla öğrenciye büyüdük ve müfredatımızı modernize etmek için her zaman değişiklikler yapıyoruz. Tesislerimiz, özellikle mühendisler için tasarlanan modern, verimli ve ortak çalışma alanları sunmak için gelişmeye devam ediyor.

İki yenileme aşamasının ilki, 2018 yazında başladı ve Güz döneminin başlaması için zamanında tamamlandı. Birinci kattaki alanı çok amaçlı bir boş alandan genişletilmiş teknoloji ve modüler mobilyalar ile esnek tasarımlı bir bilgisayar laboratuarına dönüştürdü.

Bu yeni döneme girerken, binamız tadilatların ikinci aşamasında da kendi dönüşümünü sürdürüyor: ikinci kat Fen ve Mühendislik Kütüphanesi (SEL). Yükseltmeler arasında yeni teknoloji ve ekipman, sanal gerçeklik istasyonları, araç kasası, bir mikrofabrikasyon torpido gözü, tezgah üstü 3D baskı ve ışık prototipleme alanı, hava robotik uçuş bölgeleri, evyeler, topraklanmış elektronik istasyonlar, yeni A / V ekipmanı ve PCB kesiciler yer alacak .

Bu mekanlarda aynı zamanda ortak bir toplantı alanına dönüştürülecek modüler mobilyalar ve ayrıca Senior Design projeleri gibi devam eden öğrenci çalışmaları için depolama alanı sunulacak.

Ek olarak, oda 502'deki bir öğretim laboratuvarı alanı da önemli bir tadilattan geçmiştir. Yükseltmeler arasında akıllı öğretim teknolojisi, kimyasal maddelere dayanıklı döşeme ve tezgahların yanı sıra daha fazla oturma kapasitesi de bulunmaktadır.

STEM — Bilim, Teknoloji, Mühendislik

Bu küresel ekonomiye giden yol tam burada Kuzey Philadelphia'da başlıyor.

Mühendislik Fakültesi titiz bir STEM eğitimini destekler ve bir STEM alanında eğitim almak isteyen her öğrencinin bunu yapabilmesi gerektiğine inanır. Üniversitede bulunan Kapsamlı Rekabet Edebilirlik Merkezi, Philadelphia okulları için mühendislik konusundaki bölgesel inisiyatif ve programları desteklemekte olup, Üniversite ayrıca lise yaz mühendisliği programları yürütmektedir. Bunlar, Tapınak Mühendisliğinin STEM alanlarının gençlere ve topluma kazandırdığı başarıların sözünü yaymak için çalıştığı yöntemlerden sadece birkaçı.

Dekanın Mesajı

Kolej ve öğrencilerimiz için devam eden büyüme ve fırsat bu süre zarfında Mühendislik Koleji Dekanı olarak hizmet etmekten büyük gurur duyuyorum.

Sıralamadaki yükselişin yanı sıra, Kolej, işbirlikçi fakülte araştırması, deneyimsel öğrenme, büyüyen mezunlar ağımız ve yenilikçi Kıdemli Tasarım projeleriyle harika bir eğitim sağlama itibarımızı temel almaktadır. Minyatür tıbbi cihaz teknolojilerinden iyonosferde patlamaya veya burada kendi gezegenimize bakmaya kadar, Tapınak mühendisleri gerçekten geleceğin mimarları.

Norris Caddesi'ndeki binamızın içinde ve çevresinde her gün olağanüstü şeyler oluyor. Dışarıdaki dünya her zaman daha fazla mühendis isteyecek ve Baykuşlarımızın yalnızca bu dünyaya adım atmakla kalmayacağına emin olacağız.

Büyük başarılar yörüngemize devam ederken bu Koleje hizmet etmeye ve güçlendirmeye devam etmeyi dört gözle bekliyorum. Umarız bize katılırsınız.

Keya Sadeghipour

dekan

Temple Mühendislik Fakültesi

Akreditasyon

ABET tarafından onaylanmış yüksek kaliteli eğitim sunan ileriye dönük bir araştırma kurumuyuz.

Fen bilimleri programlarının mühendislik lisans derecesi (CE, EE, EE / Computer, ME) ABET'in Mühendislik Akreditasyon Komisyonu tarafından onaylanmıştır. Üniversite, Biyomühendislik ve Mühendislik programlarının ABET akreditasyonu için incelendiğini ve onaylandığını duyurmaktan heyecan duymaktadır. Çevre Mühendisliği programı, programdaki ilk öğrencileri mezun ettikten sonra bir sonraki inceleme sırasında akreditasyon arayacaktır.

Fen Bilimleri Programlarının Mühendislik Teknolojisi lisansı (CET, ET), ABET'in Mühendislik Teknolojisi Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Öğrenciler ABET onaylı bir program seçmekten gurur duymalıdır. Akreditasyon, eğitiminizin mesleğinizdeki teknik eğitim için global standardı karşıladığı anlamına gelir. Uygulamalı bilim, bilgi işlem, mühendislik veya teknoloji okuyor olsanız da, ABET akreditasyonu, programınızın kaliteye bağlılığının önemli bir göstergesidir ve profesyonel geleceğiniz için bir anahtar olabilir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Temple University College of Engineering

Biyomühendislikte Bilim Ustası kazanın ve özel biyomedikal araştırma alanlarına disiplinlerarası araştırmalar yapın. Kariyerinizi ilerletecek, alana geçmenize yardımcı ol ... [+]

genel bakış

Biyomühendislikte Bilim Ustası kazanın ve özel biyomedikal araştırma alanlarına disiplinlerarası araştırmalar yapın. Kariyerinizi ilerletecek, alana geçmenize yardımcı olacak veya sizi doktora çalışmasına hazırlayacak uzmanlığı geliştirin.

Biyomühendislik, karmaşık biyolojik problemleri çözmek için ileri teknolojinin uygulanmasına odaklanmaktadır. Bu yüksek lisans programı sayesinde, doku mühendisliğinden biyomekanik ve biyoelektronik alanlarına kadar uzmanlık statüsü talep etmek için gerekli belgeleri kazanacaksınız.

Program özelleştirilmiş bir uzmanlık alanı ile takip edilebilir. Mühendislik Fakültesi içindeki ve dışındaki fakültelerle disiplinlerarası işbirliği teşvik edilir. Öğrenciler, Temple's Fox Chase Kanser Merkezi, Katz Tıp Okulu, Kornberg Diş Hekimliği Fakültesi ve Fen Bilimleri Enstitüsü'ndeki araştırmacılarla çalıştılar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Temple University College of Engineering

Elektrik Mühendisliği Master of Science, Mühendislik Fakültesi'nde disiplinlerarası, uygulamaya yönelik bir programdır. Uygulamalı araştırma fırsatlarından yararlanın ve ... [+]

genel bakış

Elektrik Mühendisliği Master of Science, Mühendislik Fakültesi'nde disiplinlerarası, uygulamaya yönelik bir programdır. Uygulamalı araştırma fırsatlarından yararlanın ve bilgisayar ve internet dahil yaşamımızın teknolojik yapısını destekleyen mekanizmaları araştırın.

Bir yüksek lisans öğrencisi olarak, seçmeli derslerinize özel akademik ve profesyonel ilgi alanlarınıza uyacak şekilde birçok seçmeli fırsata sahip esnek bir kurs yelpazesinin tadını çıkaracaksınız. Program boyunca kişiselleştirilmiş bir kursun grafiğini çizmek için bir danışmanla yakın çalışın.

Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ve fakültesinin küçük boyutlu ve misafirperver ortamı, benzersiz bir şekilde ilgi çekici bir öğrenme deneyimi sunar. Profesörler bir açık kapı politikasına göre hareket eder, böylece bağımsız araştırma projeleri için beyin fırtınası yapmak, soruları tartışmak veya mesleki gelişim sorunları hakkında konuşmak için bunları sınıf dışında düzenli olarak ziyaret edebilirsiniz. Öğrencinin çeşitli kişisel ve mesleki deneyimleri, sınıf projelerine, tartışmalara ve grup çalışmasına değer katar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Temple University College of Engineering

Temple Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans programında, havaalanları, köprüler, kanallar, barajlar, otoyollar, yollar ve tüneller dahil o ... [+]

genel bakış

Temple Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans programında, havaalanları, köprüler, kanallar, barajlar, otoyollar, yollar ve tüneller dahil olmak üzere modern dünyanın altyapısını oluşturmak ve sürdürmek için gereken becerilere hakim olacaksınız. ve ayrıca sorumlu mühendislik için gereken geoteknik ve yapısal analiz becerilerini geliştirmek.

Mevcut teknik ve pratik becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra, inşaat mühendisliği mesleğine sosyal olarak daha duyarlı bir ifade sahibi olursunuz. Topluluğun altyapısının karşılaştığı temel zorlukları ve sorunları açmayı ve eleştirel olarak değerlendirmeyi ve akıllı mühendislik çözümlerini formüle etmeyi öğrenin.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Temple University College of Engineering

Yapay ve doğal mühendislik işlemlerinin mekaniğine hakim ol ve bir ürünü bir fikirden piyasaya, Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Yüksek Lisansında yönlendirmeyi ... [+]

genel bakış

Yapay ve doğal mühendislik işlemlerinin mekaniğine hakim ol ve bir ürünü bir fikirden piyasaya, Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Yüksek Lisansında yönlendirmeyi öğren. Mekanikten alternatif ve yenilenebilir enerjiye ve malzeme mühendisliğine kadar ileri bir mühendislik anlayışı edinin. Makine mühendisliğinde kullanılan malzeme ve teknoloji hakkında da bilgi edineceksiniz.

Makine Mühendisliği Bölümü, biyomedikal mühendislik, malzeme bilimi ve mühendisliği, mekanik, robotik ve diğer alanlarda uzmanlık fakültesiyle etkileşimi teşvik eden samimi bir ortamda konsantre bir yüksek lisans programı sunan küçüktür. Akademik ve mesleki hedeflerinize ulaşmak için dersleriniz için bir kurs planlamanıza yardımcı olacak bir fakülte danışmanıyla yakın çalışın. Ayrıca pazarda daha rekabetçi hale gelmek ve kariyerinizi bir üst seviyeye taşımak için profesyonel hazırlık ve liderlik yetenekleriyle mezun olacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Temple University College of Engineering

Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisansını kazanın ve mühendislik ekibinden bir mühendislik ekibi liderine ilerleyin. Bu disiplinlerarası yüksek lisans derecesi Mühendislik Fa ... [+]

genel bakış

Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisansını kazanın ve mühendislik ekibinden bir mühendislik ekibi liderine ilerleyin. Bu disiplinlerarası yüksek lisans derecesi Mühendislik Fakültesi ve İşletme Tilki Okulu'ndan ders çalışır. Endüstri yöneticileri ve uzmanları tarafından öğretilen, şirket sıralamasında yükselişinizi artıracak veya kendi girişimlerinizi başarıyla başlatacak iş zekasını geliştirmek için tasarlanmıştır.

Mühendislik projeleri ve prototipler bağlamında işletme bilgilerini sunan odaklanmış bir müfredattan yararlanacaksınız. Nasıl yapacağını öğreneceksin

Ürün geliştirme sürecinde piyasa ve ticari faktörleri hesaba katarak,müşteri modellerini ürün tasarımına dahil etmek,mühendislik projelerini yönetmek veFinansal raporun unsurlarını ve işlevlerini anlayabilir.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Temple University College of Engineering

Temple Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Yüksek Lisans programında insan yapımı ve doğal kirleticilerin, çevresel sistemlerin ve doğal kaynakların sür ... [+]

genel bakış

Temple Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Yüksek Lisans programında insan yapımı ve doğal kirleticilerin, çevresel sistemlerin ve doğal kaynakların sürdürülebilirliğinin dinamiklerini anlayın ve yorumlayın. İklim, çevre ve sürdürülebilirlik konularını ele almak için kaynakların akışını, kullanımını ve elden çıkarılmasını modelleyen projeler yürütmeye hazırlanın. Sağlam bir eğitim deneyimi için sınıf içi öğrenmeyi araştırma ve pratik çalışma ile birleştirin.

Çevre Mühendisliği yüksek lisans programı büyük bir esneklik sunar: Akşamları sınıflar düzenlenir ve akademik sorumluluklarınıza kişisel ve profesyonel sorumluluklarınızla uymanızı sağlar. Özel seçmeli dersler ile müfredatı ilgi alanlarınıza ve profesyonel kariyerinize göre düzenleyin. Örneğin, liderlikle ilgileniyorsanız, Mühendislik Yönetimi'nde bir kursa gitmeyi seçebilirsiniz. Veya derslerinizi bu konuya odaklayarak Yağmursuyu Yönetimi'ni inceleyebilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

Temple University College of Engineering

Otomatik sistemler, akıllı makineler ve Nesnelerin İnterneti için ağ bağlantılı bilgisayarları, kontrolü ve güvenlik sistemlerini çalıştıran siber-fiziksel sistemleri ve ... [+]

genel bakış

Otomatik sistemler, akıllı makineler ve Nesnelerin İnterneti için ağ bağlantılı bilgisayarları, kontrolü ve güvenlik sistemlerini çalıştıran siber-fiziksel sistemleri ve entegre donanım ve yazılım altyapısını korumak için Temple Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nden Bilgisayar ve Sistem Güvenliği Profesyonel Bilimi Yüksek Lisans derecesi kazanın.

Bu yüksek lisans programı toplam 30 kredilik, altı zorunlu ders (18 kredi) ve kendi çıkarlarınıza göre özelleştirilebilen dört seçmeli (12 kredi) oluşur. Bir staj ya da kıdemli kapsül projesi, programa uygulamalı pratik deneyim sağlar. Çekirdek kurslar dahil

Bilgisayar Saldırı ve Tespiti İçin Mühendislik İlkeleri,Şifreleme ve Bilgi Güvenliğine Giriş,... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
1947 N. 12TH STREET
Philadelphia, Pennsylvania, Amerika Birleşik Devletleri