Temple University College of Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Mühendislik Dönüşümü

Tapınak Mühendisliği büyük değişiklikler geçiriyor. 12. ve Norris’lerde, bir süredir gelişiyoruz. Bir kolej olarak, 2.100'den fazla öğrenciye büyüdük ve müfredatımızı modernize etmek için her zaman değişiklikler yapıyoruz. Tesislerimiz, özellikle mühendisler için tasarlanan modern, verimli ve ortak çalışma alanları sunmak için gelişmeye devam ediyor.

İki yenileme aşamasının ilki, 2018 yazında başladı ve Güz döneminin başlaması için zamanında tamamlandı. Birinci kattaki alanı çok amaçlı bir boş alandan genişletilmiş teknoloji ve modüler mobilyalar ile esnek tasarımlı bir bilgisayar laboratuarına dönüştürdü.

121071_COE-Building-27.jpg

Bu yeni döneme girerken, binamız tadilatların ikinci aşamasında da kendi dönüşümünü sürdürüyor: ikinci kat Fen ve Mühendislik Kütüphanesi (SEL). Yükseltmeler arasında yeni teknoloji ve ekipman, sanal gerçeklik istasyonları, araç kasası, bir mikrofabrikasyon torpido gözü, tezgah üstü 3D baskı ve ışık prototipleme alanı, hava robotik uçuş bölgeleri, evyeler, topraklanmış elektronik istasyonlar, yeni A / V ekipmanı ve PCB kesiciler yer alacak .

Bu mekanlarda aynı zamanda ortak bir toplantı alanına dönüştürülecek modüler mobilyalar ve ayrıca Senior Design projeleri gibi devam eden öğrenci çalışmaları için depolama alanı sunulacak.

Ek olarak, oda 502'deki bir öğretim laboratuvarı alanı da önemli bir tadilattan geçmiştir. Yükseltmeler arasında akıllı öğretim teknolojisi, kimyasal maddelere dayanıklı döşeme ve tezgahların yanı sıra daha fazla oturma kapasitesi de bulunmaktadır.

STEM — Bilim, Teknoloji, Mühendislik

Bu küresel ekonomiye giden yol tam burada Kuzey Philadelphia'da başlıyor.121066_180917_TempleEngineering-766.jpg

Mühendislik Fakültesi titiz bir STEM eğitimini destekler ve bir STEM alanında eğitim almak isteyen her öğrencinin bunu yapabilmesi gerektiğine inanır. Üniversitede bulunan Kapsamlı Rekabet Edebilirlik Merkezi, Philadelphia okulları için mühendislik konusundaki bölgesel inisiyatif ve programları desteklemekte olup, Üniversite ayrıca lise yaz mühendisliği programları yürütmektedir. Bunlar, Tapınak Mühendisliğinin STEM alanlarının gençlere ve topluma kazandırdığı başarıların sözünü yaymak için çalıştığı yöntemlerden sadece birkaçı.

Dekanın Mesajı

Kolej ve öğrencilerimiz için devam eden büyüme ve fırsat bu süre zarfında Mühendislik Koleji Dekanı olarak hizmet etmekten büyük gurur duyuyorum.

Sıralamadaki yükselişin yanı sıra, Kolej, işbirlikçi fakülte araştırması, deneyimsel öğrenme, büyüyen mezunlar ağımız ve yenilikçi Kıdemli Tasarım projeleriyle harika bir eğitim sağlama itibarımızı temel almaktadır. Minyatür tıbbi cihaz teknolojilerinden iyonosferde patlamaya veya burada kendi gezegenimize bakmaya kadar, Tapınak mühendisleri gerçekten geleceğin mimarları.

Norris Caddesi'ndeki binamızın içinde ve çevresinde her gün olağanüstü şeyler oluyor. Dışarıdaki dünya her zaman daha fazla mühendis isteyecek ve Baykuşlarımızın yalnızca bu dünyaya adım atmakla kalmayacağına emin olacağız.

Büyük başarılar yörüngemize devam ederken bu Koleje hizmet etmeye ve güçlendirmeye devam etmeyi dört gözle bekliyorum. Umarız bize katılırsınız.

Keya Sadeghipour

dekan

Temple Mühendislik Fakültesi

121070_20141118_skyline_004_938x528.jpg

Akreditasyon

ABET tarafından onaylanmış yüksek kaliteli eğitim sunan ileriye dönük bir araştırma kurumuyuz.

Fen bilimleri programlarının mühendislik lisans derecesi (CE, EE, EE / Computer, ME) ABET'in Mühendislik Akreditasyon Komisyonu tarafından onaylanmıştır. Üniversite, Biyomühendislik ve Mühendislik programlarının ABET akreditasyonu için incelendiğini ve onaylandığını duyurmaktan heyecan duymaktadır. Çevre Mühendisliği programı, programdaki ilk öğrencileri mezun ettikten sonra bir sonraki inceleme sırasında akreditasyon arayacaktır.

Fen Bilimleri Programlarının Mühendislik Teknolojisi lisansı (CET, ET), ABET'in Mühendislik Teknolojisi Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Öğrenciler ABET onaylı bir program seçmekten gurur duymalıdır. Akreditasyon, eğitiminizin mesleğinizdeki teknik eğitim için global standardı karşıladığı anlamına gelir. Uygulamalı bilim, bilgi işlem, mühendislik veya teknoloji okuyor olsanız da, ABET akreditasyonu, programınızın kaliteye bağlılığının önemli bir göstergesidir ve profesyonel geleceğiniz için bir anahtar olabilir.

Konumlar

Philadelphia

Address
1947 N. 12TH STREET
Philadelphia, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin