Temple University College of Liberal Arts

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Temple Üniversitesi'nin Liberal Sanatlar Fakültesi, öğrencileri tüm sektörlerde her alanda yenilikçi olmaya hazırlar. Biz sivil fikirli, küresel bilinçli yaratıcı düşünürler, uygulayıcılar ve risk alan kişileriz. Önde gelen bir kentsel araştırma üniversitesi içinde odaklanmış bir liberal sanatlar koleji deneyimi sunan 28 bölüm ve programda 5.500'den fazla öğrenciye ev sahipliği yapıyoruz.

Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık Beyanı

The College of Liberal Arts, Temple University'nin çeşitlilik ve kapsayıcılık temel değerlerini örneklemektedir: sadece din, ırk, etnik köken, milliyet, cinsiyet, cinsiyet kimliği ve cinselliğe dayalı farklılıkları içermekle kalmayıp aynı zamanda bunlara değer veren bir öğretme, öğrenme ve araştırma topluluğu oluşturmak ve sürdürmek. yönelim, engellilik, gazilik durumu, yaş ve aile / medeni durum.

Bu bizim hayatımızın işi

Bir liberal sanat derecesinin sizi bir işten daha fazlasına hazırladığına inanıyoruz. Size yaratıcı ve eleştirel düşünmeyi, sorunları çözmeyi ve sosyal zeka geliştirmeyi öğretiyoruz. Öğrencilerimiz seminer tarzı derslerde öğrenirler, ödüllü öğretim üyeleriyle araştırma yaparlar ve stajlar, yurtdışında eğitim programları ve toplum hizmeti fırsatları yoluyla gerçek dünya deneyimi kazanırlar.

Önemli disiplinlerde ustalaşacak ve çevrenizdeki dünya ile yazma, akıl yürütme, analiz etme, eksen etrafında dönme ve cesurca etkileşim kurma becerisiyle işgücüne gireceksiniz. Bu nedenle mezunlarımız, işverenlerin değer verdiği temel beceri ve yeteneklere sahiptir: eleştirel düşünme, yaratıcılık ve güven.

Beyannamenizi Büyük Bir Şehirde Yapın

35 ana dal, 36 yan dal, 15 yüksek lisans derecesi, 13 doktora programı ve sonsuz Philadelphia olanakları sunuyoruz.

Temple Üniversitesi, eylemin merkezinde.

Birinci sınıf bir eğitim alırken Philadelphia sınıfınız yapmak için eşsiz bir fırsata sahipsiniz. Kardeş Sevgi Şehri'nin sunmadığı hiçbir şey yok. Barnes Müzesi ve Philadelphia Sanat Müzesi'ni keşfedin. Kimmel Center'da bir gösteri izleyin. Linc'de bir Eagles maçı yakalayın. Peynirli bifteklerden donutlara, çökmekte olan yerel ve etnik mutfağa kadar inanılmaz yemeklerin tadını çıkarın.

Konumlar

Philadelphia

Address
West Berks Street,1114
19122 Philadelphia, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin