Temple University Klein College of Media and Communication

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

128605_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

Canlı ve tarihi Philadelphia kentini belgelemek için video ve podcast kullanmak isteyip istemediğiniz; sosyal değişim yaratmak için Twitter'ın gücünden yararlanın; siyasal ve ikna edici iletişimin doğasını araştırmak; veya dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden gelen raporları vermek için yurtdışına seyahat edin, Klein Medya ve İletişim Koleji'nin size uygun bir programı var. Esnek ve titiz müfredatımız, dijital medyadaki en son yenilikleri deneyimli, tanınmış öğretim üyeleri ve uzmanların uzmanlığıyla birleştiriyor.

Ülkenin dördüncü en büyük medya pazarında yer alan Klein College, reklamcılık, yayıncılık, gazetecilik, medya prodüksiyonu, stratejik iletişim ve daha pek çok öğrenciye akademik ve profesyonel fırsatlar sunmaktadır. Bir Klein College öğrencisi olarak, bol miktarda kaynağa ve uygulamalı öğrenmeye, gerçek dünya deneyimine ve dinamik kentsel çevremize odaklanan bir analitik ve teorik bilgi karışımına odaklanan bir destek yapısına erişebileceksiniz.

Temple's Klein Medya ve İletişim Koleji zengin bir tarihe ve iletişim alanını yansıtan bir evrime sahiptir. 1927’deki kuruluşundan bu yana, Klein College, ABD’de türünün en iyi okullarından biri olarak sürekli tanınmaya hak kazandı. Teorik öğrenme ve pratik fırsatların doğru karışımını sunarak, Klein College öğrencileri hazırlarken önde gelen akademisyenler, araştırma ve destek sağlar. sürekli değişen bir sektörde başarılı olmak.128601_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

Tapınakta Yaşam

Tapınak'ta asla sıkılmayacaksın. Günlük olarak, öğrenci tarafından yönetilen kulüpler, toplum hizmeti projeleri, atletik etkinlikler ve müzikal performanslar gibi eklektik kültürel, atletik ve sosyal aktiviteler arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu faaliyetler sadece zaman doldurucu değildir. Ayrıca diğer öğrencilerle tanışma ve kişisel ve profesyonel ağlarınızı genişletme fırsatlarıdır.

Sanat ve Kültür

Tapınakta sanat ve kültür yaşıyor. Neredeyse her gün tiyatro ve dans gösterileri, konserler, sanat sergileri ve misafir öğretim görevlileri getiriyor. Ve bu sadece kampüste. Philadelphia'daki konumumuz sayesinde, kentin dünya standartlarındaki müzelerine, sanat galerilerine ve sahne sanatları mekanlarına kolayca erişebilirsiniz.

Kulüpler ve Organizasyonlar

Temple, yüzlerce öğrenci tarafından işletilen kulüp ve çok çeşitli kişisel ve profesyonel ilgi alanlarını kapsayan organizasyonlara ev sahipliği yapar. Her biri size kampüs yaşamında yer alma ve benzer ilgi alanlarına sahip öğrencilerle bağlantı kurma şansını veriyor.

Konut ve Yemek

"Çeşitlilik", Tapınak'taki barınma ve yemek seçeneklerini açıklayan en iyi kelimedir. Dokuz adet rezidans salonu, çeşitli yaşam düzenlemeleri ve seçim yapabileceğiniz çok sayıda yemek seçeneği ve yemek planı sunuyoruz.

Sağlık ve sıhhat

Üniversite deneyiminiz, akademisyenlerden daha fazlasını içerir. Sınıfta olmadığınızda veya kitaplara vurmadığınızda, dünya standartlarında spor salonları ve kapsamlı bir öğrenci sağlığı merkezi gibi etkileyici sağlık, zindelik ve dinlenme seçeneklerimizden yararlandığınızdan emin olun.

Şehir hayatı

Tapınağa geldiğinizde, aynı zamanda ülkenin en çeşitli ve canlı şehirlerinden biri olan Philadelphia'ya geliyorsunuz. Burada, kampüsten sadece birkaç dakika uzaklıkta gece hayatı, kültür, eğlence ve mutfaktan oluşan bir yatak bulabilirsiniz.

Sürdürülebilirlik ve Güvenlik

Öğrencilerimizin ve çevremizin korunması Tapınak için çok önemlidir. Bu nedenle öğrenci güvenliğine ve üniversitenin içinde yaşadığımız toplum üzerindeki etkisinin azaltılmasına bu kadar önem veriyoruz.

Konumlar

Philadelphia

Address
Annenberg Hall
2020 N. 13th St.

Philadelphia, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri