Temple University Lewis Katz School of Medicine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1901'de Pennsylvania'nın ilk karma eğitim tıp okulu olarak kurulan Lewis Katz Tıp Fakültesi, hümanist klinisyenleri ve biyomedikal bilim adamlarını eğitme konusunda ulusal bir üne kavuştu. Okul, hasta bakımı, araştırma, eğitim ve kamu hizmetlerinde - evde ve dünyanın her yerinde fark yaratmaya kararlı öğrencileri ve öğretim üyelerini cezbetmektedir.

Baş klinik eğitim merkezi olan Tıp Fakültesi ve Temple Üniversite Hastanesi (TUH), ileri düzey üçüncü ve dördüncül düzeyde bakım arayan bölgedeki hastalara bakım sağlar. Buna ek olarak, TUH, Pennsylvania'daki diğer hastanelerden daha fazla ücretsiz ve daha az geri ödenen bakım sağlayarak, ülkedeki en savunmasız nüfuslardan birine hizmet ediyor.

Temple Üniversitesi Sağlık Sisteminin diğer üye hastanelerini ve uzmanlık merkezlerini ve Tıp Fakültesi'nin eğitim bağlı kuruluşlarını içeren klinik eğitim siteleri ile tıp öğrencileri, çeşitli kentsel, banliyö ve kırsal yatan ve ayakta hasta ortamlarında deneyim kazanırlar. Hem basit koşulları hem de oldukça karmaşık olan çeşitli hasta popülasyonuna kültürel açıdan yetkin, meslekler arası bakım sağlamayı öğrenirler.

Lewis Katz Tıp Fakültesi, sadece teknik mükemmelliği değil aynı zamanda çeşitliliği, eşitliği ve kapsayıcılığı da ödüllendiren bir okuldur. "Doktora" nın gerçek sanatını ve bilimini öğretir. Ayrıca, eğitim stratejik planı olan "Tıp Eğitiminde İnovasyon Yoluyla Sağlığı İyileştirme", yeni tıp bilgilerine ve bakım sunumunda ortaya çıkan eğilimlere ayak uydurmaktadır.

Okulun Philadelphia'daki ana üssü, tıp eğitimi ve araştırma için son teknoloji tesisler ve teknolojiler içeren 11 katlı, 480.000 metrekarelik muhteşem bir tıp eğitimi ve araştırma binasıdır. Nüfus sağlığı, metabolik hastalık, kanser, kalp hastalığı ve diğer stratejik önceliklere odaklanan özel araştırma merkezleriyle okul, yeni bir çığır açmak için araştırmalar yürütür ve gelecek nesil araştırmacıları buna uymaları için eğitir.

13 Ekim 2015'te, Temple'ın tıp fakültesi, okul tarihinde tarihi bir dönüm noktası olan Lewis Katz Tıp Okulu olarak resmen adanmıştır. Dekan Dr. Larry Kaiser, "okulumuzun mirasını Lewis'in yaşadığı değerlere ve öğrencilerimize her zaman aşılamaya çalıştığımız değerlere - sıkı çalışma, özveri - katan bu değişimi kutlayan etkinliklere binlerce kişi katıldı. hizmet."

Lewis Katz Tıp Fakültesi, 1,6 milyar dolarlık bir girişim olan Temple Üniversitesi Sağlık Sisteminin bir parçasıdır.

Konumlar

Philadelphia

Address
North Broad Street,3500
19140 Philadelphia, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: