Temple University School of Pharmacy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Pennsylvania’nın en eski eczane okullarından biri olan TUSP’nin kökleri 1901’e kadar uzanmaktadır. Günümüzde TUSP, eczacılık araştırma ve eğitiminde dinamik ve etkili bir isim haline gelmiştir.

2010 yılında, Carnegie Öğretimin İlerlemesi Vakfı, Temple'ı, yüksek araştırma faaliyeti gösteren bir RU / H sınıflandırmasını hak eden 99 devlet ve özel üniversiteden biri olarak kabul etti. Ödüllü araştırmamız ve öğretim üyelerimiz, mirasımızı şekillendirmeye yardımcı olur ve öğrencilerimize kutlayacak ve arzu edecekleri bir şey verir.

Sonuçta Temple'ın öğrencileri çabalarımızın ve başarımızın merkezindedir. Eczacılık Doktorumuz, Farmasötik Bilimler ve Ruhsatlandırma İşleri ve Kalite Güvencesi (RAQA) yüksek lisans programımız, çeşitli ve yetenekli öğrenci bedenimize çeşitli mesleki ve eğitim hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları fırsatları sağlar.

Bir okul olarak TUSP, Temple Üniversitesi'nin sağlam itibarına katkıda bulunmak ve eczacılık bilimleri ve eczacılık uygulamalarında yenilik ve ilerlemeyi teşvik etmek için mümkün olan her şeyi yapmaktadır.

Her yıl, TUSP mezunları dünya çapında yetiştirilen, bilgili, etik uygulayıcılar ve araştırmacılar yetiştiriyor. Geçen yıl Pharm.D'mizin% 98.6'sını gururla mezun ettik. profesyonel sınıf, mezuniyet oranımızı ABD eczane okullarının en üst üçüncü yüzdelik diliminde sağlamlaştırıyor.

Konumlar

Philadelphia

Address
North Broad Street,3307
19140 Philadelphia, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: