Temple University School of Podiatric Medicine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Temple University School of Podiatric Medicine , Philadelphia'daki büyük ve kapsamlı bir üniversite sağlık sistemi ile tamamen entegredir. TUSPM'deki Ayak ve Ayak Bileği Enstitüsü'nün dünyadaki en büyük podiatrik tıbbi tedavi tesisi, yılda 40.000'den fazla hasta ziyareti gerçekleştirmektedir. TUSPM, iki tesisimiz aracılığıyla ve Temple Üniversitesi Sağlık Sisteminin çeşitli yönleri aracılığıyla rotasyonlarla erken uygulamalı klinik eğitim sunmaktadır.

Öğrencilerimiz çok sayıda kütüphane, bilgisayar laboratuvarı ve spor ve kültürel etkinlikler dahil olmak üzere tüm Temple Üniversitesi tesislerinden yararlanır; Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük podiatrik tıp kütüphanesine ve öğrenciler için kampüs içi konutlara sahibiz. TUSPM, Podiatrik Tıp Eğitimi Konseyi tarafından tam olarak akredite edilmiştir.

TÜSPM'nin Misyon ve Vizyonu

TUSPM'nin misyonu ve vizyonu, başlangıcımızdan beri mükemmellik eğitimimizin temel taşı olmuştur. Öğrettiğimiz ve mesleğine gönderdiğimiz her ayak sağlığı uzmanı için misyon ve vizyonu paylaşır ve takip ederiz.

Misyon: Müfredatı tamamladıktan sonra lisans ve lisansüstü tıp eğitimine giriş için hazırlanan yüksek nitelikli, etik ve profesyonel podiatrik tıp öğrencileri yetiştirmek ve araştırma, kaliteli hasta bakımı ve toplum hizmeti yoluyla podiatrik tıp mesleğini ilerletmek.

Vizyon: En yenilikçi prosedürler ve ileri teknoloji kullanılarak eğitim almış podiatrik tıp doktorları mezun edeceğiz. Ayak ve Ayak Bileği Enstitüsü'nü alt ekstremite hastalıklarının tanı ve tedavisi için önde gelen mükemmellik merkezi olarak kuracağız. Araştırma, bilimsel yayın ve sunum yoluyla alt ekstremite bilgisini artıracağız.

Konumlar

Philadelphia

Address
North 8th Street,148
19107 Philadelphia, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: