Tennessee Technological University - Graduate Studies

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tennessee Tech, teknolojik olarak yönlendirilen bir dünyada rekabet etmeye hazırlanan çok çeşitli akademik disiplinlerden pratik, çalışmaya hazır mezunlar üretir. Burada, arkalarında destekleyici bir topluluk olduğunu bilerek öğrenciler tutkularını keşfetme ve takip etme özgürlüğüne sahiptir. Tutkularını yüzlerce öğrenci kulübü ve organizasyonuna dönüştüren Teknoloji öğrencileri, kampüste, toplulukta ve dünya çapında bir etki yaratır.

Dönüştürücü deneyimler Tech'de bir gelenektir. Öğrencilerimiz, en sevdikleri konuları öğrenme ya da bilgili ve destekleyici öğretim üyelerinin rehberliğinde tamamen yeni ilgi alanlarının peşinden gitme konusunda ömür boyu sürecek bir arzu geliştirirler. Tech'te, herkesi ellerinden gelenin en iyisini yapmaya ve akademik, kişisel ve mesleki gelişimde desteklemeye kendini adamış gerçek bir fakülte, personel ve mezun topluluğu bulunmaktadır. Bu arayışlar, sınıfın çok ötesine geçen dürüst, ömür boyu süren bağlantılarla sonuçlanır.

10.000'den fazla öğrencisi olan Tech, sekiz akademik okul ve kolejden derece sunmaktadır: Tarım ve İnsan Ekolojisi, Sanat ve Bilim, İşletme, Eğitim, Mühendislik, Güzel Sanatlar, Disiplinlerarası Çalışmalar ve Hemşirelik.

Konumlar

Cookeville

Address
William L Jones Drive,1
38505 Cookeville, Tennessee, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin