Texas A&M University Bush School of Government and Public Service

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bush Devlet ve Kamu Hizmeti Okulu, 1997 yılında Başkan George HW Bush'un "kamu hizmeti asil bir çağrıdır" felsefesi altında kuruldu. O zamandan beri, Bush Okulu bu fikri müfredata, araştırmaya ve öğrenci deneyimine yansıtmaya devam etti ve önde gelen bir kamu ve uluslararası ilişkiler yüksek lisans kurumu haline geldi.

Bush School, kamu hizmetinde kariyer yapmak isteyen öğrenciler için dört yüksek lisans programı sunmaktadır. Kamu Hizmeti ve İdaresi, Uluslararası İlişkiler ve Uluslararası Politikadaki Derecelerin yanı sıra Kamu Hizmeti ve Yönetiminde çevrimiçi bir Yönetici Yüksek Lisansı, kamu hizmetinde profesyonel kariyerler için ilkeli liderler geliştirir. Bush School ayrıca Gelişmiş Uluslararası İlişkiler, Ulusal Güvenlik, Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş Yönetimi ve Kamu Yönetimi alanlarında lisansüstü sertifikalar sunmaktadır. Bush Okulu, öğrencilerin dördüncü sınıflarının başında Bush Okulu'na girmelerine ve hem lisans hem de yüksek lisans derecelerini beş yılda almalarına olanak tanıyan yedi Lisans / Yüksek Lisans 5 Yıllık (3 + 2) Programı sunmak için çeşitli Texas A&M departmanlarıyla birleşmiştir. yıl.

Bush Okulu'nun asil kamu hizmeti çağrısında mükemmelliğe ilham verme vizyonu, Washington, DC, Öğretim Sitesi'nin açılmasıyla büyük ölçüde genişletilecektir. Dersler, 2021'in başlarında başlar ve öğretim sitesi, 30 kredilik, tezsiz bir program olan Uluslararası Politika Yüksek Lisans (MIP) derecesine yönelik eğitim sunar.

US News & World Report, 2020'ye göre, sıkı bir müfredat ve uluslararası üne sahip öğretim üyeleri, Bush Okulu'nu ülkedeki kamu işleri lisansüstü okullarının ilk yüzde 12'sinde yer almaya itti. Devlet üniversiteleri arasında Bush Okulu en üst sırada yer alıyor. Halkla ilişkiler programlarının 20'si. 2020'de Bush Okulu, no. Value College tarafından hem konut MPA programlarında hem de yönetici çevrimiçi MPA programlarında 1 "en iyi değeri" aldı.

Konumlar

Üniversite İstasyonu

Address
George Bush Drive West
77845 Üniversite İstasyonu, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin