Texas A&M University College of Architecture

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yaratıcılık, yenilikçilik ve bilimsel araştırmalar programlarımızın ayırt edici özellikleridir.

Mimarlık Fakültesi, doğal, inşa edilmiş ve sanal ortamlarımızdaki kritik, karmaşık zorlukları ele alan çok çeşitli disiplinlerde birinci sınıf bir eğitim sunar. Öğrenciler mezun olduktan sonra kendi alanlarında lider olmak ve dünyada fark yaratmak için donanımlı hale gelirler.

Mimarlık, peyzaj mimarlığı, şehir planlama, inşaat bilimi, arazi ve mülk geliştirme ve görselleştirme alanlarındaki lisans ve yüksek lisans programlarımız, sürekli olarak ülkenin en iyileri arasında yer alır, en seçkin okulların listelerinin başında yer alır ve maliyetli özel kurumlar arasında öne çıkar. Müfredatımız, her disiplinin geleneksel temellerinin yanı sıra, disiplinlerarası işbirliği ve yurtdışında eğitim, profesyonel stajlar ve Aggie Network'ten ömür boyu destek gibi yüksek etkili öğrenme fırsatlarını içerir.

Bir Tier One araştırma kurumunun parçası olarak, College of Architecture, lisans ve lisansüstü öğrencilerine, sağlık tesisi tasarımı dahil olmak üzere çeşitli alanlara odaklanarak laboratuvarlarında, araştırma merkezlerinde ve enstitülerinde fakülte araştırmacıları ile birlikte gerçek yaşam ve saha deneyimi sağlar. konut, tarihi koruma, tehlike direnci ve iyileştirme ve tasarım ve inşaat endüstrilerinde liderlik.

Konumlar

Üniversite İstasyonu

Address
77840 Üniversite İstasyonu, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin