Texas A&M University Commerce College of Humanities, Social Sciences & Arts

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İNSANLIKLAR, SOSYAL BİLİMLER VE SANATLAR YÜKSEKOKULU ...

Beşeri Bilimler, Sosyal Bilimler ve Sanatlar Fakültesi öğrencileri, personeli ve öğretim üyeleri adına ana sayfamıza HOŞ GELDİNİZ! Kolejimiz ve programlarımızla ilgilendiğiniz için heyecanlıyız.

Akademik çekirdek müfredatındaki derslerinizden, seçtiğiniz ana çalışma alanınıza, geleneksel sınıf ortamının hem içinde hem de ötesinde olağanüstü çabalara kadar, kendinizi kolejimizde benzersiz bir yerde bulacaksınız. Kolejdeki bölümler, yalnızca mevcut ilgi alanlarınızı desteklemekle kalmayacak, aynı zamanda yeni zenginleştirme alanlarını keşfetmenize ve tanımlamanıza yardımcı olacak hem geleneksel hem de gelişmekte olan bilgi alanlarını temsil eder.

Üniversitemizdeki bir öğrenci olarak, açık ve etkili bir şekilde iletişim kurmayı, edebi, tarihi, sosyolojik ve jeopolitik konuları anlamayı ve görsel ve performans sanatlarını takdir etmeyi ve bunlara katılmayı öğreneceksiniz. Çeşitli kültürel ve sanatsal etkinliklere ve performanslara katılma ve kendinizi kişisel ve profesyonel yollarda yaşam boyu deneyimlerinizi şekillendirecek entelektüel mükemmellik arayışlarına sokma fırsatları verilecektir.

Neyi severseniz sevin, kolejimize katılmanız için bir fırsat var!

İçtenlikle,

William F.Kuracina, Dekan

KOLEJİN MİSYONU

Kolej, Texas A&M University-Commerce'deki yaratıcı ve liberal sanat eğitiminin merkezidir ve çabalarında mükemmellik ve küresel bir vizyon için çabalamaktadır.

Kolej, öğrencilere açık ve etkili bir şekilde iletişim kurma, edebi, tarihi, sosyolojik ve jeopolitik sorunları anlama ve görsel ve sahne sanatlarını takdir etme ve bunlara katılma gücü verir.

Kolej öğrencilere, öğretim üyelerine, personeline, mezunlarına ve genel olarak topluma (bölgesel, ulusal ve uluslararası) hizmet verir ve tüm faaliyetlerinde çeşitlilik için çaba gösterir.

Konumlar

Commerce

Address
Campbell Street,2200
75428 Commerce, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin