Texas A&M University at Galveston

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Galveston'daki Texas A&M Üniversitesi, Texas A&M Üniversitesi'ndeki “okyanus odaklı” her şeyin kaynağıdır. TAMUG, bilim, işletme, mühendislik, liberal sanatlar ve ulaşım dallarındaki ana dallar dahil olmak üzere denizcilik ve denizcilik programlarının benzersiz bir karışımını sunar.

Texas A&M Galveston, fen, mühendislik ve işletme alanlarında deniz ve denizcilik çalışmalarında lisans ve lisansüstü eğitim ve deniz kaynakları genel alanıyla ilgili araştırma ve kamu hizmeti için özel amaçlı bir yüksek öğretim kurumudur. Kurum, College Station'daki Texas A&M Üniversitesi adı ve yetkisi altında sunulan derecelerle, Texas A&M Üniversite Sistemi Yönetim Kurulu'nun yönetimi ve kontrolü altındadır.

Texas A&M Üniversitesi, lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri vermek için Güney Kolejler ve Okullar Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Okyanus yolculukları, Galveston Körfezi'nde yelken, sahil deneyleri ve bağımsız çalışma, ada kampüsümüzdeki zorlu sınıf deneyimini tamamlıyor.

Deniz kenarındaki kampüs ortamı, benzersiz müfredat tekliflerini tamamlar. Fakülte, personel ve öğrenciler tarafından teşvik edilen atmosfer, Üniversite ile deniz arasındaki yakın ilişkiyi vurgular.

Konumlar

Galveston

Address
Seawolf Parkway,200
77554 Galveston, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin