Resmi açıklamayı okuyun

A Amerika Katolik Üniversitesi, Kurulan 1887 Papa Leo XIII desteği ile ABD Katolik piskoposlar tarafından, Amerika Birleşik Devletleri'nde Katolik Kilisesi'nin ulusal üniversitedir. Bir lisansüstü araştırma merkezi olarak kurulan, Üniversite 1904 yılında lisans eğitimi vermeye başladı ve bugün 12 okul ve 21 araştırma tesislerine ev sahipliği yapmaktadır. Katolik Üniversitesi, üç disiplinde kanonik derece verilmesi dini fakülteleri ile sadece Amerikan üniversite. Bulunan Üniversitenin yemyeşil 180 dönümlük kampüs, sadece Capitol Hill kuzeyÖğrencilere, eğitim, kültür ve siyasi fırsatlardan geniş kolay erişim sağlayan Washington, DC sunduğu.

Misyonumuz Papalık onayı ile ülkenin piskoposlar tarafından kurulan ve desteklenen Birleşik Devletleri'nde Katolik Kilisesi'nin ulusal üniversite olarak, Amerika Katolik Üniversitesi sadık kapsamlı bir Katolik ve yüksek öğrenim Amerikan kurumu, olmaya kararlıdır Kilise tarafından teslim olarak İsa Mesih'in öğretilerine. Inanç ve akıl arasındaki diyalogu geliştirmeye adanmış, Amerika Katolik Üniversitesi tüm Kilisesi, millet ve dünyaya hizmet, eğitim ve araştırma mükemmellik yoluyla gerçeği keşfetmek ve vermek istiyor.

Üniversitesi Amaçları Amerika Katolik Üniversitesi, keşfetmek korumak ve milletin ihtiyaçları ve fırsatları özel referans ile, tüm formları, gerçeği vermek ayırmalıdır alimlerden bir topluluk, öğretim üyeleri ve öğrencileri de vardır. Bir üniversite olarak, aslında çalışma ve insan toplumunun ihtiyaçlarına hizmet veren bir ajans özgür ve özerk bir merkezidir. Bu çalışma ve yansıma sürecinde, özgürlük teşvik edilir ve hak üzerine tek kısıt gerçeği kendisi olduğu akademik yeterlilik atmosferinde bu amaçlarına katkıda, bütün iyi niyetli bilim adamlarının işbirliği ağırlıyor.

Katolik üniversitesi olarak, insan soruşturma ve değerlerin tüm biçimlerinin kapsamında Hıristiyan inancının bir anlayış yetiştirmek ve kazandırmak istemektedir. Insan bilgisinin artan hazine üzerine, kurumsal bir şekilde, bireylerde ve toplumda Hıristiyan ilham için uygun entelektüel ve akademik tanıklık sağlamak ve devam yansıması için bir yer sağlamak için, Hıristiyan inancının ışığında o istiyor.

Amerikan akademik topluluğun bir üyesi olarak, bu standartları ve Amerikan kurumlarının prosedürleri kabul eder ve akademik dünya içinde ayrım ulaşmak istiyor.

Bu Kilisesi ve kendi ulusal geleneklerine sadık yoluyla gelir olarak Hıristiyan mesajı sadık, Amerika Katolik Üniversitesi Katolik toplumda Hıristiyan düşünce ve eğitime hizmet için hem de millet ve dünyaya hizmet özgü sorumlulukları vardır .

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

The Catholic University of America

İntegral ekonomik kalkınma, sürdürülebilir kalkınma için gerekli toplumsal ve sosyal kurumlarını güçlendirmek istiyor kalkınma için bir yaklaşımdır; toplumdaki kişinin ro ... [+]

İntegral Ekonomik Kalkınma Politikası MA Part-time seçeneği ile iki yıllık program, full-time,. Öncüler ekonomik kalkınma politikasına entegre yaklaşımın uygulanması. Gelişiminin ayrılmaz bir çerçevesinde uygulanan politika ve ekonomik tekniklerini öğretir. Bir İntegral Yaklaşım nedir

İntegral ekonomik kalkınma, sürdürülebilir kalkınma için gerekli toplumsal ve sosyal kurumlarını güçlendirmek istiyor kalkınma için bir yaklaşımdır; toplumdaki kişinin rolünün entegre bir görünüm alır biri. Bu gelişme kişiler giderek artan talep bir yaklaşımdır. Bütün insan kişiliğinin ve bütün insan topluluğunun perspektifinden bakıldığında İntegral ekonomik gelişme, bizim programlarının çekirdek ve Amerika Katolik Üniversitesi misyonu yer almaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The Catholic University of America

... [+]

IEDM veya IEDP programına kayıt yaptıran öğrenmek ve başarılı kalkınma bizim Uluslararası Danışma Kurulu oluşturan girişimler, bizim fakülte ve yapan yüksek profilli bireylerle etkileşim yoluyla kamu ve özel sektör hem de tecrübe geliştirme uygulama ilk elden geniş bir dizi sağlayacaktır Gelişim Seminerleri bizim Yöneticilerini yol açmaktadır.

, , !

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Integral Economic Development

IEDM one year or two full of international experience

The Catholic University of America
Address
The Catholic University of America, 620 Michigan Ave., N.E.
DC 20064 Washington, District of Columbia, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 202-319-4289