The College At Brockport State University Of New York

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

60963_commencement.jpg

1835 yılında kurulan The Brockport College, öğrencilerin başarısına odaklanan ulusal çapta tanınmış dört yıllık kapsamlı bir devlet üniversitesidir. Akademik kalite ve istisnai değeri ile gurur duyuyoruz.

Brockport seçici, ulusal olarak tanınan ve akredite edilmiş bir kamu kurumudur. Biz meşgul SUNY kampüsü ve ülkedeki en meşgul üniversite kampüslerinden biriyiz.

Kurumsal Hesap Verebilirlik

Orta Vadede Yüksek Öğretim Komisyonu tarafından akredite edilen Brockport Koleji, çeşitli ofisler, sistemler ve ilişkiler aracılığıyla kurumsal etkinlik ve hesap verebilirlik sağlar.

Çeşitlilik ve Katılım

Çeşitlilik Ofisi, Collegewide Çeşitlilik Komitesi ile birlikte, Brocport'un çeşitlilik ve eşitlik konusundaki kararlılığını College topluluğu ile paylaşma çabalarını yönlendirir; Kolej Çeşitlilik Planını hazırlamak ve geliştirmek; Başarımızı izlemek için rapor hazırlamak ve analiz etmek; çeşitliliği kurumsal ve eğitsel bir öncelik olarak kavramsallaştırma ve geliştirme.

Mezunlar ve Arkadaşlar

Brockport ağı, dünyada 90.000'den fazla mezun öğrencisi barındırıyor. 8.000'den fazla öğrencimiz var; yüzlerce mevcut ve eski öğretim üyesi, personel, emeriti ve emeklileri; ve aileler, şirketler ve vakıflar gibi sayısız diğer arkadaşlar. Günümüzdeki Brockport'la bu önemli ortakların hepsini temas halinde tutmak, College'ın devam eden bir odak noktasıdır.

Bizi destekle

Brockport'un mezunları ve aile ağlarından öğrencilerimize maddi, akademik, staj ve deneyimsel destek kazanma çabaları, Kolej'i onlarca yıldır gelişmeye devam edecektir. Her zaman yardım alabilirsiniz!

Konumlar

Rochester

Address
350 New Campus Drive Brockport, NY 14420
Rochester, New York, Amerika Birleşik Devletleri