Resmi açıklamayı okuyun

Bilim ve Sanat İlerlemesi İçin Cooper Union, 1859 yılında kurulmuş, yüksek öğrenim ülkenin en eski ve en seçkin kurumları arasında yer almaktadır. Organizasyon, Peter Cooper mirası, Amerikan yaşamının kültürel dokusu özel bir yere sahiptir.

Sanayici, mucit ve hayırsever Peter Cooper tarafından kurulan, sanat, mimarlık ve mühendislik Cooper Union evler okullar yanı sıra, sosyal ve beşeri bilimler dünya standartlarında bir fakülte.

MİSYON VE VİZYON

Mimari, sanat ve mühendislik, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Fen Advancement Cooper Union ve Sanat topluma aydın katkı yapmak için yetenekli hazırlar üstün akademik programları aracılığıyla.

Üniversite sadece liyakat ve tüm kayıtlı öğrencilere ödül tam burs ile ilgili lisans öğrencileri kabul ediyor. Kurum seçkin, yaratıcı fakülte ile yakın temas sağlar ve tasarım süreci ile geliştirilmiş ve kentsel ortamda güçlendirilmiş olduğunu titiz, hümanist öğrenmeyi teşvik eder. Peter Cooper, sanayici ve hayırsever tarafından 1859 yılında kurulan, Cooper Union, New York, sivil, kültürel ve uygulanabilir zenginleşmesi için kamu programları sunmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

The Cooper Union

Mimarlık II sonrası profesyonel lisans programı Master lisans programının vizyon ve entelektüel titizlik genişletmek için 2009 yılında başlatıldı. ... [+]

Mimarlık II Master

MİMARLIK II PROGRAMI MASTER 2013-2014 AKADEMİK YILI İÇİN İKİ STUDIOS genişleyecektir.

Mevcut programının yanı sıra İleri Tasarım Stüdyosu Bir tasarım araştırma Tez projesi, sona eriyor çalışma Eleştiri, Tarihi ve Teorisi konsantrasyonu yoğun bir yıllık eleştiri daldırma, tarih ve mimarlık teorisi sunacak. Vurgu mimari analiz ve tarih, rolü ve teorinin çağdaş alaka ve teori ve tasarım arasındaki ilişkilere yaklaşımları üzerine yerleştirilir. Seminerler yazılı mimari üretim ve mükemmellik üzerine bir konsantrasyon kültürel koşullarının geniş bir anlayış ile, gazetecilik, öğretmenlik, ve nihai doktora çalışmalarında kariyer için öğrencilerin hazırlık sunacak. Analiz stüdyoları tarihsel ve çağdaş mimarlık, tasarım süreci, teori ve pratikte yönelik yeni yaklaşımlar potansiyel caddeleri resmi ve programatik çeşitliliğin içine derin bir kavrayış sağlar. Şehircilik veya Temsil Teknolojileri gerekli bir vurgu tarihsel ve çağdaş mimarlık kuramının belirli alanlarda içine derin soruşturma için izin verir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The Cooper Union

... [+]

[-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku