The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

George Washington Üniversitesi'nin Elliott Uluslararası İlişkiler Okulu, dünyanın önde gelen uluslararası ilişkiler okullarından biridir. Washington DC'nin merkezinde bulunan misyonu, yeni nesil uluslararası liderleri eğitmek, önemli küresel meseleleri anlamayı ilerleten araştırmalar yapmak ve Amerika Birleşik Devletleri ve dünyadaki politika topluluğunu meşgul etmektir.

Okulun eşsiz konumu - Beyaz Saray, Dünya Bankası, Uluslararası Para Fonu, ABD Dışişleri Bakanlığı ve onlarca ABD ve uluslararası kuruluştan sadece birkaç adım ötede - öğrencilerine ve bilim adamlarına, okullara katılmak için eşsiz fırsatlar sunan öğretim ve araştırmalarını zenginleştiriyor. ABD ve uluslararası politika toplulukları.

Eski GW Başkanı Lloyd H.'nin onuruna atanan Elliott Okulu, Elliott ve karısı Evelyn, öğrencilere uluslararası alanda başarılı olmak için ihtiyaç duydukları eğitim ve öğretimi sağlayan yenilikçi, disiplinlerarası öğretim programları sunar. Elliott School'un 12 yüksek lisans programından bir tanesinden 700'den fazla öğrenci yararlanıyor.

Okul, küresel iletişim, uluslararası ilişkiler, uluslararası kalkınma, uluslararası ticaret ve yatırım politikası, uluslararası bilim ve teknoloji politikası ve güvenlik politikası ile Asya, Avrupa ve Avrasya, Latin Amerika ve Orta Doğu'da Yüksek Lisans programları sunmaktadır. . Elliott School ayrıca, 19 uluslararası partner üniversitesi ile birlikte orta kariyer profesyonelleri için bir yüksek lisans derecesi ve çift diploma uluslararası bir yüksek lisans derecesi sunmaktadır. 2.100'den fazla lisans öğrencisi, uluslararası ilişkilere veya Asya, Orta Doğu veya Latin Amerika ve Yarımküre bölgelerine odaklanan çok yönlü bir liberal sanat müfredatına devam ediyor. Elliott Okulu'nun 20.000 mezunu, dünya genelindeki kamu, özel ve kar amacı gütmeyen sektörlerdeki liderlik pozisyonlarında bulunabilir.

121744_44827954204_568590683a_o.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Elliott School dokuz araştırma enstitüsüne sponsorluk yapıyor:

 • Uluslararası Bilim ve Teknoloji Politikası Merkezi
 • Avrupa, Rusya ve Avrasya Araştırmaları Enstitüsü
 • Küresel ve Uluslararası Araştırmalar Enstitüsü
 • Uluslararası Ekonomi Politikaları Enstitüsü
 • Orta Doğu Araştırmaları Enstitüsü
 • Kamu Diplomasisi ve Küresel İletişim Enstitüsü (GW Medya ve Halkla İlişkiler Merkezi tarafından ortak sponsorluk)
 • Güvenlik ve Çatışma Araştırmaları Enstitüsü
 • Sigur Asya Çalışmaları Merkezi
 • Uzay Politikası Enstitüsü

Bu dinamik entelektüel merkezler, akademisyenlerin ve politika yapıcıların yeni fikirler geliştirmek, test etmek ve yaymak için bir araya gelebileceği yerler sağlar. Öğretim üyeleri, entelektüel tartışmaları keskinleştirmek ve uluslararası ilişkiler hakkındaki akademik ve politika tartışmalarını derinleştirmek için disiplinler boyunca bireysel ve işbirliği içinde çalışırlar. Elliott School'un araştırması, bilginlerin, politika belirleyicilerin ve vatandaşların dünyayı daha iyi anlamalarına yardımcı olan genişleyen bilgi birikimine katkıda bulunuyor.

121745_34060935083_bc4ef09e9a_o.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Misyon

George Washington Üniversitesi, uzun süredir uluslararası ilişkiler eğitiminin değerini kabul etmiştir. Üniversitenin 1821'deki kuruluşundan bu yana, öğrencileri önemli küresel sorunlarla yüzleşmeye ve dünyada bir fark yaratmaya hazırladık. Elliott Uluslararası İlişkiler Okulu, George Washington Üniversitesi'ndeki ataları tarafından oluşturulan yenilikçi fikirlerin ve yeni bakış açılarının doruk noktasını temsil ediyor:

 • Karşılaştırmalı Hukuk ve Diplomasi Okulu (1898 - 1905)
 • Siyaset ve Diplomasi Bölümü (1905-1907)
 • Siyasal Bilimler Koleji (1907 - 1913)
 • Columbian College'da Uluslararası Hukuk ve Diplomasi (1913 - 1928)
 • Hükümet Okulu (1928 - 1960)
 • Devlet, İş ve Uluslararası İlişkiler Yüksekokulu (1960 - 1966)
 • Uluslararası İlişkiler Yüksekokulu (1987 - 1988)
 • Kamu ve Uluslararası İlişkiler Yüksekokulu (1966 - 1987)
 • Elliott Uluslararası İlişkiler Okulu (1988 - Bugün)

Uluslararası İlişkiler Elliott Okulunda misyonumuz şudur:

 • Yeni nesil uluslararası liderleri yetiştirmek için
 • Önemli küresel konuların anlaşılmasını sağlayan araştırma yapmak ve burs üretmek
 • Kamuoyu ve ABD'deki ve dünyadaki politika topluluğuyla meşgul olmak, böylelikle uluslararası diyalogu teşvik etmek ve politika çözümlerini şekillendirmek

Misyonumuz, dünyayı daha iyi bir yer yapmak için bilgi yaratmak, bilgeliği paylaşmak ve harekete geçmek için ilham vermek.

Rakamlarla Elliott Okulu

134753_ElliottSchoolbytheNumbers.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Elliott Okulu hakkında

George Washington Üniversitesi, nesiller boyu uluslararası lider yetiştirdi ve 1821'den bu yana önemli küresel meselelerin anlaşılmasını geliştirdi.

Eski GW Başkanı Lloyd H. Elliott ve eşi Evelyn'in onuruna seçilen Elliott Uluslararası İlişkiler Okulu bu göreve adamıştır. Öğrencilerimizi, uluslararası ekonomik, politik, bilimsel ve kültürel konuların derinlemesine analizini sunarak uluslararası ilişkiler teorisi ve pratiği konusunda eğitiyoruz. Okulun müfredatı disiplinlerarasıdır; Elliott School tam zamanlı öğretim üyelerinin çoğu GW bölümlerinde ortaklaşa atanır.

Yaygın saygı duyulan öğretim üyemiz Elliott Okulu öğrencilerini kamu, özel ve kar amacı gütmeyen sektörlerdeki küresel kariyerlere hazırlar. Elliott School mezunları, zorlu global kariyer için sürekli olarak aranıyor. Dahası, Washington DC konumumuz, Elliott Okulu öğrencileri ve mezunlarını düzenli olarak istihdam eden kamu, özel ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarla güçlü ilişkiler kurmamızı sağlar.

Konumlar

Washington

Elliott School of International Affairs

Address
Elliott School of International Affairs
1957 E Street, NW

20052 Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 202-994-6240

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin