The University of Alabama

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Eyaletin amiral gemisi üniversitesi The University of Alabama ailesi her zaman en iyisi olmaya odaklanmıştır. Efsanelerin yapıldığı yer burasıdır.

1831'de eyaletin ilk devlet koleji olarak kurulan The University of Alabama öğretim, araştırma ve hizmette mükemmelliğe adanmıştır. Öğrencilerimizin mümkün olan en iyi bireyler haline gelebilecekleri, en iyi ve en parlak öğretim üyelerinden öğrenebilecekleri ve toplumda, devlette ve dünyada olumlu bir fark yaratabilecekleri yaratıcı, besleyici bir kampüs ortamı sağlıyoruz. Burada bulduklarınızı beğeneceksiniz. The University of Alabama ailesinin bir parçası olun.

Görevimiz

The University of Alabama öğretim, araştırma ve hizmet alanlarında kaliteli programlara vurgu yaparak bilginin yaratılması, çevrilmesi ve yayılması yoluyla devletin, ulusun ve dünyanın insanlarının entelektüel ve sosyal durumunu geliştirecektir.

Vizyonumuz

The University of Alabama en iyi ve en parlak öğrenciler ile olağanüstü eğitim fırsatları arayan tüm öğrenciler için tercih edilen üniversite olarak bilinecek. The University of Alabama öğrenci merkezli bir araştırma üniversitesi ve tüm Alabamalılar ile ulusun ve dünyanın vatandaşlarının yaşam kalitesini artırma taahhüdünde birleşmiş bir akademik topluluk olacaktır.

Temel değerlerimiz

The University of Alabama şunları taahhüt etmektedir:

  • Konusunda temelleri olan ve kendi kaderlerini kontrol edebilen, sosyal bilinçli, etik ve çok yönlü liderler üreten lisans eğitimi.
  • Konu bilgisi, profesyonel içerik, araştırma becerileri ve yaratıcı faaliyetlerle derinlemesine kazanılan lisansüstü eğitim.
  • En üst düzeyde tutulan ve Alabama vatandaşları, ülke ve dünya vatandaşlarının yaşam kalitesini artırmak için etkili halk katılımını teşvik eden kamu erişimi ve hizmetleri.
  • İşbirliği, meslektaşlık, saygı ve kapsayıcılık kültürünü bünyesinde barındıran kampüs hayatı.

Stratejik Hedeflerimiz

  • Küresel bir bakış açısı sunan ve olağanüstü öğretim, yüksek kaliteli burs ve farklı müfredat ve müfredat programları ile karakterize edilen birinci sınıf bir lisans ve lisansüstü eğitim sağlayın.
  • Ekonomik ve toplumsal kalkınmayı etkileyen araştırma, burs ve yaratıcı faaliyetlerde Üniversitenin üretkenliğini ve yeniliğini artırın.
  • Farklı bir fakülte, personel ve öğrenci topluluğunu çeken ve destekleyen kabul edici, kapsayıcı bir topluluk sağlayarak öğrenme ve çalışma ortamımızı zenginleştirin.
  • İş-yaşam dengesini kolaylaştıran ve seçkin fakülte ve personelin işe alınmasını ve elde tutulmasını geliştiren fırsatlar ve kaynaklar sağlayın.

Konumlar

Tuscaloosa

Address
35487 Tuscaloosa, Alabama, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin