The University of Virginia's College at Wise

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Wise'daki Virginia Üniversitesi Koleji, Güneybatı Virginia'nın yemyeşil dağlarında bulunan, dört yıllık bir konut liberal sanatlar kolejidir. Bir COPLAC üyesi kurum olarak, UVA Wise ulusal olarak akredite edilmiştir ve ABD'deki en iyi kamu liberal sanat kolejleri arasında ulusal olarak derecelendirilmiştir.

UVA Wise'ı ülkedeki en iyi devlet liberal sanat kolejlerinden biri yapan nedir?

• Pitoresk kampüsümüz. UVA Wise, Appalachian Dağları'nın ortasında yer alan 396 dönümlük geniş bir kampüste oturur ve burada öğrenciler eşsiz kültürel lezzetleri ve harika dış mekanları deneyimleyebilir.

• Değerli akademisyenlerimizdir. Çeşitli akademik dereceler, profesyonellik öncesi programlar ve öğretim lisansları sunarken, ilk 10 liberal sanat kolejimiz etkileyici bir 13: 1 öğrenci-öğretim üyesi oranını korur.

• Öğrenci borcunu azaltmaya adanmışlığımızdır. Öğrencilerimizin yüzde sekseni maddi yardım alıyor ve mezunlarımızın yüzde 97'si şu anda çalışıyor veya daha yüksek bir derece arıyor.

• Gelişen öğrenci hayatımız. 50'den fazla öğrenci organizasyonu, canlı NCAA spor programları ve neredeyse günlük kampüs etkinlikleri ile öğrencilerimiz dahil olmak, bireyler olarak büyümek ve tutkularını keşfetmek için birçok fırsata sahiptir.

Konumlar

Wise

Address
College Avenue,1
24293 Wise, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin