The Language Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

TLA - Dil Akademisi "Akademi bir ilk prioridad.Sabemos bu Ud.el öğrenme İngilizce dil için ne kadar önemli olduğunu anlamak, uluslararası öğrenciler ve yöneticileri negocios.La kişisel ilgi ve kaliteli eğitim için İngilizce ve olan lider . Dolayısıyla bizim akademisinde İngilizce kursu, hem akademik hem de Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşam, sosyal ve kültürel açıdan tam bir deneyim ve inversiyon gelecekte bir çıkış temsil eder.

TKD tarafından kullanılan metodoloji temelde odaklı ve merkezli estudiante.Nuestros öğretmenlerin ihtiyaçları, çıkarları ve hedefleri üzerinde durulacak.

Sen, öğrenci aktif kültürel etkinlikler ve Akademisi dışında saha çalışmalarına katılmak için teşvik edilmektedir. Dolayısıyla, Amerika Birleşik Devletleri'nde kendi durumunun tam olarak yararlanır.

Bizim öğretmenler ve danışmanlar ve ders yoluyla akademik ilerlemeyi izlemek ve bu öğrenme etkili olduğundan emin olun.

Ayrıntılı bir değerlendirme ve bazı ilk öğretim testleri sayesinde, öğrenci, uygun İngilizce seviyesine yerleştirilir. Her öğrencinin ilerleme çalışmaları sırasında öğretmenler tarafından düzenli olarak izlenmektedir. Ilerlemenizi değerlendirmek için bir test travez dikte malzemenin bir haftalık inceleme yapılır. Araştırmaları Direktörü gerektirir öğrencilerle tanışmak ve böylece müfredat hakkında herhangi bir soru veya cevap günlük kullanılabilir. Öğretmen ve idari personel pratik yardımı ile bunları sağlamak için kendi devlet esnasında öğrencilerin hizmetindedir.

Sen, öğrencinin aktif olarak Language Academy tarafından düzenlenen kültürel etkinlikler ve gezilere katılmak için teşvik edilmektedir "gerçek dünya." Yani ABD'de kalış en çok yarar.

Konumlar

Fort Lauderdale

Address
The Language Academy - 200 South Andrews Avenue, Suite 401
FL 33301 Fort Lauderdale, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: