Resmi açıklamayı okuyun

Touro hakkında

Touro'yu diğerlerinden ayıran şey, birinci sınıf programlarımız, ilgili öğretim üyelerimiz veya deneyimsel öğrenme fırsatlarımız değil, topluluğunuza, değerinize ve geleceğinize olan bağlılığınıza saygı duyan kültür ve müfredatımız değildir.

Yahudi toplumu için yüksek öğretime odaklanmak amacıyla 1970 yılında kurulan 4 ülkedeki 30 okulda 19.000'den fazla öğrenciden oluşan geniş bir popülasyona hizmet etmek üzere büyüdük . Tüm geçmişlerden ve koşullardan öğrencileri barındıran bir eğitimin önemine özel olarak bakıyoruz.

Liberal sanatlardan hukuka, sağlık bilimlerinden teknolojiye, iş dünyasına, Yahudi çalışmalarına, eğitime ve aralarındaki her şeye - Touro, sadece en yetenekli ve motive olmuş öğrencilere değil, aynı zamanda göz ardı edilen ve önemsenmeyenlere eğitim olanakları ve kariyer yolları sunar sürücü ve başarılı olmak için potansiyel var.

Herkese göre bir şeyimiz var. Tek soru şudur: Neye arzu edersiniz ve neye ulaşmak istersiniz?117120_rsz_adobestock_125218431.jpg

A-Bakışta

95.000 mezun. 19.200 öğrenci. 30 okul 4 ülke. Bir Touro.

Touro College , Amerika’nın Yahudi himayesinde en büyük yüksek ve profesyonel eğitim kurumudur. Her yıl, tüm ülkelerden ve yaşam alanlarından binlerce öğrenci bize tıp, eğitim, Yahudi Araştırmaları, teknoloji ve aralarındaki her şeyden derece almaya devam ediyor.

New York, Chicago, California, Nevada, Moskova, İsrail ve Berlin'de gelişen programlar ile Touro ağının merkez üssü olmaya devam ediyor.

Gücümüzü sadece sayılarımızda değil, değerlerimize olan bağlılığımızdan, sosyal adalete olan inancımızdan ve uygulamalı bilgi ve keşfe olan saygımızdan çekiyoruz. Özel öğretim üyelerimizden uygun fiyatlarımıza ve çeşitli öğrenci ve program seçeneklerimizle, Touro'yu neyin ayırdığını görmek için çok uzağa bakmanıza gerek yok.

Görev beyanı

Touro College , Yahudi mirasını iletmek ve sürdürmek, ayrıca genel topluma entelektüel soruşturma, bilgi aktarımı, sosyal adalet ve topluma hizmet.

Touro, Yahudi çalışmaları, liberal sanatlar ve bilimler ile eğitim, hukuk, tıp, eczacılık, sağlık bilimleri, sosyal hizmet ve işletme gibi meslekler alanlarında lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Bu programlar, Yahudi toplumunun ve daha geniş toplumun, özellikle de geçmişte yetersiz kalmış olanların çeşitli bileşenlerine hizmet ediyor. Touro, kişisel gelişim, burs ve araştırmanın desteklendiği, kadın ve erkeklerin saygınlık, değer ve değerlerin üretken yaşamlarına hazırlandığı bir kolejdir.

Yahudi mirası, Hillel'in Babaların Etiği konusundaki iddiasında yansıtıldığı gibi, özel ve evrensel iki temel bileşeni içeriyor: “Kendim için değilsem, kim benim için olacak? BEN?" Bu öğretim, herkes için kaliteli bir eğitim taahhüdü, bütünlük ve saygı ile muamele, tüm öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel, mesleklerde ahlakın rolü ve mesleklerin inşası gibi temel değerleri biçimlendirir. duyarlı ve sorumlu toplum.117119_rsz_1adobestock_143714649.jpg

Yahudi Mirası

Yahudi geleneğinde köklenmiş, Yahudi değerleri üzerine inşa edilmiştir.

Bernard Lander , sık sık gözden kaçan bir öğrenci topluluğunu karşılamak için Touro College tasarladı ve kurdu. Bunu yaparken, Yahudi öğrencilerin kültürel ve ruhsal ihtiyaçlarının eğitim arayışları ile el ele gelebileceği bir ortam yarattı.

Touro, yalnızca Yahudi geleneklerini barındırmıyor, onları destekliyor ve sürdürüyor. Üniversite, bu ülkede öğrencilerin ibadet etmeleri, ders çalışmaları, kutlamaları ve kültürlerini ve inançlarını onurlandırması için zaman kazandıran birkaç ülkeden biridir.

1970'den beri okul katlanarak büyüyor, ancak değerlerimiz hala devam ediyor. Genişlediğimiz gibi, odak noktamız farklı topluluklara, ayrıca Ortodoks nüfuslara hizmet etmek ve sıcak, hoşgörülü ve entelektüel olarak titiz bir ortamda istisnai bir eğitim isteyen öğrencilere hitap etmek olmuştur.

Tüm okullarımızda ve programlarımızda, tüm öğrencilerin dürüst ve saygılı davranmalarını savunur ve bekleriz. Herkesin onuruna inanıyoruz ve aynı zamanda bir topluma da katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Yahudi değerlerimiz evrensel değerlerdir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Touro College

Büyüyen karmaşık teknoloji organizasyonlarını başarılı bir şekilde yönetmek için gereken idari kavramları, yasal ve finansal becerileri ve gerekli olan sosyal ve etik sor ... [+]

Büyüyen karmaşık teknoloji organizasyonlarını başarılı bir şekilde yönetmek için gereken idari kavramları, yasal ve finansal becerileri ve gerekli olan sosyal ve etik sorunları tanıtır.

Yarının teknoloji liderlerinin arasına katılmak isteyen endüstri profesyonelleri için.

Kariyer seçenekleri şunları içerir:yöneticiProje lideriTeknoloji MüdürüProje YöneticisiCIO: Baş Bilgi GörevlisiProgram Gereksinimleri4 Program Zorunlu Dersler 12 kredi4 Teknoloji Liderliği Zorunlu Dersler 12 kredi3 Teknoloji Liderliği Seçmeli Dersler 9 kredi =11 Program Toplam Ders 33 krediTeknoloji Liderliği Zorunlu Dersler Yüksek LisansMSIN 610 İleri Bilgi Teknolojileri Proje YönetimiMSIN 611 Teknoloji Organizasyonunda LiderlikMSIN 621 Teknoloji Yöneticileri için Bütçeleme ve FinansmanMSIN 622 Teknolojide Hukuki, Sosyal ve Etik KonularTeknoloji Liderliği Seçmeli Derslerinde MasterMSIN 649 Bilgi Güvenliği YönetimiMSIN 657 Bilgi YönetimiMSIN 661 Stratejik İşbirliği TeknolojileriMSIN 663 İş Süreci YönetimiMSIN 669 Günümüzün İş Ortamında Büyük Veri Analitiğini Yönetme ve UygulamaMSIN 675 Profesyonel Staj Deneyimi... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New York
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Touro College

Öğretim Teknolojileri Yüksek Lisans programımız, okullarda (K-12), kolejlerde, üniversitelerde veya işletme / endüstri ortamlarında öğretim teknolojisinin etkin kullanımı ... [+]

Öğretim Teknolojileri Yüksek Lisans programımız, okullarda (K-12), kolejlerde, üniversitelerde veya işletme / endüstri ortamlarında öğretim teknolojisinin etkin kullanımı konusunda mezun yetiştirir.

Öğretmen Sertifika İzini başarıyla tamamladıktan sonra , New York State başlangıç öğretmen sertifikasına sahip olan öğrenciler, NYS profesyonel öğretmen sertifikasına Eğitim Teknolojisi Uzmanı olarak ve UFT'nin yüksek lisans ücret farkının üstünde 30 kontör kontratı almaya hak kazanacaklardır. Kurumsal Eğitimci İzini tamamlayan öğrenciler , Kurumsal Eğitimci, Öğretim Tasarımcısı veya Personel Geliştiricisi olarak çalışmak için gerekli becerileri edineceklerdir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

Touro College

Eğitimde Yüksek Lisans Programları ... [+]

Eğitimde Yüksek Lisans Programları

Bir programın tamamlanması, tüm NYSED gerekliliklerini yerine getirmeniz üzerine hem genel hem de özel eğitimde (doğum sınıfı 2 veya 1-6. Sınıflar) veya özel eğitimde (7-12. Sınıflar) yüksek lisans derecesi veya özel eğitim (7-12. Sınıflar) belgelendirmesini sağlar. Gerekli seminerlerin ve çalıştayların alınması, NYSED ile parmak izlerinin doldurulması ve NYS öğretmen sertifikasyon sınavlarının geçilmesi.

Üç program sunuyoruz:Erken çocuklukÇocukluk ve Özel Eğitim (1-6)Engelli Öğrencilerin Öğretimi (7-12)Ne öğreneceksiniz

Programınız ne olursa olsun, kanıta dayalı en son öğretim teorileri ve yöntemlerine ve ortak temel öğrenme standartlarını öğretiminize nasıl entegre edeceğinize maruz kalacaksınız. New York City metro alanının geniş ve çeşitli öğrenci vücudunun çeşitli kültürel bağlamlarını anlamanın ne kadar kritik olduğunu öğreneceksiniz. Ayrıca, öğrendiklerinizi gerçek sınıflarda uygulamaya koymak için bolca zaman kazanacaksınız .... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku