Towson University - College of Business & Economics

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Başbakan

A İşletme ve Ekonomi FakültesiTarihi Stephens Salonu'nda bulunan tarafından akredite edilmiştir AACSB International - İşletme Advance Collegiate Schools Association - Hem muhasebe ve işletme programlarında.

Bu atama iş dünya çapında okullarda ve Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk 10 yüzde en üst yüzde biri üniversiteye yerleştirir. Lisans ve lisansüstü programlarda sunan kolej sıkıca liberal sanat topraklı kapsamlı bir işletme eğitimi sağlar.

Uygulanan

Bir derecesini elde iş dünyasına girme için gerekli olsa da, gerekli beceriler her sınıfta öğretilen olamaz herhangi kariyerinde başarılı olmak için. İşletme ve Ekonomi College, uygulamalı öğrenme felsefesi tüm programların özünde yer almaktadır.

Değerini ve gerekliliğini anlama eller deneyim, üniversite kariyerlerine girmek için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır one-of-a-tür İş Mükemmelliği programı sunmaktadır. Bu program sayesinde, öğrenciler sınıfta bilgi, beceri ve tutumları (KSAs) gibi, güçlü sunum etkili bir fikir iletişim ve takım halinde çalışma gibi profesyonel gelişim temellerini öğrenmek kazanırlar. Öğrencilerimiz daha sonra profesyonel ortamlarda kaliteli staj deneyimleri meşgul. Uygulamalı bilgi ve becerileri bu yaklaşım sayesinde, tüm öğrencilerimizin seçtikleri kariyer yolları ilk adımları atmış olan olarak mezun.

Staj programı ile birlikte, öğrenciler de üniversitenin 18 öğrenci örgütleri aracılığıyla kampüs topluluğu ile ve ötesinde meşgul liderlik ve takım çalışması uygulayın.

Kapsamlı

Öğrencilerin iş genel kariyer peşinde ya da daha spesifik yollarında onların gözleri var olsun, üniversite öğrencileri kendi ilgi belirli alanlarda derinlemesine çalışma keşfetmek için izin verirken bugünün iş dünyasında başarılı olmak için temel bilgi sağlar.

Dört lisans binbaşı, altı kombine binbaşı, iki küçüklerin yanı sıra çok sayıda konsantrasyonları ile, kolej akademik programların kapsamlı ama farklı spektrum sağlar. Bizim seçkin fakültenin ve kuruluşların desteği ile öğrenciler hedeflerine ulaşmak için onlara yol açacaktır kendi eğitim rotayı grafik olabilir.

Vizyon, Misyon ve Değerler

VİZYONU

Bölgemizde öğrenciler, öğretim üyeleri ve kuruluşlar için tercih iş kolej olarak kabul edilecek.

Misyonumuz

İşletme ve Ekonomi Fakültesi, yüksek kaliteli ve yenilikçi programlar ve kaynakları geliştiren müfredat, ders dışı ve araştırma faaliyetlerine uygulamaya teori bağlayan, ve ötesinde Maryland ve içinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır öğrencilere dönüştürüyor.

Temel Değerler

Biz, etik davranış, nezaket, çeşitlilik, dahil, yaratıcılık ve nişan öğrenme, mükemmellik çabası kültürünü benimsemesi.

Uygulamalı iş öğrenme önde okulu olarak Aday Profili, İşletme ve Ekonomi Fakültesi mesleki kariyerlerinde mükemmelliğe ulaşmak için kendi mezunları hazırlar. Iş deneyimi-tüm eller-titiz akademik çalışmalar ve İşletme ve Ekonomi 'kombinasyonu performansa sıkı tedbirlere tabi College geliştirmek aşağıdaki Knowledge, mesleki başarı için temel yetenekler ve Tutumlar (KSAs):

Akredite İş Bilgi

, Bilin uygulamak ve bir ana içeriği entegre

iletişim

Ifade, ikna edici ve etkili raporlar, teklifler, mektuplar yaz , Ifade ikna edici ve etkili sözlü sunumlar yapın Alınan konumunu desteklemek için grafik, hesap tablosu ve iş analizi geliştirin Bireysel ve grup ayarları aktif dinleme Engage

Düşünme: Eleştirel ve Yaratıcı

Disiplin kavramlarını kullanarak sorunları ve / veya fırsatların belirlenmesi Oluşturun ve uygulanabilir alternatifleri değerlendirmek Nitel ve / veya nicel araçları kullanarak kapsamlı, haklı sonuç ve öneriler geliştirmek

Teknoloji

State-of-uygulama iş uygulamaları için genel ve disipline özel yazılım kullanın

Liderlik ve Takım Çalışması

Gol başarı odaklanın Ortak hedeflere ulaşılmasına yönelik ekibi Kılavuzu Grup uyumu, takipçi memnuniyeti ve verimli operasyonlar koruyun

Etik ve Değerler

Etik davranış ve onur-sistem davranışını görüntüler Birden paydaşlar üzerindeki etkisi göz önüne alındığında, iş karar verme etik Uygula

Tutum ve Pratik Mükemmellik

Özenli, proaktif ve öğrenmeye hazır olun Atanan ihtiyaçlarına göre tanış taahhütler ve görevleri tamamlamak Diğer kişilere saygılı davranın; Onların görüşleri, değerleri ve gümrük hassasiyeti göstermek

Marketability

Kaliteli, akıl hocalığı, yansıtıcı mesleki deneyim kanıt göster Etkili iş arama sergilemek: kariyer portföyü, özgeçmiş ve mülakat becerileri Kişinin kendi kariyer yönetimi ve hedef belirleme sorumluluğunu

Konumlar

Towson

Address
8000 York Road
21252 Towson, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

AACSB Accredited