Resmi açıklamayı okuyun

Trinity akademik mükemmellik, Hıristiyan sadakat, ve yaşam boyu öğrenme yetiştirilmesi tarafından dünyanın Tanrı'nın kurtarıcı çalışmalarına yapmaya erkekler ve kadınlar yetiştirir.

Trinity International University'de yaklaşık 100 fakülte ve 3.000 öğrenciye, biz biz 1897 yılında kurulan ve tüm bilgelik İsa yatıyor taşı inancı kurulan Büyük üniversitelerin izinden kararlı edildiği aynı vizyon edinmiş olan Tanrım. Bizim günün dünyasında tuz olmak istiyorsak Bizim görevimiz, biz Hıristiyanlar gibi aklınıza gelebilecek kurumlarını inşa etmek ve her ikisi de eşit derecede zor hale gelmiştir olduğu bir kültürde Hıristiyanlar olarak yaşamayı öğrenmektir. , Papazlar veya misyonerler ya da avukatlar, öğretmenler, danışmanlar, bilim adamları, kurumsal liderler, ev kadınları veya kamu görevlileri olmak Tanrı altında olursa olsun bizim arama hazırlanıyor olsun, İsa Mesih'in efendilik topraklı eğitimde mükemmelliği, gerekir. Bu Trinity International University hedefi ve görevidir.

Trinity misyonunun kalbinde dört temel değerleri-Mesih merkezlilik, Topluluk Odak, Kilise İrtibatlılık ve Kültürel Etkileşim olan bağlılığını yatıyor. Trinity amacı düşünmek ve yirmi birinci yüzyılda Hıristiyanlar gibi yaşamak mezunlarının sağlamaktır. Tanrı'nın hizmeti birçok türde içine onun insanları çağırır inanıyoruz; Trinity arama yaptığı zafer için hizmet etmek, onları hazırlamaktır.

TIU Bugün

Trinity International University (TIU) bir liberal sanat kolej, bir ilahiyat okulu, bir enstitü ve Kaliforniya'da bir hukuk fakültesine oluşmaktadır. Trinity Amerika Protestan Ücretsiz Kilisesi eğitim bakanlığı ise; ana kampüsü Davie, Florida, ve Santa Ana, California Chicago, Illinois bölgesel merkezler ile, Deerfield, Illinois yer almaktadır.

TIU Amerika Protestan Ücretsiz Kilisesi iman tablosuna sahiptir.

Temel Değerler

akademik mükemmellik, Hıristiyan sadakat, ve yaşam boyu öğrenme yetiştirmek olarak inanç ve yaşam için bizim nihai otorite olarak Tanrı tarafından verilen inerrant Kutsal taahhüt bir kurum olarak, biz bu değerlere ilişkin kendisine ve birbirine kendimizi sorumlu tutun.

İsa Merkezli. Biz modellenmesi ve yaptığımız her Mesih merkezlilik doğurmak için buradayız. Mesih'in efendilik etkilemekte ve eğitim, ilişkinin her açıdan belirgin olmalı ve Trinity çaba gerekir. Toplum Odaklı. Biz Tanrı'nın Krallığı etik ve değerler ile çalışan bir öğrenme topluluğu olmak istiyoruz. toplumun makyaj Tanrı'nın ailesinin genişlik ve çeşitliliğin bir yansıması olmalıdır. Biz tedavi yolu insanların Rabbimiz'in ahlak, adalet, şefkat, tevazu ve sevgi ile tutarlı olmalıdır. öğrencilerle etkileşim hem birey olarak onlara hizmet bir tutum yansıtan ve rehberlik ve modelleme ve kişisel gelişim için fırsatlar yararlanmak gerekir. Kilise bağlandı. Biz kilise dünyada eserini gerçekleştirmek için Allah'ın merkezi araç olduğuna inanıyoruz, çünkü biz kiliseye hizmet değeri. Church hizmet vizyonumuz onun Kilisesi Tanrı'nın vizyonu, küresel olduğu gibi, küresel bir vizyon olduğunu. Trinity çalışmalarını etkileyen belirli bir değer EFCA eğitim ihtiyaçlarını belirlemek ve karşılamak için. Kültürel Nişanlı. Biz inanç, yaşam getirmek aramak ve bizim dünyanın karşı karşıya olduğu konularda ayı öğrenme. Bizim bakış açısı, bir Mesih merkezli ve İncil kaynaklı köklü vakıf kültür ile angajman biridir. Biz araştırma, burs, düşünme yüksek standartlara kararlıdır ve dünyayı meşgul ve çoğulcu bir toplumda olanlara dürüst ve ciddiyetle cevap hazırlamak için bir araç olarak yaşıyoruz.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Trinity International University

uzman, kilise ile ilgili bakanlığın bir alanda liderleri donatılması üzerinde duruldu. Bakanlık uzmanlık içinde MA yerel kilise, parachurch ya da diğer kilise ilgili baka ... [+]

uzman, kilise ile ilgili bakanlığın bir alanda liderleri donatılması üzerinde duruldu.

Bakanlık uzmanlık içinde MA yerel kilise, parachurch ya da diğer kilise ilgili bakanlık mevcut bakanlık bağlamında özgüdür. Çok özel programı odak Bakanlığı Ma Allah'ın size bağışladığı bakanlığın bilge idaresi büyümeye mükemmel bir şekilde yapmak esnekliği ile kombine Bizim geniş Protestan mirası ve öğretim deneyimi zengin havuz.

Nerede bu derece beni alabilir?

Aksine, belirli bir meslek ya da eğitim hedefe bir köprü olmaktan çok, Bakanlığın MA zenginleştirmek ve mevcut bakanlık bağlamı derinleştirmek anlamına da gelmektedir.

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Deerfield Dolton Davie Santa Ana  + 1 Daha fazla
Eylül 2019
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Trinity International University

hazırlamak, profesyonel lisanslı danışmanlar Gospel merkezli olmak. Ruh Sağlığı Danışmanlığı Master of Arts öğrencilerinin profesyonel lisanslı danışmanlar olmak için haz ... [+]

hazırlamak, profesyonel lisanslı danışmanlar Gospel merkezli olmak.

Ruh Sağlığı Danışmanlığı Master of Arts öğrencilerinin profesyonel lisanslı danışmanlar olmak için hazırlar. belgelendirme için hazırlık yanı sıra, MHC MA, insan kişilerin doğaya daha fazla fikir edinmek profesyonel danışmanlık için gerekli klinik becerilerini geliştirmek ve sosyal ile İncil-teolojik gerçeği entegre etmek için bir çerçeve geliştirmek, öğrencilere teşvik öz-farkındalık yardımcı olur bilimler ve danışmanlık teorisi.

Nerede bu derece beni alabilir?

MHC MA profesyonel kimlik bilgileri gerektiren danışmanlık merkezli meslekleri çeşitli öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış bir licensure parça programıdır. Mezunlarımız özel uygulama ve daha büyük organizasyonlar içinde pozisyonları hem gitti. Potansiyel alanlar dahil, ama kesinlikle bağımlılık danışmanlık, evlilik ve aile terapisi, yas danışmanlığı, cinsel kimlik danışmanlık, manevi taciz danışmanlık ve ergen terapisi, bunlarla sınırlı değildir. Ayrıca, MHC bizim MA psikolojik danışmanlık ve ilgili alanlarda doktora çalışmaları için mükemmel bir temel sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Deerfield Dolton Davie Santa Ana  + 1 Daha fazla
Eylül 2019
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Trinity International University

Hayatını uygun esnek seçenekler; senin bakanlık ihtiyaçlarına uygun titiz, geniş Protestan eğitimi. Bizim MA / İlahiyat Araştırmaları her öğrencinin benzersiz kendi ders ... [+]

Hayatını uygun esnek seçenekler; senin bakanlık ihtiyaçlarına uygun titiz, geniş Protestan eğitimi.

Bizim MA / İlahiyat Araştırmaları her öğrencinin benzersiz kendi ders şekillendirmek için izin seçmeli saat önemli sayıda ile birlikte İncil teolojik, tarihsel ve küresel alanda müfredatın genişliği, çekiyor. geleneksel tam ya da yarı yanı sıra (online kurslar ile birlikte, bizim Uzatma siteleri bütünüyle tamamlanmış, ya da Deerfield kampüs yaz kurs içinde olabilir, çünkü hem odak ve teslim yönteminde en esnek bir program olduğunu -time biçimleri). Bu mezunu'nın özellikle kaygı kilisenin çalışmalarına teolojik çalışmaların geniş alanını ilişkilendirmek ve öğrencilerin ilgilerini çeken belirli konularda kendi çalışma odaklanmak için birçok fırsat var.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Deerfield Dolton Davie Santa Ana  + 1 Daha fazla
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

Trinity International University

Tüm Hıristiyanlar İncil'in bakanları olarak adlandırılır, ancak bir mümin bu çağrıya cevap için birçok farklı meslekler vardır. Bizim MDiv tüm Trinity geniş Protestan ahl ... [+]

Tüm Hıristiyanlar İncil'in bakanları olarak adlandırılır, ancak bir mümin bu çağrıya cevap için birçok farklı meslekler vardır.

Bizim MDiv tüm Trinity geniş Protestan ahlakı çerçevesinde, Hıristiyan bakanlar ya da akademik liderlik çeşit için hazırlık isteyen kişiler için kapsamlı, İncil'deki teolojik, kültürel ve pratik eğitim vermek için tasarlanmıştır.

Nerede bu derece beni alabilir?

Master İlahiyat rütbesi pastoral bakanlık, yanı sıra akademik çalışma ve diğer birçok benzersiz bakanlık bağlamlarda için mükemmel bir temel sağlamak için standart profesyonel derece olarak kabul edilir. MDiv mezunlar yerel, ulusal ve küresel pek çok farklı bağlamlarda papazlar, mezhepsel liderler, akademisyenler, yazarlar, toplum geliştirme liderleri ve misyoner işçiler dahil mesleki takipçiliği, geniş bir yelpazede için gitti. MDiv Bakanlığı (dmin) programları Doktor önkoşul derecesi ve (genellikle THM veya doktora seviyelerinde) gelişmiş teolojik çalışmaya devam etmek isteyenler için tavsiye edilen yüksek lisans derecesi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Deerfield Dolton Davie Santa Ana  + 1 Daha fazla
Eylül 2019
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku