Resmi açıklamayı okuyun

Doğal Sağlık Trinity Okulu hayatlarını dönüştürmek ve dünyayı iyileştirmek için umut, çözümler ve destek insanları sağlar en eksiksiz doğal sağlık eğitim vermektedir.

Tarihçe

Dr Wendell Whitman sağlık özgürlük için yorulmaz savunucusu ve doğal sağlık alanında öncü oldu. 1991 yılında, geleneksel tıp alanında dışında resmi sağlık eğitiminin yetersizliğini tanıyarak, o Doğal Sağlık Trinity Okulu kurdu.

Doğal Sağlık Trinity Okulu herkese alternatif doğal sağlık eğitimi sunmak amacıyla kurulmuştur. Bugün, program ve ders Trinity repertuarı, kendi sağlığını geliştirmek aileleri, arkadaşları ve topluluklar ve kendi mesleki uygulamalarının sağlıklı geliştirmek için öğrencilere sağlayan güçlü, eğitim sürecinin dönüştü.

Bizim felsefemiz

Felsefemiz bütün kişinin fiziksel, zihinsel ve ruhsal yönleri geliştirilir zaman, gerçek sağlık elde edilebilir olmasıdır. Biz üçünün entegrasyonu desteklemek için bizim kurslar tasarladık.

Biz İncil öğrenmenin büyük bir kaynak ve manevi konularda nihai otorite olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenlerle biz manevi bir temel oluşturmak için Yazılarda bulunan bilgiyi vurgulamak. Çünkü her birimizin içinde doğasında manevi nitelikteki herhangi bir sağlık sorunu analiz ederken ruhsal-topraklı ve bilgili olmak için bir ihtiyaç vardır.

foundationalevent

Akreditasyon

Amerika Birleşik Devletleri boyunca Akredite kolej ve okulların Doğal Sağlık Trinity Okulu aracılığıyla sunulan derslerin çoğunu onaylamak. Dış akreditasyon kuruluşu tarafından Akreditasyon daima bir kuruma bir iltifat. Ancak, bizim en büyük varlık onlar aileleri ve toplulukların sağlık ve wellness yapmak mezunlarımızın kaliteli ve sürekli katkıları olarak görüyoruz.

Doğal Sağlık Trinity Okulu Las Vegas, Nevada (www.anmab.org) Amerikan Naturopatik Tıp Akreditasyon Kurulu (ANMAB) tarafından akredite ve kabul edilmektedir. Biz değil var, ne de ABD Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiş planlıyorsunuz.

mhprogramAyrıntılar
Program dili:
Ingilizce
Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree:

Trinity