Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Tufts Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsündeki yüksek lisans programları, bir liberal sanat kolejinin atmosferini, bir araştırma kurumunun en son teknolojik kaynakları ile birleştirir. Dünya çapında araştırmacılar, kişisel müşavirlik, işbirlikçi laboratuar imkânları ve endüstri ortaklıkları, Tufts öğrencilerine seçtikleri uzmanlık alanlarında üstünlük sağlamak ve kariyerlerini tutkuyla ve taahhüt ile sürdürmek için beceriler kazandırır.

Fen Bilimleri Enstitüsü, titiz bir entelektüel kültüre sahip canlı bir araştırma enstitüsü olan Tufts Üniversitesi'nin tüm kaynaklarını taşımaktadır. Sanat Tarihi'nden Fizik'e kadar 22'si aşkın doktora programı ve 30 yüksek lisans programı ve ülkedeki en parlak lisans öğrencilerinin bazılarını öğretmek ve yönlendirmek için fırsatlar sunuyoruz.
Öğretim üyelerimiz başarınızı adamış ve eksiksiz bir profesyonel hazırlık sunarlar. Ders, danışmanlık, yayıncılık, saha çalışması ve bağımsız araştırma sayesinde lisansüstü öğrencilerimiz, öğrendiklerini uygulamak için konumlandırılmış kariyerlerine girerler.

Konumlar

Medford

Address
2 The Green, Bendetson Hall
02155 Medford, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

MA