Resmi açıklamayı okuyun

Tufts Mühendislik Okulu Hakkında

Tuft'ların mühendislik programları, gittikçe birbirine bağlı küresel toplumumuzdaki akademik disiplinlerin geleneksel sınırlarına, araştırmalarına ve mühendislerin rollerine meydan okuyor. Her gün, Tufts araştırmacıları tıbbi teşhis ve tedaviyi iyileştirmek için yeni araçlar geliştiriyorlar; daha yeşil bir gelecek için yeni malzemeler; daha akıllı, daha güçlü bilgisayarlar; ve yarının mühendislerini eğitmek için yenilikçi yollar.
Tufts Gordon Institute tarafından sunulan altı akademik bölümün yanı sıra Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisans, yüksek lisans ve doktora programları, mühendislik öğrencilerine uzmanlık ve disiplinler arası keşif doğru karışımı verir.

Akademisyenler

Tufts yüksek lisans programları, lisansüstü eğitimden kariyerinize sizi yönlendirecek yakın fakülte etkileşimleri tarafından ayırt edilen olağanüstü bir akademik deneyim sunar. Sanat ve bilim dallarında ve mühendislik alanında bir dizi program ile Tufts, araştırma yoğun bir kurumun kaynaklarını destekleyici, ortak bir atmosferle birleştirir.
Derece programları şunlardır:
  • Doktora programları
  • Yüksek lisans programları
  • Sertifika programları
Yüksek lisans öğrencileri ve doktora sonrası kursiyerler, bireyler olarak ve araştırma ekiplerinin hayati üyeleri olarak bilgi yaratmaya ve dağıtmaya katkıda bulunur. Burada, ülkedeki en parlak lisans öğrencilerinin bazılarını öğretmenlik ve öğrenim ortakları olarak hizmet etmenin ve onlara rehberlik etme şansına sahip olacaksınız.

Kampüs hayatı

Lisansüstü öğrenci hayatı sayısız ödüller ve zaman zaman zorluklarla dolu. İleri derecenizi sürdürürken, burs ve hayatın rakip taleplerini sınıfın ötesine dengelemeyi öğreneceksiniz.
Tufts'da üniversite toplumumuza dahil olmak için birçok fırsat sunuyoruz. Size sunulan müfredat tekliflerini keşfetmenizi ve sizi desteklemek için burada bulunan tesisler, hizmetler ve kaynaklar hakkında bilgi sahibi olmanızı öneririz.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Tufts University - School of Engineering

Bilgisayar Bilimleri lisans programında Master iki seçenek var. Daha fazla araştırma odaklı bir derece tamamlamak isteyen lisansüstü bilgisayar bilimi öğrencileri bir yük ... [+]

Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisans programında öğrenciler yüksek lisans tezi veya proje tabanlı bir çalışma izini tamamlamak için seçebilirsiniz.

Yüksek lisans programı isteğe bağlı bir tezle bir yıl veya iki yıl içinde tamamlanabilir. Bu programda, öğrenciler Tufts Mühendislik Okulu ve üniversite genelinde disiplinlerarası işbirlikleri yürütebilirler.

Lisans Derecesi GereksinimleriOtuz dönem saat birim (SHU) ve en az 10 SHU onaylı derslerden olmak zorunda olan en az 10 ders zorunludur. Kalan altı SHU, onaylanmış derslerden veya onaylanmış araştırma veya bağımsız çalışma yapmaktan veya ikisinin bir kombinasyonundan elde edilebilir.En az altı ders bilgisayar bilimleri alanında olmalı ve en az iki ciddi bir programlama bileşeni içermelidir.Tüm derslerdeki notların B veya daha iyi olması gerekir. COMP105, COMP 160 veya COMP 170'te lisans derecesinin altında B notu alan bir öğrenci lisansüstü kredisine girebilir.Bilgisayar Bilimleri Bölümü dışında verilen dersleri kullanabilmek için öğrencinin bölüm onayını alması gerekir.Disiplinlerarası bir CS alanına odaklanan öğrenciler on sekiz CS SHU'dan daha azını alabilir, ancak bu bölümün onayına tabidir.Öğrenciler ayrıca, özellikle aşağıdaki alanlarda, bilgisayar bilimlerindeki yüksek kaliteli bir lisans programından beklendiği gibi temel yeterliliği göstermelidirler:Bilgisayar mimarisi ve montaj dili.Programlama dilleri (özellikle, kalıtımsal olarak işlevsel programlama ve nesne yönelimli programlama).Veri yapıları ve algoritmaların analizi.Hesaplama teorisi.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

Yazılım ve donanım sistemlerinin karmaşıklığı, günümüzün bilgisayar mühendislerinin güç tüketimi, güvenlik ve güvenilirlik ile sadece işlevsel doğruluğu değil, endişeleri ... [+]

hitesh choudhary / Pexels Yazılım ve donanım sistemlerinin karmaşıklığı, günümüzün bilgisayar mühendislerinin güç tüketimi, güvenlik ve güvenilirlik ile sadece işlevsel doğruluğu değil, endişelerini dile getirmektedir. Bu yüksek lisans programı, öğrencileri bugünün ve geleceğin bilgisayarları için donanım, yazılım ve ağ sistemleri tasarlamaya yönlendiriyor.

Bilgisayar mühendisliği alanında yüksek lisans derecesine sahip olan program, Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü arasında ortak olarak yürütülmektedir. Master dereceleri en az 30 kredi saat gerektirir ve S (başarılı) veya en az bir B- notu ile en az 10 ders alınması.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

Biyomühendislik master programı geniş bir mühendislik ve biyoteknoloji müfredatı sağlarken, öğrencilerin ilgi alanlarına ve kariyer tercihlerine en iyi uyan belirli bir m ... [+]

Biyomühendislik master programı geniş bir mühendislik ve biyoteknoloji müfredatı sağlarken, öğrencilerin ilgi alanlarına ve kariyer tercihlerine en iyi uyan belirli bir mühendislik rotasına odaklanmayı teklif etmektedir. Bu kombinasyon, biyomühendislik mezunlarımıza, sürekli değişen biyomühendislik alanlarında, profesyonel esneklik, ayrıcalıklı bir rekabet üstünlüğü kazandırmaktadır.

Biyomühendislik yüksek lisans programı yarı zamanlı ve tam zamanlı program seçeneklerini sunuyor. Programın altı pisti var:

BiyoinformatikBiyomateryallerBiyomekanik sistemler ve cihazlarHücre ve Biyoproses MühendisliğiÇevresel Biyoteknolojiİşaretler ve SistemlerMüfredata Genel Bakış... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, görüntü ve sinyal işlemeden nanoscale mühendisliğine kadar çok çeşitli alt disiplinlerde araştırma ve eğitim odaklı bir disipl ... [+]

Tufts, elektrik mühendislerini görüntü ve sinyal işlemeden nano ölçekli mühendisliğe kadar çeşitli alanlarda üstünlük sağlamak için eğitiyor. Elektrik mühendisliği yüksek lisans programı mezunları harika şeylere devam ediyor: yeni başlayanlar kurmak, toplum ve endüstriyi geliştirmek ve yüksek dereceli doktora yapmak. Tufts eğitimleriyle desteklenen programlar.

Araştırma alanları şunları içerir:

Kontrol, enerji sistemleri ve robotikElektro-optik malzemeler ve yenilenebilir enerjiEntegre devreler ve VLSIMikrofabrikasyon, nanoteknoloji ve sensörlerAğlar ve bilgi teorisiSinyal ve görüntü işlemeProgramın özetiKüçük sınıf büyüklükleriKişiselleştirilmiş çalışma yoluAlanlarının tepesindeki profesörlerden mentorlukDisiplinleri aşan ortak araştırmaBoston'un yüksek teknoloji merkezine 5 milUygulama... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

Dört sene sonra, teknik yetenekleriniz hazır. Tufts Üniversitesi'nden Gordon Enstitüsü'nde bir yıl geçtikten sonra iş ve liderlik becerileriniz de olacak. İnovasyon ve Yö ... [+]

Dört sene sonra, teknik yetenekleriniz hazır. Tufts Üniversitesi'nden Gordon Enstitüsü'nde bir yıl geçtikten sonra iş ve liderlik becerileriniz de olacak. İnovasyon ve Yönetim Programında Master of Science, kariyerinizi bir yenilikçi ve lider olarak hızlandırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Program Hakkında

İnovasyon ve Yönetim alanındaki (MSIM) Tufts MS, yeni STEM mezunlarına ya da yeniliği teşvik etmek isteyen genç profesyonellere yönelik yoğun, bir yıllık profesyonel bir yüksek lisans programıdır. Coursework, yeni ürün geliştirme, finans, yalın metodolojiler, tasarım düşüncesine odaklanır. liderlik ve veri bilimi.

Program nasıl çalışır?... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

Akıllı özerk robotlar giderek hayatımızın bir parçası haline geldikçe, insan-robot etkileşimi alanı, insanlar ve robotlar arasındaki etkileşimlerin tüm yönlerini anlamaya ... [+]

Akıllı özerk robotlar giderek hayatımızın bir parçası haline geldikçe, insan-robot etkileşimi alanı, insanlar ve robotlar arasındaki etkileşimlerin tüm yönlerini anlamaya ve geliştirmeye çalışır.

İnsan-Robot Etkileşimi, insanlar ve robotlar arasındaki etkileşimin tüm yönlerini anlama ve iyileştirmeyi amaçlayan disiplinlerarası bir çabadır. Bilgisayar bilimi, makine mühendisliği ve elektrik mühendisliği ile psikoloji, felsefe, antropoloji, hukuk alanları gibi çeşitli alanlardan gelen bilgilerden yararlanır.

Mühendislik ve sosyal bilimler arasında yer alan insan-robot etkileşimi araştırması, gelecekteki muazzam toplumsal faydalara sahip paradigmatik bir çok disiplinli ve disiplinler arası bir programdır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

İnsan Faktörleri bazen "Mühendislik Psikolojisi" veya "Ergonomi" olarak da anılır. Bu geniş mühendislik ve mühendislik dışı uygulamalara sahip hızla büyüyen bir alandır. ... [+]

İnsan Faktörleri Mühendisliği, insanın teknoloji ile etkileşiminin incelenmesidir. Programımız, sektöre girip girmediğiniz veya daha ileri düzeyde bir lisansüstü eğitim almak istediğinizde becerilerinizi günceller ve sizi başarıya hazırlar.

İnsan Faktörleri bazen "Mühendislik Psikolojisi" veya "Ergonomi" olarak da adlandırılır. Bu, geniş mühendislik ve mühendislik dışı uygulamaları ile hızla büyüyen bir alandır. Bir kariyer hamlesi için hazır mısınız? İnsan Faktörleri Mühendisliği Tufts MS programı, ileri lisansüstü çalışmaları için titiz bir akademik ortam sağlar.

Program, aşağıdaki gibi mühendislik faaliyetlerinin insan merkezli yönlerinde uzmanlaşmış kurslar, eğitim ve araştırma olanakları sunar:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

Sivil ve Çevre Mühendisliği Bölümü (CEE), yüksek dereceli üniversitemizin entelektüel açıdan zengin ortamında esnek ve titiz eğitim veren disiplinler arası bir bölümdür. ... [+]

Sivil ve Çevre Mühendisliği Bölümü (CEE), yüksek dereceli üniversitemizin entelektüel açıdan zengin ortamında esnek ve titiz eğitim veren disiplinler arası bir bölümdür. Tam ve yarı zamanlı seçeneklerle, CEE lisansüstü programları, öğrencileri, doğal ve yapılı çevrede uzman olarak eğiterek, çevre sağlığı, mühendislik mekaniği, yapısal, jeosistem ve su kaynakları mühendisliği alanlarını bir araya getirerek nerede yaşadığımız, çalıştığımız ve etkileşim halinde olduğumuz.

Önemli olarak, programlarımız sınıf öğretimini, öğrenme deneyimimizle ve yakın mühendislik altyapısı dahil olmak üzere geleneksel ve gelişmekte olan çeşitli alanlarda meslek mühendisleri ve / veya kariyer yapmak için bilgi ve araçlar edinmek için öğrencilerimize yardımcı olmak için akıl hocalığı ile birleştirmektedir. ve su kaynakları mühendisliği, çevresel tehlikeler, sürdürülebilirlik, iklim değişikliği ve veri analizi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

Kimya ve Biyoloji Mühendisliği yüksek lisans programlarına kayıtlı lisansüstü öğrencileri bir tez ile veya tezsiz yüksek lisans derecesi seçeneği var. Yüksek lisans progr ... [+]

Kimya ve Biyoloji Mühendisliği yüksek lisans programlarına kayıtlı lisansüstü öğrencileri bir tez ile veya tezsiz yüksek lisans derecesi seçeneği var. Yüksek lisans programına kayıtlı olan öğrenciler, tezsiz yüksek lisans derecesi için gerekli olan yıllık derslerin yanı sıra tez araştırma çalışmalarını tamamlama seçeneğine sahiptirler.

Uygulama

Lisansüstü programa başvuran adayların kimya mühendisliği alanında lisans veya yüksek lisans derecesine sahip olmaları beklenmektedir. Kimya lisans derecesi ve fizik ve matematikte güçlü bir temele sahip olan başvuru sahiplerinin de başvuruda bulunmaları teşvik edilmektedir. Gereksinimler temel fizik ve matematik bilgilerini, özellikle de diferansiyel denklemleri içerir. Aktarım fenomenlerine (örneğin, akışkanlar mekaniği) bir miktar maruz bırakma şiddetle önerilir. Tüm şartları yerine getirmeyen öğrenciler, programın şartlarını yerine getirmeyi amaçlayan derslerin başarılı bir şekilde tamamlanmasını beklemek üzere kabul edilebilirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

Yüksek Lisans programının amacı, öğrencilere mühendislik araştırması, geliştirme ve yönetim alanındaki başarılı mesleki kariyerlerini takip etmek için teknik geçmişlerini ... [+]

Makine mühendisleri, mekanik bileşenleri ve sistemleri icat eder, analiz eder ve üretir. Otomotiv, havacılık, denizcilik, nakliye, güç, ısıtma ve soğutma ve makine gibi mühendislik alanlarında ve ayrıca robotik, mikro ve nanodevazilerdeki yeni ve ortaya çıkan alanlar ve tıbbi cihazlarda başarılı olacak araçları öğrenin.

Makine Mühendisliği Yüksek Lisans derecesi programı, öğrencilere mühendislik araştırma, geliştirme ve yönetiminde başarılı profesyonel kariyer peşinde koşmak için teknik geçmişlerini güçlendirmek için fırsatlar sunar. Makine Mühendisliği yüksek lisans programlarına kayıtlı olan yüksek lisans öğrencileri, tezli veya tezsiz bir yüksek lisans derecesi elde etme seçeneğine sahiptir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

Malzeme bilimcileri, bir materyalin tarihçesinin metalurji, katı hal fiziği ve biyomateryalleri içeren araştırma alanlarında anlayışını ilerleterek, yapısını ve özellikle ... [+]

Malzeme bilimcileri, bir materyalin tarihçesinin metalurji, katı hal fiziği ve biyomateryalleri içeren araştırma alanlarında anlayışını ilerleterek, yapısını ve özelliklerini nasıl etkilediğini inceler.

Tufts fakültesinin yumuşak, yapısal, elektronik, hesaplamalı ve nanomalzemelerde güçlü yanları vardır. İlaç tedariğinden yarı iletkenlere, su arıtımı için nano özellikli membranlara kadar, Tufts'deki malzeme bilimi ve mühendisliği, yüksek lisans öğrencilerine dünyayı değiştirecek materyalleri incelemek ve geliştirmek için çok çeşitli fırsatlar sunmaktadır.

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Yüksek Lisans Programı

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği alanında yüksek lisans, disiplinlerarası bir programdır ve öğrenciler, alanında uzmanlaşmayı başarmak için çeşitli bölümlerde dersler yürütmektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

Tufts Mühendislik Okulu'nun bir parçası olan Tufts Gordon Enstitüsü, sizi lider yapmaya hazırlar. Özellikle gelişen teknoloji liderleri için iki yüksek lisans düzeyinde ö ... [+]

Tufts Mühendislik Okulu'nun bir parçası olan Tufts Gordon Institute sizi lider olarak hazırlar. Özellikle yeni ortaya çıkan teknoloji liderleri için iki yüksek lisans düzeyinde öğrenme fırsatları yaratmak için MBA'i yeniden tasarladık: Mühendislik Yönetimi (MSEM) ve Mesleki Eğitim kursları alanında MS.

Program Hakkında

Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisansı (MSEM) teknoloji uzmanlarını endüstri lideri olmaya hazırlar. Yarı zamanlı lisansüstü programı, liderlik rolüne geçmek için gereken iş stratejisi, pazarlama, ürün geliştirme, liderlik yetkinlikleri ve veri bilimi becerilerini sağlar. Sonuçlar? Programa kaydolurken öğrencilerimizin yarısından fazlası terfi ediyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

Offshore Rüzgar Enerjisi Mühendisliği'nde MS programı, İnşaat ve Çevre Mühendisliği Bölümü tarafından sunulmaktadır. Bu program, yükselen küresel açık deniz rüzgar enerji ... [+]

Jason Blackeye / Unsplash

Açık Deniz Rüzgar Enerjisi Mühendisliği Yüksek Lisans programı, İnşaat ve Çevre Mühendisliği Bölümü tarafından sunulmaktadır. Bu program, gelişmekte olan küresel açık deniz rüzgar enerjisi endüstrisinde iş arayan öğrenciler için açık deniz rüzgar mühendisliği, politika ve proje yönetimi eğitimi konularında lisans düzeyinde eğitim sunmaktadır.

Araştırma bölgeleriAltyapı ve iletimSite karakterizasyonu ve izin vermeTemel tasarım ve izleme

Tam zamanlı bir öğrenci bu seçeneği bir yılda tamamlayabilir, ancak üç dönem önerilir ve yarı zamanlı çalışma mevcuttur.

On kurs zorunludur:

Teknik çekirdek (4 ders): Açık deniz rüzgar destek yapıları ve açık deniz rüzgar endüstrisi ile ilgili diğer fiziksel altyapı uygulamaları için yapısal ve / veya jeoteknik mühendisliğinde dört dersEnerji Çekirdeği (1 ders): Temiz enerji mühendisliği ile ilgili bir tanıtım kursuTeknik Seçmeli (3 ders): Veri bilimi, kontroller ve / veya güç sistemleri üzerine üç teknik seçmeliPolitika, Ekonomi ve Yönetim Seçmeli Dersleri (2 ders): Enerji politikası, iktisat ve / veya yönetim alanında iki seçmeli ders... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

Teknoloji ve politikayı Tufts'a entegre edin ve geliştirmeden ulusal güvenliğe kadar çok çeşitli derinlemesine siber güvenlik politikası odaklanma alanlarında uluslararas ... [+]

Pixabay / Pekseller

Tufts Üniversitesi Siber Güvenlik ve Kamu Politikası Yüksek Lisansı, Fletcher School ve Tufts Mühendislik Okulu Bilgisayar Bilimi Bölümü tarafından ortaklaşa sunulan yenilikçi bir kampüs içi yüksek lisans derecesidir. Mezunlar, kuruluşların riski azaltma ve güvenliği artırma politikalarını analiz etmelerine, siber riski tanımlamaları ve yönetmelerine ve siber saldırılardan kurtulmalarına yardımcı olacaklar.

Müfredat

Öğrenciler, bilgisayar bilimi ve politika çalışmaları arasında bölünmüş, 12-16 aylık kurs boyunca en az 10 ders veya 30 kredi gerçekleştirecekler. Aşağıdaki dersler zorunludur (bir öğrencinin bilgisayar bilimi geçmişine sahip olması halinde, ilk iki dersten vazgeçilebilir olsa da):... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

Veri Biliminde MS, Bilgisayar Bilimleri ve Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümleri tarafından ortak olarak sunulmaktadır. ... [+]

geralt / Pixabay

Veri Biliminde MS, Bilgisayar Bilimleri ve Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümleri tarafından ortak olarak sunulmaktadır.

Veri Biliminde MS, bir yıl kadar kısa bir sürede veya bir öğrencinin kendi hızında tamamlanabilir bir programdır. Veri Biliminde MS önkoşulları arasında Matematik, Bilim, Mühendislik, Bilgisayar Bilimi ya da ilgili bir disiplini içeren bir STEM alanında lisans derecesi bulunmaktadır. STEM dışı alanlarda lisans derecesine sahip adaylar ek bir yıl veya yılda başvuru sahibine programın bir örneğini veren Veri Bilimi Sertifika Belgesi ile çalışmaya başlayabilir. Sertifikadaki dersler, B veya daha iyi bir notla başarılı bir şekilde tamamlandıktan ve Veri Biliminde yüksek lisans derecesine kabul edildikten sonra, Veri Bilimi programındaki yüksek lisans programına başvurmak için transfer edilebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

Yazılım Sistemleri Geliştirme öğrencileri günümüzde teknolojide en hızlı büyüyen mesleklerden birine katılmaktadır. Bilgisayar Bilimleri Bölümü'ndeki özel fakültemizin re ... [+]

Soumil Kumar / Pexels

Tufts, yazılım sistemi geliştiricilerine, sistem programlarını tasarlamak, oluşturmak ve test etmek için gereken becerileri sağlar. Öğrenciler, günümüzde sektörde çözülmesi gereken gerçek müşteri projelerini ve sorunlarını keşfetmek için fakülte ile yakın çalışmaktadır. Kariyer hedeflerinize en iyi şekilde uyması için tez ve tezsiz yüksek lisans seçenekleri arasından seçim yapın - tezsiz program bir yıl kadar kısa bir sürede tamamlanabilir.

Araştırma alanları:

Sistem programlamaProgram güvenliğiVeri yönetimiPerformans analiziYazılım geliştirmeÇift Diploma Yüksek Lisans Programı (Tufts Gordon Enstitüsü ile)... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Tufts School of Engineering Welcomes International Students