Tulane University School of Medicine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Eğitim, Araştırma ve Hasta Bakımı: Toplulukları İyileştiriyoruz

Ülkenin en tanınmış tıp eğitimi merkezlerinden biri olan Tulane University School of Medicine , eğitim, araştırma ve kamu hizmeti için canlı bir merkezdir. Tulane University School of Medicine , Derin Güney'deki en eski ikinci tıp fakültesi ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en eski 15. tıp okuludur. Tulane Tıp Fakültesi, Tıp Eğitimi İrtibat Komitesi tarafından tamamen akredite edilmiştir.

Misyon

En iyi bilimi keşfedip klinik uygulama ve eğitime çevirerek insan sağlığını iyileştiriyor ve sağlıklı toplulukları teşvik ediyoruz; en yüksek kalitede hasta bakımı sunmak ve yeni nesil seçkin klinik ve bilimsel liderleri hazırlamak.

Vizyon

Sağlığı keşif, yaşam boyu öğrenme ve hasta merkezli sağlık hizmetleri yoluyla dönüştüren, ayırt edici, önde gelen araştırma yoğun tıp okulu olmak.

Temel değerler

Hesap verebilirlik

Merhamet

Kalite

İşbirliği

Bütünlük

çeşitlilik

Yaratıcılık

Ülkenin en tanınmış tıp eğitimi merkezlerinden biri olan Tulane University School of Medicine , eğitim, araştırma ve kamu hizmeti için canlı bir merkezdir. 2009 yılında 175'inci yılını kutlayan Tulane Tıp Fakültesi, Deep South'un en eski ikinci tıp fakültesi ve Amerika Birleşik Devletleri'nin 15. en eski tıp fakültesi. Daha fazla oku

Eğitim Programı Amaçları

Hasta bakımı

Uygulama Bilgisi

Uygulamaya Dayalı Öğrenme ve İyileştirme

Kişilerarası ve İletişim Becerileri

Profesyonellik

Sistem Tabanlı Uygulama

Meslekler Arası İşbirliği

Kişisel ve Mesleki Gelişim

Topluluk Katılımı ve Hizmet

Başlangıç

Subtropikal bir iklimde yer alan ve dünyanın en yoğun uluslararası limanlarından birine sahip olan New Orleans, 1834'te her türden virülan bulaşıcı hastalığa karşı savunmasızdı. Louisiana Tıp Fakültesi aynı yıl prospektüsünü yayınladığında, hedefleri arasında kilit nokta şuydu. "bilimin ilerlemesine ve hastalığın akılcı tedavisine öncülük etmek." Daha fazla oku

Keşif ve Çeviri

Tulane Tıp Fakültesi, eğitimde olduğu kadar keşif ve çeviride de öne çıktı. 1932'de Dr. Michael E. DeBakey, Tulane Tıp Fakültesi'nden mezun oldu ve kardiyovasküler cerrahide seçkin bir kariyere başladı. Tıp öğrencisi olarak, açık kalp ameliyatına yol açan kalp-akciğer makinesinin önemli bir bileşeni haline gelen silindir pompasını araştırdı ve tasarladı.

Konumlar

New Orleans

Address
Tulane Avenue,1430
70112 New Orleans, Louisiana, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: