Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Neden Turner Koleji?

Turner College, iş öğrencilerine toplumlarına ve işverenlerine küresel rekabet ortamında katma değer yaratmaya hazırlar. İş dereceleri programlarımız, The Associate Collegiate Schools of Business tarafından bir araya getirilmiştir. AACSB'nin uluslararası akredite bir üyesi olarak, üniversitemiz öğrencilere geniş bir iş anlayışı ve toplumdaki rolü hakkında bilgi veren disiplinler arası bir müfredat ile yüksek kalitede ayrımlarını gerçekleştiren iş programları sunmaktadır.

Turner College of Business ve TSYS Bilgisayar Bilimleri Okulu, ana kampüste bulunan Ticaret ve Teknoloji Merkezinde (CCT) yer almaktadır. Turner College birlikte 8 yüksek lisans programı, 12 lisans programı ve sayısız sertifikalar sunmaktadır. Muhasebe Kulübü, CSU Amerikan Pazarlama Derneği, Enactus, Finansal Yatırımlar Derneği, Sertifikalı Sahtekarlık Sınavı Yapanlar Derneği, İnsan Kaynakları Yönetimi Derneği (SHRM), Bilişim Makineleri Birliği (ACM) ve Kampüs gibi bir dizi öğrenci organizasyonuna ev sahipliği yapıyoruz. inekler. Kuruluşlarımız gerçek dünya deneyimi kazanma, profesyonel konuşmacıları dinleme ve ulusal düzeyde rekabet etme fırsatları yaratmaktadır.

Hakkımızda

D. Abbott Turner College of Business'ın misyonu, öğrencileri yerel ve bölgesel şirketler olmak üzere kendi topluluklarına ve onların işverenlerine değer katmaya hazırlamaktır. Ticaret ve Teknoloji Merkezi, ana kampüste bulunan Ticaret ve Teknoloji Merkezi (CCT), Turner College Dekanlık ofisine ve üç akademik birime ev sahipliği yapmaktadır:

  • Muhasebe
  • yönetim
  • TSYS Bilgisayar Bilimi Yüksekokulu.

2014 yılında Turner Koleji için toplam öğrenci kaydı, 1.464, lisans programlarında 1259, lisansüstü programlarda ise 204'tür. Lisans öğrencileri için ortalama sınıf boyutu, lisansüstü programlarda 33 ve 27'dir. Daha küçük ortalama sınıf büyüklüğümüz, özel fakülte ve personelimiz ve makul eğitimimiz ile bölgedeki yüksek öğrenimdeki en iyi satın alma olabiliriz. Üniversite Bilgi ve Teknoloji Hizmetleri de birinci katta CCT'de yer almaktadır.

Akreditasyon

D. Abbott Turner İşletme Koleji İşletme derecesi programları, Meslek Yüksek Okulları Birliği tarafından profesyonel olarak akredite edilmiştir. AACSB'nin uluslararası akredite bir üyesi olarak, üniversitemiz öğrencilere geniş bir iş anlayışı ve toplumdaki rolü hakkında bilgi veren disiplinler arası bir müfredat ile yüksek kalitede ayrımlarını gerçekleştiren iş programları sunmaktadır.

AACSB akreditasyonu neden önemlidir?

Bir aday öğrenci olarak: Koleje gitmek büyük bir yatırımdır. Ders çalışmak, yazı yazmak ve sınav yapmak için saatler geçireceksiniz. Ayrıca çok para harcayacaksın. Bütün bu iş ve para sana ne ödediğini vermeli, değil mi? Tüm okullar size yatırımınızı geri getirmeyecektir. AACSB Akreditasyonu bir okulun sadece paranızı almaması anlamına gelir. AACSB akredite okullar çok titiz kalite standartlarını geçmelidir. Onlar dünya çapında iş eğitiminde en iyisini sağlamak için kanıtlanmıştır. AACSB akredite okullar:

  • dünya çapında en iyi işverenler ve diğer üniversiteler tarafından tanınmaktadır.
  • sadece mezunlarını işe alan işverenlere sahip olmak.
  • İşverenlere daha fazla erişim.
  • Daha yüksek, daha rekabetçi maaş alan mezunlar var.
  • Akredite olmanın iş programlarının kalitesini geliştirdiğini söyleyin.
  • Akredite olmanın onlara en iyi profesörleri ve araştırmacıları işe almaları ve muhafaza etmelerine yardımcı olduğunu söyleyin.
  • Daha fazla uluslararası, yüksek lisans not ortalaması olan ve daha yüksek eğitim seviyesine sahip öğrenciler var.
  • zorludur ve size gerçek dünyada belirgin bir avantaj sağlamak için size en iyi becerileri öğretecektir.

Bir işveren olarak: İşverenler kaliteli iş okullarından kaliteli iş mezunlarını istiyor. Bildikleri mezunları birinci günde yapacaklar. İşte bu yüzden, işverenlerin ihtiyaç duyduğu bilgi ve becerileri öğretecek bir iş derecesi programı seçmek çok önemlidir. İşverenler, bilgili mezunlar üretmeyen birinden iyi bir iş okulu biliyorlar. İşte gerçekler:

  • Birçok üst düzey küresel şirket sadece AACSB akredite okullardan işe alınmaktadır.
  • AACSB akredite okul mezunları daha iyi, daha rekabetçi maaşlar sunulmaktadır.
  • AACSB akredite okullardaki öğrencilerin mezun olduktan sonra kendileriyle ilgilenen daha fazla işveren vardır.

Şirketler ayrıca AACSB akredite işletme okullarına devam eden çalışanlar ile olmayanlar arasındaki farklılıkları incelemiştir. Örneğin, bir şirket, AACSB akredite işletme fakülteleri tarafından eğitilen çalışanların performanslarının düşük olduğunu tespit etmiştir. Bu nedenle, kuruluş şu anda sadece AACSB akredite işletme okullarından öğrenim harcıyor.

Misyon

Vizyon Bildirimi

Kolejin tanınmasını işletme ve bilgisayar bilimi eğitiminde mükemmeliyet merkezi olarak genişletmek.

Turner Koleji Misyonu

Turner College, öğrencileri yüksek kaliteli, ilgili iş ve bilgisayar bilimi eğitimi sağlayarak, dünya çapında rekabetçi bir ortamda kendi topluluklarına ve işverenlerine değer katmaya hazırlar.

Stratejik plan

D. Abbott Turner College of Business'ın Vizyonu, Misyonu ve Değerleri, Stratejik Planımızın yol gösterici ilkelerini sağlar. Bunlar genellikle kolej yönetimi, fakülte, öğrenci grupları ve İş Danışmanlığı Konseyi tarafından beş yıllık bir döngüde gözden geçirilir.

Turner Kolej Hedefleri

Hedef 1: Turner College'ın kalitesini ve profilini tercih edilen bir üniversite olarak geliştirin.

Hedef 2: Kaydı artırın ve program dağıtım seçeneklerini genişletin.

Hedef 3: Eğitim ve araştırma amaçlı teknoloji ve kaynakları geliştirin.

Hedef 4: İç ve dış ortaklıkları artırın.

Hedef 5: Finansman artırın.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Turner College - Columbus State University

Bilgi Güvencesi, Modelleme ve Simülasyon ve Yazılım Geliştirme: Bilgisayar Bilimleri TSYS Okulu üç konsantrasyonları ile, Uygulamalı Bilgisayar Bilimleri Master sunuyor. ... [+]

Program açıklaması

Bilgi Güvencesi, Modelleme ve Simülasyon ve Yazılım Geliştirme: Bilgisayar Bilimleri TSYS Okulu üç konsantrasyonları ile, Uygulamalı Bilgisayar Bilimleri Master sunuyor. farklı geçmişlere sahip öğrenciler yararlanabilir ve programda başarılı olmasını sağlamak için, öğrenciler de bir konsantrasyon olmadan bir çalışma programı tasarım olabilir.

Kariyer Olanakları

Mezunlarımız genellikle iş olarak almak:

Yazılım Mühendisleri / Mimarlar Bilgisayar programcıları / Yazılım Geliştiriciler Web geliştiricileri Oyun ve Simülasyon Programcılar Modelleme ve Simülasyon Geliştiriciler Bilgisayar ve Ağ Güvenliği Uzmanları Ağ Yöneticileri Bilgi Güvenliği Uzmanları Bilgi Güvenlik Görevlileri ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Columbus
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 4 dönem
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Turner College - Columbus State University

Örgütsel Liderlik Yüksek Lisans Programı öğrencileri - Hizmetli Liderlik Pist programı, eğitimlerini uzmanlaştırabilir ve Servant Liderlik pistini seçebilirler. Hem de na ... [+]

Program açıklaması

MSOL programda öğrenciler eğitimlerini uzmanlaşmak ve nadir ve onların örgütleri Servant Liderlik uygulama için bir arzu ile olanlar için özel hem de bulunuyor Hizmetkar Liderlik parça seçebilirsiniz. Hizmetkar Liderlik parça lider Hizmetkar Liderlik uygulayıcıları, saha deneyimi için çok sayıda geçerli vaka çalışmaları ve fırsatların uzmanlık arasında değişen, Columbus, GA burada yer alan kaynakların zenginliği çizerek, onların örgütün liderlik ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel hazırlayacaktır. Columbus, GA, Servant Liderlik Greenleaf Merkezi tarafından ülkenin ilk "Hizmetkar Liderlik Şehir" adlı Columbus merkezli şirketler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve eğitim kurumları arasından hizmetçi liderlik için bir yaygın taahhüdü bulunmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Columbus
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Turner College - Columbus State University

Örgütsel Liderlik Master - İnsan Kaynakları Yönetimi İzleme programı, HR planlama, işe alma, eğitim, tazminat, faydalar, performans yönetimi ve disipliner sistemleri yasa ... [+]

Program açıklaması

Örgütsel Liderlik programına Bilim Master İnsan Kaynakları iz geliştirmek ve yasal ve etik bir şekilde İK planlaması, işe alım, eğitim, tazminat, yararları, performans yönetimi ve disiplin sistemleri uygulamaya uzmanları hazırlayacaktır. parça akademik İnsan Kaynakları Professional ve Kıdemli Professional (PHR & SPHR) sınavları geçmek için öğrenciler hazırlayacaktır. MSOL İnsan Kaynakları parça İnsan Kaynakları Yönetiminin İK Müfredat Kılavuzu ve Şablonlar Derneği ile uyumludur.

MSOL 12 yüksek lisans dersleri tamamlamak için bir öğrenci gerektiren bir 36 saatlik bir programdır. Tam zamanlı öğrenciler dört dönem içinde programı tamamlamak olabilir. Tüm MSOL sınıfları akşam öğretilir. Program part-time katılmak ve 18-24 ay içinde programı tamamlamak isteyen öğrenciler için adapte edilebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Columbus
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Turner College overview