Resmi açıklamayı okuyun

Eğitim, araştırma ve etkileşim yoluyla bilginin ilerlemesine adanmış gerçek bir global topluluk olan GPS'e hoş geldiniz.

Okul, Pasifik-Amerika ve Asya'daki uzmanlığı nedeniyle uluslararası alanda tanınmaktadır ve küresel ve Pasifik sorunlarıyla başetmeye çalışan öğrenciler, mezunlar, akademisyenler ve liderlerin titiz analizi ve tutkusu ile ev aramayı hedefliyoruz problem çözme.

West Coast konumumuzu ve UC San Diego'nun bilim ve teknolojideki ünlü programlarından yararlanan GPS, pratik uygulamaları olan yeni analitik araçlar geliştirirken, yeni nesil küresel liderleri titizlikle eğitiyor. 21. yüzyılda küresel toplumlara yönelik çözümler tasarlamak, test etmek, değerlendirmek ve iyileştirmek, dünyayla yüzleşen mükemmel sorular hakkında bilgi vermek ve öğrencilerimizin hangi sonuçların daha olası olduğunu belirlemek için hazırlamak için müfredatımıza gelişmiş yöntemler katıştırıyoruz. Mezunlarımız, dünyadaki 80'den fazla ülkedeki işletmeler, hükümetler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarda liderlik konumlarına geçtiler.

banner_about_900X300

Biz Kimiz

Eğitim ve araştırma yoluyla bilginin ilerlemesine adanmış fakültenin, personelin, öğrencilerin ve topluluk ortaklarının gerçek bir küresel topluluğuyuz - hepsi bir Pasifik topluluğu oluşturma gözüyle. Okul, UC San Diego ve Kaliforniya Üniversitesi sisteminin başarı ve başarılarına bağlanmıştır. Etik ilkelerimizde yer alan adalet, işbirliği ve profesyonellik iklimi korumaya çalışan kişiler tarafından yönlendiriliriz. Dahası, çeşitlilik, eşitlik ve katılımın akademik mükemmellik için gerekli unsurlar olduğuna inanıyoruz.

.

Fakülte

Öğrenciler, yoğun bursu sınıf içinde ve dışında öğretmek ve aktif katılım sağlamak için bir şevkle bütünleştiren uluslararası ünlü öğretim üyelerine eşsiz bir erişime sahiptir. Bunlar, iç savaşların çözümünden değişen uluslararası ticaret örüntüsüne kadar uzanan araştırmalarda liderdir; Pasifik ülkelerinde iç politika ile finans ve iş; Çin'in dış politikasından gelişmekte olan ekonomilerdeki yoksullukla mücadele, halk sağlığı ve çevre programlarının değerlendirilmesine kadar uzanmaktadır. Geniş kapsamlı araştırma alanlarının menzil ve derinliği hakkında daha fazla bilgi edinin.

banner_diversity

Sermayeye Bağlılık, Çeşitlilik ve Kaynaştırma

Eşitlik, çeşitlilik ve kapsama, okulun, UC San Diego'nun ve California Üniversitesi'nin tüm sisteminin özelliklerini tanımlıyor. Bunlar, üretken ve yenilikçi bir çevre için kritik unsurlardır ve hepsini güç kaynağı olarak kabul ediyoruz.

Irk, milliyet, etnik köken, cinsiyet, din, cinsel yönelim, cinsel kimlik, yaş, sosyo-ekonomik durum, yetenekler, deneyim ve daha fazlası gibi farklılıklarımız, kamu hizmeti, öğretim ve araştırma konusundaki temel görevimize ulaşma becerimizi geliştirir. Fakültenin, personelin ve öğrencilerin her geçmişinden hoşnut kaldık ve herkesin saygın ve değerli olmasını istiyoruz.

Buna ek olarak, UC San Diego, tarihsel olarak yetersiz nüfusun işe alımını ve tutulmasını destekleyen, çeşitliliği çevreleyen yanlış anlamaları anlamayı ve meydan okumayı zorlayan ve dahil edilmeyi savunan proaktif liderler geliştiren birçok kaynağa sahiptir.

Kaynaştırmaya adamış öğrenciler

Dahil olmaya adanan okulda yeni kurulmuş iki öğrenci grubuyla tanışın. Ayrıca, Pasifik Uluslararası İlişkiler Öğrenci Organizasyonu'nun (PIASO) önderliğinde, kampüs iklimi zenginleştiren birkaç bölgesel ve mesleki odaklı öğrenci grubu bulunmaktadır.

QuIRPS

QuIRPS'in misyonu, okulun queer ve queer olmayan üyeleri arasında toplumu teşvik etmek ve lezbiyen, gey, biseksüel, trans-cinsiyet ve queer insanların karşılaştığı eşsiz zorlukların yanı sıra queer öğrencilere yönelik mesleki gelişim konusunda farkındalık yaratmak ve müttefikleri.

Küreselleşen Kadınlar

Global Going Global'in misyonu, uluslararası profesyonel ve akademik alanlardaki liderlik rollerinde kadınların farkındalığını ve gelişimini arttırmaktır. Grup öğrenciler, öğretim üyeleri, personel ve San Diego'daki topluluğun kadın konularını küresel düzeyde teşvik eden söylemde bir değişim fırsatı sunuyor.

Doğrudan telefonla (858-534-5914) veya e-posta (gps-apply@ucsd.edu) ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

MPP iki yıllık, tam zamanlı bir profesyonel lisans programıdır. Küresel bağlamda politika oluşturma için iskelenin inşa edilmesi, MPP'nin kritik bileşenidir. Öğrencileri ... [+]

MPP iki yıllık, tam zamanlı bir profesyonel lisans programıdır. Küresel bağlamda politika oluşturma için iskelenin inşa edilmesi, MPP'nin kritik bileşenidir. Öğrencileri ABD, Latin Amerika, Asya ve ötesindeki en iyi uygulamaları karşılaştırmak için gereken becerileri hazırlayacak.

Fakültemiz, kamu, özel ve hükümetlerarası sektörler için uzmanlara, dünya çapında kamu politikasının tasarım ve değerlendirme metodolojisini oluşturmaya gitmiştir. MPP derecesi, bu sosyal bilim politikası uzmanlığını STEM ve sağlık bilimlerindeki kampüs güçlerimizle birleştirmektedir.

Programa Genel Bakış

MPP'nin tamamlanması için 92 birim gereklidir. Tüm öğrenciler ilk yıllarında sekiz zorunlu çekirdek dersi ve ikinci bölümde bir kapsama araştırma semineri alırlar. Öğrenciler en az bir uzmanlık alanı seçmelidir. Yabancı dilde yeterlilik gerekmese de, dil, seçmeli bir bölgesel ya da ülke uzmanlığı ile eşleştiği sürece, 24 ünite dereceye kadar sayılabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Çalışmaları (MAS-IA), önde gelen uluslararası yönetim derecemizdir. Gelen öğrenciler, beş ya da daha fazla yıllık iş tecrübesi ile te ... [+]

Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Çalışmaları (MAS-IA), önde gelen uluslararası yönetim derecemizdir. Gelen öğrenciler, beş ya da daha fazla yıllık iş tecrübesi ile tecrübeli profesyonellerdir ve müfredatımız, uluslararası ilişkiler, uluslararası politik ekonomi, kamu politikası, çevresel sürdürülebilirlik ve Asya-Pasifik güvenliği çalışmalarına derinlemesine inceler.

Hem tam hem de yarı zamanlı kayıtların esnekliğini sunarak, öğrencilerin derecelerini takip ederken işlerini sürdürme seçeneğine izin veriyoruz. GPS öğrencileri, günümüzün küresel ekonomisi ve jeopolitiğinde böylesine önemli bir rol oynayan daha geniş Pasifik bölgesine yakınlığıyla Amerika'nın en yenilikçi şehirlerinden birinin farklı ve kozmopolit atmosferinde gelişiyorlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
9 - 18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisansı (MIA), Amerika ve Asya'ya odaklanan iki yıllık, tam zamanlı bir programdır. GPS öğrencileri, gelecekteki politik ve ekonomik politik ... [+]

Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisansı (MIA), Amerika ve Asya'ya odaklanan iki yıllık, tam zamanlı bir programdır.

GPS öğrencileri, gelecekteki politik ve ekonomik politikaları ve stratejileri şekillendirecek çeşitli insan ve ideolojiler, şekillendirme becerileri ve duyarlılıklarla etkileşime girerek çok değerli küresel perspektifler geliştirirler.

Fakültemiz, kamu politikası, küresel politika, uluslararası güvenlik, iş ve ekonomi ve çevresel sürdürülebilirlik konularında liderlerden oluşmaktadır.

Yüksek performanslı öğrencilerimiz - dünyanın dört bir yanından gelen okulu cezbettiler - endüstri lideri akademisyenler tarafından atanan dinamik vaka çalışmaları, gerçek dünyadaki zorlukların niceliksel analizleri ve profesyonel stajlarla GPS'de çeşitli kariyer yollarını keşfediyorlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

Bu profesyonel derece, UC San Diego'nun titiz profesyonel eğitimini bir uzmanın Çin'e olan ilgisiyle birleştirmeyi sağlar. Öğrenciler, Çin'in ekonomisine ve siyasetine de ... [+]

GPS, yeni, yenilikçi, iki yıllık, tam zamanlı bir derece sunmaktan gurur duyuyor: Çin Ekonomik ve Siyasi İşler Yüksek Lisansı. 2017 sonbaharından başlayarak, öğrenciler, çağdaş Çin'le ilgili en önemli konuları derinlemesine araştırmak üzere UC San Diego'nun dünya çapındaki Çin bilim adamları topluluğuyla birlikte çalışacak.

Bu profesyonel derece, UC San Diego'nun titiz profesyonel eğitimini bir uzmanın Çin'e olan ilgisiyle birleştirmeyi sağlar. Öğrenciler, Çin'in ekonomisine ve siyasetine derinlemesine dalmak için disiplinler arası araçları kullanmanın yanı sıra, Asya Pasifik Bölgesi'ndeki yerini ve ABD ile ilişkisini göz önünde bulundurmak için eğitildi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
School of Global Policy and Strategy
Address
9500 Gilman Dr. #0519
92093 San Diego, California, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
858-534-5914 or gps-apply@ucs