University of East-West Medicine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ÜNİVERSİTE TABLOSU

Doğu-Batı Tıp Üniversitesi'nin misyonu bilgilerini ilerletmek için mezunları sağlayan tamamlayıcı sağlık ve doğu tıp alanlarında sertifika ve lisans programlarının nitelikli mezunları hazırlamak için ve geleneksel Amerikan sağlık artırmak olacak pozisyonlarda kariyer seçimlerini girmek veya geliştirmek için müşteri veya hasta refahı için seçenekler sunarak hizmet önemsiyorum.

TEMEL YETERLİLİK

Kurumsal Çekirdek Yetkinlik ifadeleri temel yetkinlik yansıyan öğrencilere bir taahhüt ve Doğu-Batı Tıp Üniversitesi'nden kendi sertifika veya diploma bilgi, beceri temsil edecek şekilde öğretim üyeleri ve personel öğrencilerle çalışacak kamu ve tutumlar vardır alanlar. Temel yetkinlikler, yerine ne zaman, kurumun misyonunun gerçekleştirilmesine yol açacaktır sonuçlardır.

Mevzuu Uzmanlık sergilemek

Öğrenciler istihdam girmek için hazırlar veya mesleki bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştiren bir seviyede, çalışma, kendi lisans veya sertifika uygun kendi seçtikleri alanda bilgi ve becerilerin kazanılmasını gösterecektir. Ölçüm: İstihdam verisi.

Kritik düşünün

Öğrenciler, belirli bir alanda göreli yatan ilkelere dayanan sonuçlarını analiz etme ve sorunları çözmek, fikirler ve yöntemler, tahmin değerlendirmek ve tahmin edecektir; ve ileri derece seviyelerinde, öğrenciler bakış açılarını farklı kabul, alternatifleri araştırmak, sonuçların makul doğrulamak ve yeni durumlara fikir ve yöntemler uyarlamak, bilimsel çalışmalar yorumlayacaktır. Ölçüm: vaka çalışmaları ve problem çözme egzersizleri ile kurslar ve / veya klinikte başarıyla tamamlanması.

Etkili iletişim

Öğrenciler müşterileri veya hastalar, meslektaşları ve diğer sağlık çalışanları ile tartışmaya açık ve düşünceli kendilerini ifade edecek. Ölçüm: ders ve klinikte başarıyla tamamlanması.

Pratik Yaşam Boyu Öğrenim

Öğrenciler belirlenmesi ve istihdam veya mesleki geliştirme için kaynak ve fırsatların de yararlanarak yaşam boyu öğrenme için bir takdir gösterecektir. Ölçümü: öğrencilerin Öz raporlar; UEWM etkinliklerde katılım; DAOM programı devam

Küresel Farkındalık Express

Öğrenciler, yerel ve küresel toplumun üyeleridir tanıyacaktır. Onlar saygı ve arkadaşları, hastaların ya da müşterilerin, sosyal, dilsel ve kültürel çeşitlilik adapte olacaktır. Ölçümü: UEWM çevreye klinik ve uyum başarılı bir şekilde tamamlanması.

Sorumlu ve Etik Behave

Öğrenciler davranışlarını seçmek ve profesyonel bir ortamda kendi takdir ve yasal ve etik sorumluluk anlayışı yansıtan bir şekilde kararlar olacaktır. Ölçümü: Klinikte başarılı bir şekilde tamamlanması.

Üniversite Güçlü Yönler

Biz onların hedeflerine ulaşma ve hayallerini gerçekleştirmede tüm öğrencilerimizi desteklemeye kararlıyız. Biz önemi ve samimi ve keyifli bir öğrenme ortamı korurken idari düzeyde bütünlüğünü korumak değerini anlamak.

UEWM onların öğretmenlik mesleğine ve öğrencilerin öğrenme adanmış son derece deneyimli ve bilgili eğitmenler seçerek TCM sağlam bir eğitim vermektedir. Üniversitemiz ders ve öğrencilerin ana ve öğrenmelerini kurmak için klinik staj bir arada sunuyor. Bizim öğretim üyeleri, eğitim ve TCM gelişimine mesleki eğitim, klinik ve öğretim deneyimi ve özveri için seçilir. TCM çekirdek programı ve klinik eğitim Akademik sınıflar genellikle klinik deneyim yirmi yıllık bir ortalama var profesyonelleri tarafından verilmektedir.

Yoğun didaktik ve klinik eğitim yetkinlik ve mezunları gerek güven yüksek düzeyde garanti eder. UEWM Kaliforniya Eyalet Lisanslama sınav ve Milli Sertifikasyon sınav hem de yüksek geçen skoru elde mezunları.

UEWM yurtdışında programı çalışma sunuyor ve Çin Tıbbı Pekin Üniversitesi, Çin Tıbbı Anhui Koleji ve Hei Long Jiang Çin Tıbbı Üniversitesi ile faaliyetlerini değiştirir. Bu üniversiteler ile yaptığımız yurtdışı eğitim programı bu ilaç doğurdu kültür merkezinde ustaları ile çalışmak için bir fırsat sunmaktadır. Üniversite sağlık ve şifa teşvik Uluslararası Sağlık ve Şifa İttifakı ile ilişkilidir.

UEWM Kaliforniya Akupunktur Kurulu tarafından onaylanan Asya Kaporta Terapisti ve Sürekli Eğitim Kursları (CEU) sertifika özel bir program sunuyor. CEU alanındaki son trendleri ve güncel araştırma yetişmek için mezunları ve lisanslı uygulayıcılar etkinleştirin.

Taksitler faizsiz ve kredi programı da istek üzerine temin edilir nerede Biz de esnek öğrenim ödeme planı sunuyoruz.

Biz tam zamanlı veya yarı zamanlı öğrenciler biri için İngilizce ve Çince hem gündüz, akşam ve haftasonu sınıfları ile esnek bir program sunuyoruz. Tam zamanlı bir program yaklaşık 3 yıl sürer ve part-time programı tamamlanması için yaklaşık 8 yıl sürer. Birçok öğrenci sizin ve aileniz için sağlık kalitesini artırmak için bilgi ve becerileri öğrenebilir olmayan bir lisans programının gibi dersleri alabilirler. Okulumuz Ocak, Mayıs aylarında başlayan Rolling kabul politikası sunuyor ve her yıl Eylül.

Biz hastane ve mezunlarımız için iş fırsatları için akupunktur programları ile tıp merkezleri ile ağ. Mezunlarımız sürekli böyle lisanslı uygulayıcılar için Kaliforniya Akupunktur Kurulu tarafından gerekli klinik tedavileri ve Sürekli Eğitim seminerleri olarak yararlanır.

Bizim öğrenci beden tüm yaş grupları ve çeşitli kültürel ve etnik kökenden gelen öğrencilerin oluşuyor. Bizim öğrenci beden sadece herhangi bir tıbbi arka plan olmadan üniversiteye iki yıl bitmiş tıp doktorları, Chiropractors, hemşireler, fizyoterapistler, masaj terapistleri, mühendis, okul öğretmenleri, sanatçıları, diş hijyenistler, avukatlar, eczacılar, garsonlar, yanı sıra kişilerden oluşmaktadır.

Bizim sınıf mevcudu böylece grup etkileşimleri teşvik için izin verecek kadar henüz büyük konu, asimile yardımcı sen bireyselleştirilmiş dikkat çekmek için yeterince küçüktür.

Üniversite profesyonel Feng shui tasarlanmış sessiz ve odaklanmış bir çalışma ortamı sağlamaktır. Üniversite ana otoyollara, karayolları ve toplu taşıma araçlarına kolayca erişilebilir; Üniversite sürü otopark ücretsizdir.

Biz Silikon Vadisi'nin kalbinde, şehir Sunnyvale, Kaliforniya yakınında yer almaktadır. Sunnyvale yıl boyunca güneş ve yüksek kaliteli mahalle ortamları ile ABD'de en güvenli şehirlerinden biridir. Sunnyvale harika plajları ve güzel dağlar yakındır. KTSF / Kanal 26 ve WorldJournal gazetesinin haberine göre, Sunnyvale ülkenin en iyi on şehirlerinden biri olan güzel çevresi için not olduğunu.

Konumlar

Sunnyvale

Address
595 Lawrence Expressway
94085 Sunnyvale, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin