University of Florida Levin College of Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hukuk Florida Üniversitesi Levin Koleji ulusal liderler üreten bir süredir devam eden bir geleneği vardır ve hukuk eğitiminde ülkenin en iyi değerlerden biridir.

Eğitim Liderleri

UF Hukuk önemli liderlik rolleri için mezunları hazırlamak uzun süredir devam eden bir geleneği vardır. Biz bir okulun mezunlarının kalibre yani "çıkış" kamu okulları arasında dördüncü, Florida ilk yerleştirilir ve sekizinci genel.

Bu federal bölge ve devre mahkemesi yargıçları olarak hizmet mezunlarının sayısında (yedinci genel klasmanda için bağlı) 2013 yılında kamu hukuku okulları arasında dördüncü sırada; 250'den fazla mezun Florida eyalet temyiz ve deneme yargıçlar olarak hizmet ve birçok yanı sıra diğer devletler bu rollere hizmet vermektedir.

Başka hiçbir hukuk fakültesi 1973 yılından beri Amerikan Barolar Birliği gibi birçok devlet başkanını üretti; 2010-11 başkanı Steve Zack (resimde) olmak üzere beş. Mezunlar ayrıca şimdiki başkanı Eugene Pettis (JD 85), Gwynne Young (JD 74), Scott Hawkins (JD 83), Mayanne Downs (JD 87), ve John G. Beyaz III dahil Florida Bar cumhurbaşkanları, çoğunluğu tarafından temsil edilmektedir (JD 79). Dört Florida Valiler ve devlet senatör, temsilcileri ve kabine üyeleri yüzlerce UF Kanunu dolu. Oniki mezunları da üniversite başkanları oldu, ve bir düzineden fazla hukuk fakültelerinin dekanları olarak hizmet etmiş.

Liderlik Çeşitlilik

Biz hukuk mesleği için çeşitli liderleri üreten bizim sicili özellikle gurur duyuyoruz. Eugene K. Pettis (JD 85) 2013 yılında Florida Bar ilk Afro-Amerikan başkan oldu. Stephen N. Zack (JD 71), 1961 yılında Küba'dan ABD'ye geldi ve Florida Bar ve American Bar Association hem ilk Hispanik başkan oldu. Martha Barnett (JD 72), 2000 yılında ilk kadın ABA başkanlarından biri oldu.

UF Hukuk Siyah Avukat dergisi olmak üzerine tarafından Güney'deki siyahların için ilk altı okullarından biri olarak 2012 yılında sırada yer aldı.

Sıralamalar ve akreditasyon

US News & World Report, kamu hukuku okulları ve 49 genel klasmanda arasında UF Kanunu 24 sırada yer alıyor; Birinci halkları ve ikinci genel klasmanda arasındaki Vergi Programı; Çevre Kanunu 14. genel sıralamada. Halkları ve avukatlar ve hakimler uygulayan değerlendirmesinde 38. genel klasmanda arasında 16., ve akademisyenlerin değerlendirmesinde halkları ve genel 35 arasında 14 - UF Kanunu da son derece itibar açısından puan devam ediyor.

UF Hukuk Amerikan Barolar Birliği tarafından 1925 yılında akredite ve Amerikan Hukuk Fakülteleri Derneği üyesidir. Üniversite adaşı Fredric G. Levin, tanınmış bir deneme avukat dahil sadık mezunları ve arkadaşlar cömertlik, üniversite ABD'de ülkenin en iyi donatılmış kamu hukuku okullarından biri yapar.

"Do Ortaklar? Come From Nerede" başlıklı bir 2012 Dergisi Hukuk Eğitimi makale UF Kanunu 1986 yılından itibaren Ulusal Hukuk Dergisi 100 hukuk firmaları ortakları olarak hizmet günümüze mezun mezunlarının sayısında genel halkları ve 29 arasında 11. sırada yer buldu.

Hukuk eğitiminde ülkenin en iyi değerlerden biri

UF Hukuk harç ve ücretleri artı yıllık giderleri için Amerikan Barolar Birliği verilerine dayanarak ülkenin en iyi 50 hukuk fakülteleri arasında en uygun fiyatlı dördüncü. Yaklaşık 50 imtiyazı / görev-track öğretim üyeleri ve klinik araştırma, beceri eğitimi ve idari programları aracılığıyla üniversite destekleyen 80-artı diğer öğretim üyeleri, 1.000 'den fazla öğrenci yetiştirmek için çalışıyoruz. Çevre ve Arazi Kullanımı Kanunu, Estates ve Vakıflar Uygulama, Aile Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku ve Uluslararası ve Karşılaştırmalı Hukuk: Öğrenciler uzmanlaşmak olabilir. E-keşif gelişen alanı da öğrencileri yazılım, yönetim ve eller uygulamaya maruz UF Hukuk büyüyor.

JD ek olarak, üniversite Vergileme, Uluslararası Vergilendirme, Çevre ve Arazi Kullanımı Kanunu ve Karşılaştırmalı Hukuk Yüksek Lisans 's sunuyor yanı sıra Vergilendirme ülkenin birkaç SJD yıllardan biridir. UF Hukuku Çevre ve Arazi Kullanımı Kanunu, Estates ve Vakıflar Uygulama, Aile Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku ve Uluslararası ve Karşılaştırmalı Hukuk JD sertifika programları sunmaktadır; ortak lisans programlarının geniş bir dizi; uzmanlık merkezleri, enstitüler ve program alanlar; ve güçlü klinik teklifleri.

Fırsatlar yurtiçinde ve yurtdışında

Gainesville sonbahar ve ilkbahar boyunca görüşme yasal işverenler ile Güneydoğu'nun en büyük kampüs işe programlarından birini ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, UF Hukuk öğrencileri ile konuşmak için her yıl kampüse seçkin ziyaretçi çekiyor.

UF Kanun son sekiz yılda sekiz Yargıtay Adalet Ziyaret Etti. Birçok sunumlar, webcast sayfada kolaylık görüntüleme için kullanılabilir.

Uluslararası hukuk konularında UF Law'ın güçlü uluslararası programlar ve öğretim uzmanlığı okul müfredatını ve uluslararası teklifleri genişletmek ve dünya çapında programları ve bilim adamları ile ilişkilerini güçlendirmek.

Devlet-the-art tesisleri

Tesislerine son güncellemeler UF Hukuk önde öğrenme ortamı yapmak. 2005 yılında 25 milyon dolarlık bir genişleme ve yenileme projesi UF Hukuk Kütüphanesi Güneydoğu'da ve ülkenin ilk 20 arasında en büyüklerinden birini yaptı.

2009 sonbaharında açılan yeni multi-milyon dolarlık bir savunma merkezi state-of-the-art deneme tesisleri kazandırmak.

Güzel çevresi

UF Hukuk North Central Florida, ülkenin en arzu edilen bölgelerinden birinde yer almaktadır. Gainesville sırada Şehirler ve Anma, Second Edition tarafından ilk Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da 400 şehirlerin sıralanır ve son derece Para Dergisi, Forbes ve Popular Mechanics gibi yayınlar tarafından puan olmuştur.

VİZYON

Bir hukuk fakültesi hukuk bilgisi ile insan onuru, sosyal refah ve adalet ilerleyen adamıştır.

Misyonumuz

Hukuk University of Florida Fredric G. Levin College misyonu, profesyoneller yetiştirmek yasal burs ilerleyen, kamu hizmet ve adaleti teşvik mükemmelliği elde etmektir. Biz başarı düzeyi yüksek ve hukuk mesleğinin en yüksek idealleri için bir taahhüt ile müşterilerine, adalet sistemi ve halka hizmet etmek için avukatlar hazırlamak için talip. Biz çok yönlü bir hukuk eğitimi kazandırmak için çalışıyoruz. Bizim müfredat yasa hakkında öğrencilere ve onları uygulamada bu bilgiyi kullanmak için gerekli becerileri geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Mezunlarımızın hukukun uygulamaya girişmek için gerekli temel yetkinlikleri sahip için bizim hedefimizdir. Bu temel yetkinlikler şunlardır:

(Kanun ve kurallar bilgisi, farklı olgusal ayarlarına yasaları ve kuralları uygulamak için yeteneği ve hukuki tartışma girme yeteneği dahil olmak üzere) Hukuki Analizi; Hukuk Araştırma ve (bağımsız hukuki araştırma ve profesyonel kalitede hukuki yazıları üretmek için yeteneği dahil olmak üzere) yazma; (Görüşme becerileri ve danışmanlık dahil) Müşteri Hizmetleri temelleri; Uyuşmazlık İşleme ve (dava, yerleşim ve işlemler dahil) Hukuki Problem Çözme Temelleri; ve (Hukuk mesleği ve etik problem çözme, profesyonel bir kimlik oluşturmak için becerileri ortak değerlere bilgi ve farklı kökenden gelen insanlar ile çalışmak için becerileri dahil) Mesleki Sorumluluk ve Kimlik temelleri.

Konumlar

Gainesville

Address
University of Florida Levin College of Law, 309 Village Drive
FL 32611 Gainesville, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: