Resmi açıklamayı okuyun

“11 üniversitemiz hedefleriniz kadar farklı.”
UNC International, North Carolina Sistemi Üniversitesi bünyesinde 11 yüksek kaliteli üniversiteden oluşan bir grubu temsil etmektedir. Kurumlarımız dağlardan sahile kadar devleti kapsamaktadır. Küçük ve kişisel olmak üzere 3 bin 500 öğrenciye, 35.000 öğrenciyle araştırma yoğunluğuna kadar genişler. Doktora sonrası programlara lisans için öğretim ve öğrenme programları ile, her öğrenci için gerçekten bir şey sunuyoruz.

“Ekonomik. Erişilebilir. Alkışlanan. Sizin için doğru olan on bir büyük üniversite var mı? ”
Pek çok seçenekle, doğru üniversiteyi ve eğitim programını seçmenin uluslararası öğrenciler için zorlayıcı olabileceğini biliyoruz ve amacımız sizin için süreci kolaylaştırmaktır. UNC International, üye okullarımızdan birinde öğrenim görmek isteyen öğrenciler için bir merkez olarak hizmet veriyor - 11 mükemmel üniversite, bir durak!

Yardım etmek için buradayız!
Bilgili personelimiz, bilmek istediğiniz bilgileri, sıralama, çalışma, kariyer beklentisi, son başvuru tarihi ve gereksinimleri ve daha fazlası gibi birçok üniversitemiz için uygun bir yerde toplayarak sizin için ilk araştırmayı yaptı. Bize ulaşın ve profesyonel ve kişisel hedeflerinize en uygun UNC International üniversitesini bulmanıza yardım edelim.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

UNC System International Recruitment Consortium

CPA lisansınızı almak ve kamu muhasebesi veya endüstride çalışmak istiyorsanız, Bryan School'un Muhasebe MS'si (MSA) sizin için doğru program olabilir. ... [+]

Kendinizi ayrı tutun

CPA lisansınızı almak ve kamu muhasebesi veya endüstride çalışmak istiyorsanız, Bryan School'un Muhasebe MS'si (MSA) sizin için doğru program olabilir.

Çeşitli akademik ve profesyonel geçmişlerden öğrencilerimize programımızı kabul ediyoruz. Kabul edilmeden önce bir muhasebecinin muhasebesini almamış olmanız gerekir. Kariyerleri değiştirmeyi ve yüksek talep alanına girmeyi düşünüyorsanız UNCG MSA, ihtiyacınız olan esnekliği ve kariyer bağlantılarını sunar.

MSA programının misyonu, öğrencilerin muhasebe ve ilgili konularda yoğun çalışmalar yürütmeleri için bir fırsat sunmaktır. Özel staj programımız, kariyer hizmetleri desteğimiz ve sınıfta uygulamalı öğrenme sayesinde program, öğrencilere kamu muhasebesi ve endüstrisinde başarılı kariyer için bir temel sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chapel Hill
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku