Joan B. Kroc School of Peace Studies at the University of San Diego

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

San Diego Joan B. Kroc Barış Araştırmaları Okulu Üniversitesi'nde, teori ve pratiği sınıf içinde ve dünyadaki tüm topluluklarda uygulayarak barış inşası ve sosyal adalete çok yönlü bir yaklaşımı teşvik ediyoruz.

Çok çeşitli satış noktalarında yayınlanan titiz ve yenilikçi çalışmalar üreterek, zamanımızın en zorlu ve en can sıkıcı fenomenlerinden bazılarını araştırdık.

Dünyanın her yerinden öğrenciler seçkin fakülteler tarafından hazırlanır ve Staj Programımız ve Kroc School enstitüleri - Barış ve Adalet Enstitüsü, Sınır Ötesi Enstitüsü ve Barış ve Ticaret Merkezi (bu alandaki öğrencilerle) aracılığıyla deneyim kazanırlar. İşletme Fakültesi ile ortaklaşa).

Kroc Okulu, uluslararası barış inşası ve değiştiriciler, öğrenciler, öğretim üyeleri, topluluk üyeleri ve barış ve adalete adanmış herkes için bir kaynaktır.

Sizleri web sitemizi keşfetmeye, yüksek lisans programımız ve enstitülerimizin çalışmaları hakkında daha fazla bilgi edinmeye, e-bültenlerimize kaydolmaya veya ziyaret planlamaya davet ediyoruz.

Konumlar

San Diego

University of San Diego - Joan B. Kroc Institute for Peace and Justice

Address
University of San Diego
5998 Alcalá Park
San Diego, CA

92110 San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 619-260-4600

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin