University of San Francisco - College of Arts & Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kolej Hakkında

Ülkenin önde gelen Cizvit Katolik üniversitelerinden biri olan Sanat ve Bilim Üniversitesi, kentsel ve küresel perspektifle katı bir akademik müfredat oluşturuyor. Üniversitedeki başarı vizyonu, öğrencilere, daha adil ve insancıl bir dünyayı moda etme becerileri ve merhameti kazandıran olağanüstü öğretim üyeleriyle hem kafa hem de kalbi içerir.

Son yıllarda, öğretmen-uzmanlarımız, ulusal ödüller kazanarak, büyük yeni hibe ve prestijli Fulbright bursu alan ve dünyanın dört bir yanındaki büyük sanat mekanları ve film festivallerinde prömiyeri gerçekleştirerek eşi benzeri görülmemiş bir ulusal tanıma topladı.

Öğrencilerimiz fakültemizin yanında araştırma yayınladı, yazdıkları ödüller kazandı, çok rekabetçi burslar aldı ve en iyi lisansüstü okullarda kabul edildi. Ayrıca toplulukta da çalışıyorlar ve bir fark yaratıyorlar. Zambiya'daki sokak çocukları için bir kütüphane kurmaktan, Peru'daki dijital bölünmeyi köprülemekten, ABD'de modern köleliğe karşı savaşmaktan öğrencilerimiz dünyayı daha iyi duruma getiriyor.

Sanat ve Bilim Koleji, yalnızca kişi ve meslek sahibi olarak başarılı olmak için gerekli olan bilgi ve becerileri değil aynı zamanda başkaları için erkekler ve kadınlar olmak için gerekli olan değerler ve duyarlılık sağlamak için bir misyonla donatılan çok çeşitli eğitim seçenekleri sunar.


Marcelo Camperi, Sanat ve Bilim Yüksekokulu Dekanlığı

Programlarımız

Bu yenilik, girişimcilik ve kültür kentinde USF, Sanat ve Bilim Koleji'nde 16 eşsiz yüksek lisans programı sunmaktadır.

Sayılarla Mezunlar

USF'ye uygula

Bir USF eğitimi sadece kitap zekasıyla ilgili değil, gerçek bir fark yaratmakla ilgili.

Konumlar

San Francisco

University of San Francisco

Address
2130 Fulton Street
San Francisco, California, United States94117 San Francisco, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 415.422.5101

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin