University of Saint Francis Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Saint Francis Üniversitesi?

Kazanç Potansiyeli: USF tüm Indiana Okulları İyi Kazanç Potansiyeli için 5'inci sırada yer alıyor. Sonuçlar: 2015 mezunlarının% 93 askerî veya gönüllü hizmet, eğitim programlarına kayıtlı istihdam edildi. Sıralamalar: USF, US News & World Report göre Bölgesel Üniversiteler arasında ilk 100'e (Midwest) 'de yer alıyor. Değer: Washington Monthly eğitimde "paranın karşılığını en iyi Bang" için milletin içerisinde 40. olarak USF listeler.

"Okulun misyonu ve değerleri kendi ayna çok önemliydi. Birden fazla diğer okullar seçildi, ancak USF programı sevilen olabilirdi. Benim ASN deneyimi sevdim, bu yüzden doğal olarak benim yüksek lisans derecesi için USF seçti. "

Mike GeRue, Hemşirelik İdaresi '09 Hemşirelik '99 & Master Lisans

COO, Parkview Kalp Enstitüsü

Kolaylık evden çalışma - ya da başka yerde olmak ne! Esneklik Kendi hızınızda öğrenin. en az 12 ay içinde derece kazanmak. Karşılanabilirlik geleneksel, kampüs programın maliyeti karşı önemli tasarruf keyfini çıkarın. Kalite USF son derece mükemmel, ölçülebilir sonuçları olan programlar sırada sağlar.

Aday işverenler ki:

"Saint Francis Üniversitesi'nden bize geliyor hemşireler gerçekten istediğimiz değerlere sahiptir. Onlar neşeli bir hizmet sunmak. Onlar hayatına saygı sağlarlar. Onlar bizim hastalar umurumda. Sadece bir iyi ödeyen iş arayan hemşirelik içine gidemem, başkalarına bakımı hakkında tutkulu olmak zorunda. Sen feda etmeye istekli olmak zorunda, ve eğer, o zaman hemşirelik sizin için kariyer. "

Carol Schuster, BSN, MBA, RN

Hasta Bakım Hizmetleri, Baş Hemşire Görevlisi, Fransisken Sağlık-Crown Point Başkan Yardımcısı

USF Kabul Süreci

Üniversite Saint Francis çevrimiçi lisans programına başvuran kolay ve hızlı hem de. Eğer lisans ve kümülatif not ortalaması gereksinimlerini karşılamak için, sadece aşağıdakiler dahil, kabul için bir online başvuru formunu doldurmak:

okuldan resmi transkript bir kopyası lisans veya yüksek lisans verilmesi USF bir lisans programına devam için kişisel ve mesleki nedenler ifade uygulamanın kısa bir mektup Özgeçmişin

Başvurunuz gönderildikten sonra, giriş ve başvuru durumunu kontrol etmek her zaman dönebilirsiniz. Kabul edildikten sonra, mali yardım seçenekleri keşfedebilirsiniz. Bir öğretim mevduat sonraki gelir ve sonra sınıfları matriculate ve başlayın.

Kariyer Faydaları

En büyük yararı, bizimle çevrimiçi eğitim yaparken beklemeye kariyer koymak zorunda kalmamasıdır. Diğer kariyer yararları şunlardır:

Sen pazarlanabilirlik artırmak ve potansiyel kazanç, üst işverenler üst başvuru içinde imrenmek bilgi ve becerileri elde edersiniz. genellikle kısa sürede bunu öğrenmek gibi - Sen iş yürürlüğe öğrendiklerini koymak mümkün olacak. kişileri yeni bir ağ elde ederken Sen işbirliğinde ve ekip yeni yollar öğreneceksiniz.

Konumlar

Fort Wayne

Address
2701 Spring Street

46808 Fort Wayne, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: