University of San Francisco - School of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

USF School of Management katıldığınızda, kendini şefkatli ve üretken liderler geliştirmeye adamış bir üniversiteye katılırsınız.

Misyonumuz, daha insancıl ve adil bir dünya yaratmak için iş ve yönetimi yeniden tasarlamanız için size meydan okumaktır. İnsanlığın hizmetinde akademik mükemmellik talep ediyoruz. Bugünün küresel pazarına dair anlayışınızı genişletiyoruz.

Öğrencilere yüksek teknoloji, biyoteknoloji, finans, risk sermayesi ve girişimci liderlere benzersiz erişim sunmamızı sağlayan, dünyanın en yoğun iş ekosistemlerinden biri olan San Francisco'nun kalbinde yer alıyoruz.

Yönetim Okulu'ndaki eğitiminiz boyunca benzersiz gerçek dünya uygulamalarına ek olarak, öğrenci-öğretim üyesi oranımız, yüksek düzeyde bağlı ve kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi için 15: 1'dir.

Titiz bir müfredata katkıda bulunan ve öğrencileri günümüzün dinamik pazarına hazırlayan deneyimsel öğrenme fırsatları sunuyoruz. Öğrenciler, Russ Berrie Enstitüsü Ulusal Satış Yarışması, Yıllık Ulusal Üniversitelerarası İş Etiği Yarışması ve Risk Sermayesi Yatırım Yarışması® dahil olmak üzere çok sayıda ulusal yarışmaya katılırlar.

Tüm kişinin eğitimine inanıyoruz ve bu nedenle hizmette öğrenme ve toplum katılımı lisans öğrencileri için şarttır. Kamu hizmeti stajlarından gönüllü sosyal yardım programlarına kadar tüm öğrencilerimiz toplumu iyileştirmeye aktif olarak katılırlar.

Çağdaş girişimciliğin ve yeniliğin akademik temellerinin yanı sıra girişimcilerden ve profesyonellerden zor kazanılmış iş deneyimi ve içgörülerini öğrenmek için dünyanın dört bir yanından öğrencileri bir araya getiriyoruz. Mezunlarımız 50 eyalette, 9 ABD bölgesinde ve dünya çapında 97 ülkede 117 endüstriyi temsil ediyor.

Olağanüstü lisans ve lisansüstü akademik programları, en yüksek kalibreli fakülteyi ve dünyayı aktif olarak buradan değiştiren bir öğrenci ve mezunlar topluluğunu keşfedin.

Dünya çapındaki işletme okullarının sadece% 5'inin sahip olduğu en yüksek başarı standardı olan AACSB onaylı bir kurumuz. Kamu yönetimi alanındaki yüksek lisans programımız, ABD ve dünyadaki kamu yönetimi, kamu politikası, halkla ilişkiler ve kamu ve kar amacı gütmeyen yönetim alanlarında lisansüstü programların en önde gelen üyelik organizasyonu olan NASPAA tarafından akredite edilmiştir.

USF School of Management Yaşam

USF'de hayat bir sınıfta oturmaktan daha fazlasıdır. Yönetim Okulu'ndaki öğrenciler, gerçek dünyadaki danışmanlık projelerinden ve küresel daldırma programlarından ünlü konuşmacılara ve dünyayı değiştiren bir öğrenci ve mezunlar ağıyla etkileşimlere kadar onları günümüzün dinamik pazarına hazırlayan zengin eğitim deneyimlerinin tadını çıkarırlar.

İşletme Fakültesi Fakültesi

USF School of Management fakültesi, olağanüstü öğretime kendini adamıştır ve akademik titizlik ve sosyal adalete ikili vurgu ile yönlendirilir. Eğitimcilerimiz, uygulayıcılarımız ve akademisyenlerimiz öğrencilere yönetim sorunları ve uygulamalarında zengin bir uluslararası deneyim sağlar. Araştırmaları entelektüel merakla tetiklenir ve dünyanın dört bir yanından akademisyenlerin, hükümetin, kar amacı gütmeyen kuruluşların ve iş liderlerinin katkılarıyla zenginleştirilir.

USFMAN1

Fakülte, yenilikçi araştırmalara ve en iyi uygulamalara kendini adamıştır, yüksek kaliteli bursla karakterize edilen bir öğrenme ortamı ve çalışmalarının toplumsal etkisine özenli bir ilgi gösterir. Yayın kurulları, ücretsiz danışmanlık, yönetim kurulları ve müfredatlarına yerleştirilmiş hizmet-öğrenme projeleri aracılığıyla topluluğumuza, şehrimize ve dünyamıza hizmet ederler.

San Francisco Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde sunulan programlardan birine doğrudan başvurmak isterseniz, buradan devam etmek isteyebilirsiniz.

Konumlar

San Francisco

USF School of Management Downtown Campus

Address
University of San Francisco
101 Howard Street
San Francisco, CA

94105 San Francisco, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 415-422-2221

Barselona

Address
Barselona, Katalonya, İspanya

San Jose

Address
San Jose, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Taipei

Address
Fu Jen Catholic University
Taipei, Tayvan

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

AACSB Accredited