Resmi açıklamayı okuyun

Bir lider olmak. Üretken ve şefkatli örgütleri kurmak. Dünyada pozitif değişim için bir güç olabilir.

Yönetimi San Francisco'nun Okulu Üniversitesi, küresel yenilik üssü olduğunu ve bugünün dinamik iş dünyası, hükümet ve kar amacı gütmeyen ortamlarda excel becerilerini geliştirmeye yardımcı olabilir. Sosyal adaleti ve küresel vatandaşlık - Bizim uluslararası tanınan fakülte başarılı olmak için gereken ne Cizvit eğitim işaretlerinden olmak üzere, size öğretmek kararlıdır.

Neden Yönetim USF Okulu?

Eğer Yönetimi USF Okulu katıldığınızda size şefkatli ve üretken liderlerini geliştirmeye kararlı bir üniversiteye katılmak.

Misyonumuz daha insani ve adil bir dünya yaratmak için iş ve yönetim reimagine için size meydan etmektir. Biz insanlığın hizmetine akademik mükemmellik talep. Biz bugünün global pazarda anlayış genişletmek.

Biz bulunmaktadır San Francisco kalbiBize yüksek teknoloji, biyoteknoloji, finans, risk sermayesi ve girişimci liderler için benzersiz bir erişim kazandırmak sağlayan dünya, en yoğun iş ekosistemlerinden biri. Yönetim Okulu'ndaki eğitimleri boyunca benzersiz gerçek dünya uygulamasına ek olarak, bizim, öğrenci-öğretim oranı 15: a yüksek yapan ve bireyselleştirilmiş öğrenme deneyimi için 1.

Biz girişimciler ve iş profesyonelleri çağdaş girişimcilik ve yenilikçilik akademik temellerini yanı sıra zor kazanılan iş deneyimi ve anlayışlar hem öğrenmek dünya genelinde öğrencilerini bir araya getiriyor. Mezunlarımız 50 eyalette 117 endüstrileri, 9 ABD toprakları ve dünyadaki 97 ülkeyi temsil eder.

Olağanüstü lisansüstü akademik programlar, yüksek kalibreli fakülte ve aktif buradan dünya değişiyor, bir öğrenci ve mezunlar topluluğu keşfedin. Biz AACSB akredite kurum, dünya çapında işletme okullarının% 5 sadece tutulan başarı yüksek standart.

Yönetim USF Okulu'nda Yaşam

USF Yaşam Bir sınıfta otururken daha fazladır. Yönetim Okulu öğrencileri gerçek dünya danışmanlık projeleri ve küresel daldırma programları dünya değişiyor, bir öğrenci ve mezunlar ağı ile ünlü konuşmacılar ve etkileşimler, bugünün dinamik pazarda için onları hazırlamak zengin eğitim deneyimleri zevk.

İşletme Fakültesi Okulu

Yönetimin fakültesi USF Okulu olağanüstü öğretim kararlıyız ve akademik titizlik ve sosyal adalet üzerine çift vurgu ile tahrik edilir. Bizim eğitimciler, uygulayıcılar ve akademisyenler yönetimi sorunları ve uygulamaları uluslararası deneyim zenginliği kazandırmak. Onların araştırma entelektüel merakla yol açtı ve akademisyenlerin katkılarıyla zenginleştirilmiş ve dünyadan hükümet, kar amacı gütmeyen ve iş liderleri edilir.

Fakülte yaptıkları işin toplumsal etkisi yüksek kaliteli burs ve dikkatli dikkat ile karakterize bir öğrenme ortamı yaratarak, yenilikçi araştırma ve en iyi uygulamalar için varız. Onlar bizim topluluk, şehrimizi ve yayın kurulları aracılığıyla dünyamızı, pro bono danışmanlık, yönetim kurulları ve kendi müfredatlarına gömülü hizmet-öğrenme projeleri ile hizmet vermektedir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

University of San Francisco - School of Management

Şirketlerin bilgi teknolojisiyle başarılı olmalarına yardımcı olacak bir uzman ol. Yüksek Lisans derecesini San Francisco Üniversitesi Bilgi Sistemleri'nde kazanın. ... [+]

Şirketlerin bilgi teknolojisiyle başarılı olmalarına yardımcı olacak bir uzman ol. Yüksek Lisans derecesini San Francisco Üniversitesi Bilgi Sistemleri'nde kazanın.

MSIS programının müfredatı Bilgi Sistemleri Derneği (AIS) ve Bilişim Makineleri Birliği (ACM) tarafından ulusal onaylanmış müfredat önerilerine dayanmaktadır. USF öğrencilerine istihdam için rekabet avantajı sağlamak için sıklıkla güncellenmektedir.

Uzun vadeli kariyer başarısı için bir temel oluşturun. MS Bilgi Sistemleri lisans programının müfredatı , ulusal onaylı müfredat önerilerine dayanmaktadır.Tam zamanlı çalışırken derecenizi kazanın. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri San Jose
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of San Francisco - School of Management

Girişimcilik ve İnovasyon alanında 12 aylık USF MS, yeni üniversite mezunlarının, günümüzün inovasyon ekonomisinde en iyi rekabet edebilmek ve Silikon Vadisi'nden girişim ... [+]

Girişimcilik ve İnovasyon alanında 12 aylık USF MS, yeni üniversite mezunlarının, günümüzün inovasyon ekonomisinde en iyi rekabet edebilmek ve Silikon Vadisi'nden girişimcilik kariyeri başlatmak için gerekli beceri ve deneyimleri kazanmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Motive öğrencilerden oluşan küçük sınıflara katılın, müfredata son verin ve Silikon Vadisi inovasyon ekosisteminden yararlanın.

Kariyerinizi, dünya çapında topluluklara hizmet eden ürünler, hizmetler ve yeni girişimler aracılığıyla daha insani ve adil bir dünyaya yardımcı olacak yenilikçi bir lider olarak geliştirin.

Amacınız kendi firmanızı başlatmak, girişim sermayesi destekli bir işe giriş yapmak, büyük bir kurumsal işletmede bir iş geliştirme rolüne adım atmak, sosyal bir kuruluşa katkıda bulunmak veya aile şirketinize, USF'ye yeni yenilikçi beceriler ve çağrışımlar getirmek olsun MSEI, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak temel teorik, uygulamalı ve deneyimsel bir öğrenme sunar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Francisco
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of San Francisco - School of Management

Organizasyon Geliştirme programındaki USF MS sınıfları, bireysel, takım ve sistem düzeylerindeki davranışları anlama üzerine odaklanır. ... [+]

Her örgüt, değişim yönetimi bilimini ve insanlara, takımlara, büyümeye ve değişime rehberlik etme sanatını anlayan bir lidere ihtiyaç duyar. USF'de lider ol.

Organizasyon Geliştirme programındaki USF MS sınıfları, bireysel, takım ve sistem düzeylerindeki davranışları anlama üzerine odaklanır.

İnsanlarına dayanan ve değişime ve sürüşe müdahale etme yeteneklerine dayanan herhangi bir kuruluş için, bir örgüt geliştirme uzmanı kritik öneme sahiptir.

Organizasyon Geliştirme Derecesi Program DetaylarıTipik program uzunluğu 32 birim ile 21 aydır.Sınıflar planlanan hafta içi ve ara sıra cumartesi günl... [-]
Amerika Birleşik Devletleri San Francisco
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
21 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

University of San Francisco - School of Management

San Francisco Üniversitesi'nde Finansal Analiz (MSFA) Yüksek Lisans, yatırım analizi ve yönetimi konusunda uzmanlık oluşturmaya odaklanmıştır. ... [+]

Dünyada San Francisco gibi bir şehir yok. Kariyerinizi SF Körfezi Bölgesindeki Finansal Analizde USF Master of Science ile dönüştürün.

Rakipsiz konumu

USF konumu doğrudan kariyer sonuçlarını etkileyebilir. Şehir merkezindeki kampüsümüz sizi San Francisco finans bölgesinin kalbinde yer almaktadır. Profesyonel ağınızı, önde gelen finans firmaları ve sadece blok ötede yer alan global şirketlerle kuracaksınız.

Öğrenci Deneyimi

Son mezunlar ve öğrenciler için kariyerlerinin ilk aşamalarında tasarlanan tam zamanlı MSFA, bir Araştırma Projesi veya Akademik Daldırma içeren bir buçuk yıllık bir programdır. MS Financial Analysis derece öğrenci deneyimi hakkında daha fazla bilgi edinin.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Francisco
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 22 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of San Francisco - School of Management

USF MPA programı, kamu hizmeti stratejilerinin uygulanması için gerekli kanıtların toplanması ve analiz edilmesi yoluyla kamu yararını ele almaya hazırlayan uygulamalı de ... [+]

Kamu, özel ve kar amacı gütmeyen sektörlerin kesişim noktasında gezin. Kuramı pratiğe dönüştürün ve topluluğunuzu destekleyen politikaları uygulamaya başlayın.

USF MPA programı , kamu hizmeti stratejilerinin uygulanması için gerekli kanıtların toplanması ve analiz edilmesi yoluyla kamu yararını ele almaya hazırlayan uygulamalı deneyime öncelik verir.

Esnek sınıf programı, çalışan profesyonellerin yoğun yaşantılarını dengelemelerine yardımcı olurken, küçük sınıf boyutları bire bir dikkat ve daha derin bir ilişki kurmayı destekler.

Kamu Yönetimi Master (MPA) iki parça sunuyor; genel kamu yönetimi yolu ve bir sağlık hizmetleri idaresi konsantrasyonu. Kamu sektörü, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve sağlık endüstrilerinde geniş bir yelpazedeki kuruluşlar için geçerli olan gelişmiş yönetim eğitimini elde etme fırsatı olan orta-kariyer ve hevesli profesyoneller sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Francisco
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
21 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of San Francisco - School of Management

USF'nin etik liderlik ve girişimcilik yaratıcılığı geleneğini sürdürerek, Sivil Toplum Kuruluşları İdaresi'nde ülkenin en eski yüksek lisans programında kar amacı gütmeye ... [+]

USF'nin etik liderlik ve girişimcilik yaratıcılığı geleneğini sürdürerek, Sivil Toplum Kuruluşları İdaresi'nde ülkenin en eski yüksek lisans programında kar amacı gütmeyen bir lider olmak için gereken teorik ve pratik becerileri öğrenmek. San Francisco şehir merkezinin dinamik ortamında 12 aylık, uzmanlık kar amacı gütmeyen bir İdare derecesi kazanın.

San Francisco Kâr Amacı Gütmeyen İdare Derecesi Yüksek Lisans Programı, sivil toplum kuruluşları (STK'lar), sivil toplum kuruluşları, vakıflar ve uluslararası kalkınma ve küresel katılımda yer alan girişimcilerle yapılan önemli ortaklıklardan yararlanmaktadır.

Öğrenciler, akademik olarak küresel immersiyonlar, uluslararası stajlar ve küresel kapsül projelerini içeren özel bir müfredatla sosyal olarak işlenen burslarını derinleştiriyorlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Francisco
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 21 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of San Francisco - School of Management

Global Girişimcilik Yönetimi alanında USF Master ile üç kıtada ilk elden, çok kültürlü iş deneyimi kazanın. ... [+]

Global Girişimcilik Yönetimi alanında USF Master ile üç kıtada ilk elden, çok kültürlü iş deneyimi kazanın .

Küresel Girişimcilik Yönetimi USF Master (MGEM) derece çeşitli akademik disiplinlerden son üniversite mezunları için tasarlanmıştır. Bu derece programı sayesinde, öğrenciler girişimci firmalar içinde iş kararlarının küresel ve kültürlerarası yönlerini inceler ve gözlemler.

Kendinizi, her kentin benzersiz iş kültürünün objektifi ile girişimcilik ve yönetimi incelemek için sizi Barselona, ​​Taipei ve San Francisco'ya götürecek eşsiz bir küresel iş deneyimine dalın.

Küresel Girişim... [-]
İspanya Barcelona Amerika Birleşik Devletleri San Francisco Tayvan Taipei  + 2 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

USF School of Management

Salesforce Academic Alliance - University of San Francisco

USF School of Management Downtown Campus
Address
University of San Francisco 101 Howard Street San Francisco, CA
94105 San Francisco, California, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 415-422-2221
Address
Barcelona, Catalonia, İspanya
Telefon
false
Address
San Jose, California, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
false
Address
Fu Jen Catholic University
Taipei, Tayvan