University of Tampa - Sykes College of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tampa'nın Sykes İşletme Fakültesi, yarının küresel liderlerinin gelişimine odaklanan lider bir özel kurumdur. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, AACSB akreditasyonumuza yansır - bizi dünyadaki lisansüstü işletme okullarının yüzde 5'ine yerleştiren bir tanıma.

Yenilikçi programlarımız, öğrencileri küresel olarak rekabetçi bir pazarda başarılı olmaları için gereken gelişmiş problem çözme ve analitik becerilerle donatarak en yeni araçları ve teknikleri içermektedir. Kolej, iş dünyası ile canlı bir bağlantıya sahiptir ve öğrencilerimiz geniş deneyimsel öğrenme ve ağ kurma fırsatlarından yararlanmaktadır. MBA ve MS programlarımızda, öğrencilerin yeteneklerini keşfetmelerine ve ders çalışmalarını kişiselleştirmelerine olanak tanıyan çok sayıda konsantrasyon seçeneği sunulmaktadır.

Öğretim üyelerimiz, gelişmiş akademik kimlik bilgileri ve uygulamalı iş deneyiminin etkileyici bir kombinasyonuna sahiptir. Sadece olağanüstü bir öğretim ve danışmanlık işi yapmakla kalmıyorlar, aynı zamanda ilgili akademik ve sektörel araştırmalarla da ilgileniyorlar. Bu araştırma bizi yeni teorilerin geliştirilmesinde tutar ve pedagojik misyonumuza yardımcı olur.

Sykes İşletme Fakültesi

Sykes College of Business, Tampa'nın merkezinde bulunan 100 dönümlük bir üniversite kampüsünün ayrılmaz bir parçasıdır. Kapsamlı bir kurum olarak Tampa Üniversitesi, geniş bir kaynak yelpazesi, nitelikli öğretim üyeleri ve modern olanaklar sunmaktadır.
Sykes İşletme Koleji, AACSB International-İşletme Koleji Okullarını Geliştirme Birliği Derneği tarafından hem yüksek lisans hem de lisans düzeyinde akredite edilmiş Güneydoğu'daki seçkin özel okullardan biridir. AACSB International, lisans ve lisansüstü eğitimde mükemmelliği ve sürekli gelişmeyi teşvik eden öncü ticari akreditasyon kuruluşudur.

Bizi Arayan Nedir

Florida'nın en hareketli iş topluluklarından birinin merkezinde bulunan Tampa Üniversitesi, Sykes İşletme Koleji, başarı için uluslararası bir üne sahip dünya standartlarında bir eğitim sunmaktadır.

Sykes İşletme Fakültesi'nde, bizi dünyanın en iyi işletme programlarından ayıran özelliklerden gurur duyuyoruz:

  • En Yüksek Akreditasyon
  • Yenilikçi Müfredat
  • Seçkin Fakülte
  • Deneyimsel öğrenme
  • Yüksek Teknoloji Tesisleri

Sykes İşletme Koleji, yarının iş liderlerinin - hemen köşeden dünyanın her yanına kadar - öğrenmeye, gelişmeye ve ağ kurmaya başladığı yerdir. Farklı yaş ve geçmişe sahip olan yüksek nitelikli öğrenciler, iş dünyasına darbe veren öğretim üyelerinden bir dizi disiplinde ileri eğitim alırlar.

Konumlar

Tampa

The University of Tampa - Sykes College of Business

Address
401 W. Kennedy Blvd.
Fairgrounds Building

33606 Tampa, Florida, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 (813) 253-3333

Akreditasyonlar

AACSB Accredited