Union University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Union University dönüştürülecek

Sıkı akademisyenler aracılığıyla öğrenin. Mesih merkezli bir toplulukta gelişmek. Hayatında ve kariyerinde başarılı ol.

Union University dönüştürülecek.

Hayallerinizi ülke çapında ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte izleyin. Akademik hazırlık ve Hristiyan bursunda en iyisini getiren fakülte altında eğitim alın.

Union, Amerika Birleşik Devletleri'nin Jackson eyaletindeki ana kampüsünde, birçok lisans derecesine ve birçoğunun tamamen çevrimiçi olarak yapılabildiği yetişkin çalışmaları programlarına ek olarak, 100'den fazla çalışma programı sunmaktadır.

Görevimiz

Union University , kiliseye ve topluma hizmette mükemmellik ve karakter gelişimini teşvik eden Mesih merkezli bir eğitim sunar.

Temel değerlerimiz

  • Mükemmellik Dayalı
  • İsa Merkezli
  • İnsanlar Odaklı
  • Gelecek-Yönetmen

Mesih merkezli akademik mükemmellik

Sadece yeni beceriler ve bilgiler öğrenmek değil, aynı zamanda mükemmel olmak ve dünyada bir fark yaratmak istediğinizi anlıyoruz. İster akademisyenler ister hizmet olsun, Tanrı'nın yüceliği için her şeyi yapmak istiyoruz. Tanrı çalışmamıza önem verdiği ve yaptığımız her şeye dahil olduğu için sıradanlıktan memnun olmayacağız.

Hangi programı seçerseniz seçin, o alandaki rolünüzü İncil inancı bağlamında anlayacaksınız. Sendika, üst düzey akademisyenleri her çalışma programında Hristiyan inancıyla bütünleştirir.

Sıkı sıkıya bağlı topluluk

Her öğrencinin ihtiyaçlarının farklı olduğunu biliyoruz ve başarınıza ve ruhsal, entelektüel ve fiziksel iyiliğinize bağlıyız. Birlik olarak, birbirimize değer veriyoruz ve bunu sözlerimiz ve eylemlerimizle gösteriyoruz.

Profesörler ve personel, sizi isminizle tanır ve geleceğinize özen gösterir. Sağlık ve danışmanlık hizmetleri ve işbirlikçi öğrenme fırsatları ile destekleniyorsunuz. Diğer öğrencilerle ve sınıf dışındaki öğretim üyeleriyle anlamlı zaman geçirin.

Kariyer hazırlığı

Birlik'te, devam eden başarı için donanıma sahip olacaksınız. Sendika mezunları, dünyanın dört bir yanındaki yüksek lisans okullarında ve kariyerlerinde üstünlük göstermektedir. Neredeyse 200 yıl öncesine dayanan harika bir geçmişimiz ve mirasımız var, ancak geleceğe odaklanmaya devam ediyoruz.

117680_UUataglance.jpg

Konumlar

Jackson

Address
Union University Drive,1050
38305 Jackson, Tennessee, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin