The University of Findlay

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

The University of Findlay öğrencilere ve topluma daha iyi hizmet vermenin yollarını arayan esnek, ileri görüşlü bir kurumdur. Günümüzün hızlı tempolu dünyasında Findlay, yarının kariyerlerine hazırlanmakta olan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için programları ve öğretim yöntemlerini sürekli olarak uyarlamaktadır.

The University of Findlay eğitim, her yaştan öğrenciyi ve zaman baskısı olan yaşam tarzlarını barındıran formatlarda sunulmaktadır. Geleneksel hafta içi derslerine ek olarak Findlay, geceleri, hafta sonları ve çevrimiçi kurslar sunmaktadır.The University of Findlay lisans derecelerine yol açan yaklaşık 60 ana daldan oluşur ve sekiz yüksek lisans derecesi, eczane doktoru ve fizik tedavi doktoru sunar. Alışılmadık ve tanınmış programlar arasında binicilik çalışmaları, veterinerlik öncesi tıp (hayvan bilimi / veterinerlik öncesi tıp seçeneği), nükleer tıp teknolojisi, mesleki terapi ve fizik tedavi ile çevre, güvenlik ve iş sağlığı yönetimi bulunmaktadır.

Sunulan yüksek lisans programları, eğitim alanında sanat master'ı, ikinci dil olarak İngilizce'yi (TESOL) ve iki dilde eğitimi olan sanat master'ı, işletme yönetimi master'ı, atletik eğitim masterı, mesleki terapi ustasını, eczacılık doktoru ve fizik tedavi doktoru gibi doktor asistanı, sağlık bilişim masterı ve çevre, güvenlik ve sağlık yönetiminde bir bilim masterıdır.

Fen bilimleri lisans derecesine yol açan iki dereceli tamamlama programları tamamen çevrimiçi olarak sunulmaktadır: işletme yönetimi ve çevre, güvenlik ve sağlık yönetimi. MBA, çevre, güvenlik ve sağlık yönetimi bilim ustası ve eğitim sanat ustası da kampüste düzenlenen derslere ek olarak tamamen çevrimiçi sunulmaktadır.


Findlay'a kayıtlı yaklaşık 2.700 öğrenci, 2.700'den fazla lisans ve yaklaşık 1000 lisansüstü öğrencisiyle kayıtlı. Yaklaşık 1.300 öğrenci üniversite konutunda kampüste yaşıyor.

Yaklaşık 340 tam zamanlı ve yarı zamanlı öğretim üyesi, öğrenci-öğretim üyesi oranı 15: 1 olan düzenli ve çevrimiçi sınıfları öğretmektedir.

The University of Findlay , 73 dönümlük ana kampüsü ve altı kampüs dışı tesisi de dahil olmak üzere 388 dönümden fazla alanı kapsamaktadır. Üniversite tesislerinin tam listesi için buraya tıklayın.

Liderlik ve kişilerarası becerileri sınıf dışında öğrenmek için fırsatlar bol miktarda bulunur. Öğrenciler, özel ilgi kulüpleri, öğrenci medyası, öğrenci hükümeti, gösteri sanatları grupları, hizmet kulüpleri, akademik onur organizasyonları, manevi yaşam grupları ve Yunan kız çocuklarının ve kardeşliklerin de bulunduğu yaklaşık 100 öğrenci organizasyonundan herhangi birine katılabilir. Kulüp sporları ve 28 adet intramural spor, kampüste rekabetçi ruhunu canlı tutuyor.

Güzel sanatlar, çeşitli tiyatro yapımları, sanat sergileri ve öğrencilere yaratıcı çıkışlar ve eğitim sunan, aynı zamanda topluluk için kültürel zenginleştirme kaynağı olarak hizmet veren vokal ve enstrümantal müzik konserleriyle kampüste gelişiyor.The University of Findlay 24 okullararası spora katılır: 10 erkek (beyzbol, basketbol, kros, futbol, golf, iç ve dış mekan pisti, futbol, yüzme ve dalış, tenis ve güreş); 12 kadın (basketbol, amigo, kros, dans takımı, golf, lakros, voleybol, futbol, yüzme ve dalış, tenis, açık ve kapalı pist ve voleybol); ve iki karma spor, batı ve İngiliz binicilik.

The University of Findlay , National Collegiate Athletic Association (NCAA) Division II'nin bir üyesidir ve Great Lakes Intercollegiate Athletic Conference (GLIAC) 'da yarışır. Her iki binicilik takımı da Intercollegiate Horse Show Association üyesidir.

The University of Findlay , Ohio'daki keyifli ve ilerici küçük bir şehir olan Findlay'da bulunmaktadır. Findlay, Demographics Daily tarafından “rüya kasabası” olarak belirlendi ve tekrar tekrar Site Seçimi dergisi tarafından ABD'deki en iyi 10 “mikropolitan” alandan (küçük şehirler) biri seçildi. Findlay, Ohio'da Colin Powell tarafından kurulan bir kuruluş olan Promise Alliance tarafından üç kez üst üste 100 Genç İnsanlar Topluluğu'ndan biri olarak adlandırılan tek şehirdir.

UF, Atletik Eğitim, Çevre Sağlığı Bilimi ve Korunması, Nükleer Tıp Teknolojisi, Mesleki Terapi, Eczane, Fizik Tedavi, Doktor Asistanlığı, Sosyal Hizmet ve Öğretmen Eğitimi konularında Yüksek Öğrenim Komisyonu ve ulusal akreditasyon kuruluşları tarafından akredite edilmiştir. UF'nin programları Ohio Regent of Board'lar tarafından yetkilendirilir.

Konumlar

Findlay

The University of Findlay

Address
1000 North Main Street
45840 Findlay, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 419-434-5507

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin