The University of Findlay

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Findlay Üniversitesi, öğrencilere ve topluma daha iyi hizmet vermenin yollarını sürekli arayan esnek, ileriye dönük bir kurumdur. Günümüzün hızlı tempolu dünyasında Findlay, yarının kariyerlerine hazırlanan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için programları ve öğretim yöntemlerini sürekli olarak uyarlamaktadır.

Findlay Üniversitesi'ndeki eğitim, her yaştan öğrencilere ve zaman içindeki yaşam biçimlerini barındıran formatlarda sunulmaktadır. Geleneksel hafta içi derslerine ek olarak, Findlay gece, hafta sonları ve çevrimiçi dersler sunmaktadır.

Findlay Üniversitesi, bakalorya derecelerine giden 60'a yakın bölümde sekiz yüksek lisans, bir eczane doktoru ve fizik tedavi doktoru sunmaktadır. Sıra dışı ve tanınmış programlar, atlı çalışmalar, veteriner öncesi tıp (hayvan bilimi / ön veteriner hekimliği seçeneği), nükleer tıp teknolojisi, mesleki terapi ve fizik tedavi, ayrıca çevre, güvenlik ve mesleki sağlık yönetimi içermektedir.

Sunulan yüksek lisans programları, eğitim alanında sanat master'ı, ikinci dil olarak İngilizce'yi (TESOL) ve iki dilde eğitimi olan sanat master'ı, işletme yönetimi master'ı, atletik eğitim masterı, mesleki terapi ustasını, eczacılık doktoru ve fizik tedavi doktoru gibi doktor asistanı, sağlık bilişim masterı ve çevre, güvenlik ve sağlık yönetiminde bir bilim masterıdır.

Bilim derecelerinin bir lisansına yol açan iki derece tamamlama programları tamamen çevrimiçi olarak sunulmaktadır: işletme yönetimi ve çevre, güvenlik ve sağlık yönetimi. Çevre, güvenlik ve sağlık yönetimi biliminde ustalaşan MBA ve eğitim sanatı ustası kampusta yapılan derslere ek olarak tamamen çevrimiçi olarak sunulmaktadır.

.

Findlay'a kayıtlı yaklaşık 2.700 öğrenci, 2.700'den fazla lisans ve yaklaşık 1000 lisansüstü öğrencisiyle kayıtlı. Yaklaşık 1.300 öğrenci üniversite konutunda kampüste yaşıyor.

Yaklaşık 340 tam zamanlı ve yarı zamanlı öğretim üyesi, öğrenci-öğretim üyesi oranı 15: 1 olan düzenli ve çevrimiçi sınıfları öğretmektedir.

Findlay Üniversitesi, 73 dönümlük ana kampüsü ve altı adet kampüs dışı tesisini de içeren 388 dönümlük alanı kaplamaktadır. Üniversite olanaklarının tam listesi için buraya tıklayın.

Liderlik ve kişilerarası becerileri sınıf dışında öğrenmek için fırsatlar bol miktarda bulunur. Öğrenciler, özel ilgi kulüpleri, öğrenci medyası, öğrenci hükümeti, gösteri sanatları grupları, hizmet kulüpleri, akademik onur organizasyonları, manevi yaşam grupları ve Yunan kız çocuklarının ve kardeşliklerin de bulunduğu yaklaşık 100 öğrenci organizasyonundan herhangi birine katılabilir. Kulüp sporları ve 28 adet intramural spor, kampüste rekabetçi ruhunu canlı tutuyor.

Güzel sanatlar, çeşitli tiyatro yapımları, sanat sergileri ve öğrencilere yaratıcı çıkışlar ve eğitim sunan, aynı zamanda topluluk için kültürel zenginleştirme kaynağı olarak hizmet veren vokal ve enstrümantal müzik konserleriyle kampüste gelişiyor.

Findlay Üniversitesi, 24 üniversitelerarası spor dalına katılır: 10 erkek (basketbol, ​​basketbol, ​​kros, futbol, ​​golf, açık ve kapalı alan, futbol, ​​yüzme ve dalış, tenis ve güreş); 12 kadın (basketbol, ​​amigo, çapraz ülke, dans takımı, golf, lacrosse, softbol, ​​futbol, ​​yüzme ve dalış, tenis, açık ve kapalı voleybol); ve iki karışık spor, batı ve ingiliz binicilik.

Findlay Üniversitesi, Ulusal Collegiate Athletic Association (NCAA) Division II üyesidir ve Great Lakes Intercollegiate Atletik Konferansı'nda (GLIAC) yarışmaktadır. Her iki atlı takım da Üniversitelerarası At Yarışları Derneği üyesidir.

Findlay Üniversitesi, keyifli ve ilerici küçük bir şehir olan Findlay, Ohio'da bulunur. Findlay, Demographics Daily tarafından "rüya kasabası" seçildi ve Site Selection dergisi tarafından Amerika'daki en iyi 10 "mikro-polonya" alanından (küçük şehirler) biri olarak tekrar edildi. Findlay, Ohio'da, Colin Powell tarafından kurulan bir organizasyon olan America's Promise Alliance'ın ard arda üç kez Gençler için En İyi 100 Topluluktan biri olarak seçilen tek şehirdir.

UF, Atletik Eğitim, Çevre Sağlığı Bilimi ve Korunması, Nükleer Tıp Teknolojisi, Mesleki Terapi, Eczane, Fizik Tedavi, Doktor Asistanlığı, Sosyal Hizmet ve Öğretmen Eğitimi konularında Yüksek Öğrenim Komisyonu ve ulusal akreditasyon kuruluşları tarafından akredite edilmiştir. UF'nin programları Ohio Regent of Board'lar tarafından yetkilendirilir.

Konumlar

Findlay

The University of Findlay

Address
1000 North Main Street
45840 Findlay, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 419-434-5507