Resmi açıklamayı okuyun

Findlay Üniversitesi, öğrencilere ve topluma daha iyi hizmet vermenin yollarını sürekli arayan esnek, ileriye dönük bir kurumdur. Günümüzün hızlı tempolu dünyasında Findlay, yarının kariyerlerine hazırlanan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için programları ve öğretim yöntemlerini sürekli olarak uyarlamaktadır.

Findlay Üniversitesi'ndeki eğitim, her yaştan öğrencilere ve zaman içindeki yaşam biçimlerini barındıran formatlarda sunulmaktadır. Geleneksel hafta içi derslerine ek olarak, Findlay gece, hafta sonları ve çevrimiçi dersler sunmaktadır.

Findlay Üniversitesi, bakalorya derecelerine giden 60'a yakın bölümde sekiz yüksek lisans, bir eczane doktoru ve fizik tedavi doktoru sunmaktadır. Sıra dışı ve tanınmış programlar, atlı çalışmalar, veteriner öncesi tıp (hayvan bilimi / ön veteriner hekimliği seçeneği), nükleer tıp teknolojisi, mesleki terapi ve fizik tedavi, ayrıca çevre, güvenlik ve mesleki sağlık yönetimi içermektedir.

Sunulan yüksek lisans programları, eğitim alanında sanat master'ı, ikinci dil olarak İngilizce'yi (TESOL) ve iki dilde eğitimi olan sanat master'ı, işletme yönetimi master'ı, atletik eğitim masterı, mesleki terapi ustasını, eczacılık doktoru ve fizik tedavi doktoru gibi doktor asistanı, sağlık bilişim masterı ve çevre, güvenlik ve sağlık yönetiminde bir bilim masterıdır.

Bilim derecelerinin bir lisansına yol açan iki derece tamamlama programları tamamen çevrimiçi olarak sunulmaktadır: işletme yönetimi ve çevre, güvenlik ve sağlık yönetimi. Çevre, güvenlik ve sağlık yönetimi biliminde ustalaşan MBA ve eğitim sanatı ustası kampusta yapılan derslere ek olarak tamamen çevrimiçi olarak sunulmaktadır.

.

Findlay'a kayıtlı yaklaşık 2.700 öğrenci, 2.700'den fazla lisans ve yaklaşık 1000 lisansüstü öğrencisiyle kayıtlı. Yaklaşık 1.300 öğrenci üniversite konutunda kampüste yaşıyor.

Yaklaşık 340 tam zamanlı ve yarı zamanlı öğretim üyesi, öğrenci-öğretim üyesi oranı 15: 1 olan düzenli ve çevrimiçi sınıfları öğretmektedir.

Findlay Üniversitesi, 73 dönümlük ana kampüsü ve altı adet kampüs dışı tesisini de içeren 388 dönümlük alanı kaplamaktadır. Üniversite olanaklarının tam listesi için buraya tıklayın.

Liderlik ve kişilerarası becerileri sınıf dışında öğrenmek için fırsatlar bol miktarda bulunur. Öğrenciler, özel ilgi kulüpleri, öğrenci medyası, öğrenci hükümeti, gösteri sanatları grupları, hizmet kulüpleri, akademik onur organizasyonları, manevi yaşam grupları ve Yunan kız çocuklarının ve kardeşliklerin de bulunduğu yaklaşık 100 öğrenci organizasyonundan herhangi birine katılabilir. Kulüp sporları ve 28 adet intramural spor, kampüste rekabetçi ruhunu canlı tutuyor.

Güzel sanatlar, çeşitli tiyatro yapımları, sanat sergileri ve öğrencilere yaratıcı çıkışlar ve eğitim sunan, aynı zamanda topluluk için kültürel zenginleştirme kaynağı olarak hizmet veren vokal ve enstrümantal müzik konserleriyle kampüste gelişiyor.

Findlay Üniversitesi, 24 üniversitelerarası spor dalına katılır: 10 erkek (basketbol, ​​basketbol, ​​kros, futbol, ​​golf, açık ve kapalı alan, futbol, ​​yüzme ve dalış, tenis ve güreş); 12 kadın (basketbol, ​​amigo, çapraz ülke, dans takımı, golf, lacrosse, softbol, ​​futbol, ​​yüzme ve dalış, tenis, açık ve kapalı voleybol); ve iki karışık spor, batı ve ingiliz binicilik.

Findlay Üniversitesi, Ulusal Collegiate Athletic Association (NCAA) Division II üyesidir ve Great Lakes Intercollegiate Atletik Konferansı'nda (GLIAC) yarışmaktadır. Her iki atlı takım da Üniversitelerarası At Yarışları Derneği üyesidir.

Findlay Üniversitesi, keyifli ve ilerici küçük bir şehir olan Findlay, Ohio'da bulunur. Findlay, Demographics Daily tarafından "rüya kasabası" seçildi ve Site Selection dergisi tarafından Amerika'daki en iyi 10 "mikro-polonya" alanından (küçük şehirler) biri olarak tekrar edildi. Findlay, Ohio'da, Colin Powell tarafından kurulan bir organizasyon olan America's Promise Alliance'ın ard arda üç kez Gençler için En İyi 100 Topluluktan biri olarak seçilen tek şehirdir.

UF, Atletik Eğitim, Çevre Sağlığı Bilimi ve Korunması, Nükleer Tıp Teknolojisi, Mesleki Terapi, Eczane, Fizik Tedavi, Doktor Asistanlığı, Sosyal Hizmet ve Öğretmen Eğitimi konularında Yüksek Öğrenim Komisyonu ve ulusal akreditasyon kuruluşları tarafından akredite edilmiştir. UF'nin programları Ohio Regent of Board'lar tarafından yetkilendirilir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

The University of Findlay

Findlay Üniversitesi, TESOL (Diğer Dilleri Konuşanlara İngilizce Öğretimi) sanat masterı, uzman bir dil öğretmeni / pratisyeni olmanıza yardımcı olacaktır. ... [+]

TESOL / İki Dilli Eğitimde Yüksek Lisans

Findlay'ın TESOL'deki sanat ustası Üniversitesi (İngilizce'yi Diğer Dilleri Konuşanlara Öğretme), bir uzman dili öğretmeni / pratisyeni olmanıza, ikinci veya yabancı dilde ve iki dilli eğitim programlarında eğitim liderliği pozisyonlarına hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

Findlay Üniversitesi aşağıdakiler konusunda sağlam bir temel sağlamaktadır:

dilbilim İkinci dil edinimi Pedagoji Metodoloji Müfredat tasarımı Değerlendirme Çok dilli / çok kültürlü eğitim

Mezunlarımız, bugünün iş piyasasına ve / veya TESOL / iki dilli eğitimdeki ileri eğitimin peşinde değil, aynı zamanda bölgesel, ulusal veya uluslararası TESOL organizasyonlarının üyeleri olarak iyi hazırlanmış değildir. Amacınız çocuklarınızla mı, yoksa yetişkinlerle mi (yurtiçinde veya yurtdışında) çalışıyor olmanız ya da planınız eğitiminizi daha üst düzeyde sürdürmekse, ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış bir programımız var.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Findlay
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

The University of Findlay

Uygulamalı Güvenlik ve Analytics Bilim Findlay en Master Üniversitesi liderlik ve teknoloji gelişmiş kurs, özellikle büyük veri ve siber üzerinde duruluyor ve iki yıl içi ... [+]

Findlay Üniversitesi'nden Uygulamalı Güvenlik ve Analytics Bilim Master ile teknolojisinde bir liderlik rolü için hazırlayın.

Findlay en Üniversitesi Uygulamalı Güvenlik ve Analytics Master of Science liderlik ve teknolojide gelişmiş kurs, özellikle büyük veri ve cybersecurity üzerinde duruluyor ve iki yıl içinde tamamlanabilir.

Nasıl Uygulamalı Güvenlik ve Analytics of Science Master kariyer geliştirmek olacak? Bu derece güvenlik ve büyük veri analitiği alanları içinde mevcut BT bilgisini artırmak yanı sıra muhasebe, finans, proje yönetimi ve bilgi ve teknoloji genel yönetim ve liderlik iş becerilerini genişletmek için tasarlanmıştır. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Findlay
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Findlay

Çevre Master of Science, Güvenlik ve Sağlık Yönetimi (ESH) derecesi yöneticilik yapmak için gerekli becerilere sahip mezunlar sağlamak için tasarlanmıştır ... [+]

Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Yüksek Lisans

&nbsp

Eğer çalışan bir profesyonel ya da yeni üniversite mezunu musunuz? Kuruluşunuzda bir karar vericinin? Politika-odaklı ve analitik? Programınıza uygun online sınıflar ihtiyacınız var?

Master of Science Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi (ESH), derece, yönetsel kararlar ve çevre, güvenlik ve iş sağlığı (ESH), kariyer liderlik sağlamak için gerekli becerilere sahip mezunlar sağlamak için tasarlanmıştır. Bu program beş alanda öğrencileri hazırlamak için bilim, mühendislik, politika ve iş kavramlarını bir araya getiriyor:

1. İş Bilgi: Anlama yönetici, stratejik ve operasyonel konularda ESH için geçerli olan iş kavramları; ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Findlay
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

The University of Findlay

Findlay Üniversitesi sağlık bilişimi programı bilim online master elektronik sağlık kayıtlarının arkasında bilim dayanmaktadır. ... [+]

Sağlık Bilişimi Master of Science

&nbsp

Findlay Üniversitesi sağlık bilişimi programı bilim online master elektronik sağlık kayıtlarının arkasında bilim dayanmaktadır. Sağlık bilişim, sağlık bilgileri, teknik olarak, yakalanan bulaşan ve kullanılmaktadır nasıl tanımlayan bir alandır. Sağlık hizmetlerinin sürekliliği uygulanır Sağlık bilişim, bilgi sistemleri, bilişim ilkeleri ve bilgi teknolojisi üzerinde duruluyor. Bu şunlardır uzmanlık alanları ile entegre bir disiplin:

Yönetim bilimi Yönetim mühendislik ilkelerinin Sağlık hizmetleri ve kamu sağlığı Hasta güvenliği Bilgi bilim Bilgisayar teknolojisi ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Findlay
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

Overview of The University of Findlay

Dr. Ahmed El Zayaty - MBA

John Guagenti - Business Major/MBA

Graduate TESOL/Bilingual Education

Nkiru Georgiana Ujomu - Master of Environmental Safety and Health Management

Environmental, Safety and Occupational Health

Dr. Tim Murphy - Associate Professor and Chair of Environmental, Safety, and Health Management

UF International Discussion

The University of Findlay
Address
1000 North Main Street
45840 Findlay, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 419-434-5507