Resmi açıklamayı okuyun

İSPANYA'NIN EN İYİ ANİMASYON OKULU

15 DÜNYA'DA ÜST ANİMASYON OKULLARINDA


1994 yılında CGI - BİLGİSAYARLA İLGİLİ GÖRÜNTÜLER - (Infographics, 3D Animasyon, Video Oyunları, Sinema, Reklam ve Özel Efektler) ve Dijital Görüntü (Grafik Tasarım, Post-Prodüksiyon, Viral Video, Kısa Film, Moda Filmleri) konusunda uzmanlaşmış bir Merkez olarak kurulmuştur. ve Web). 3 milyon saatten fazla eğitimle, uluslararası düzeyde öncü olan metodolojimiz, gezegendeki en önemli üst stüdyolarda çalışma bulmamızı sağlıyor.

İnternet veya video dersleri veya PDF'ler yoktu, bizler ANAYA için kitap ve 3D yazılım kılavuzları yazdık. Arkaik bilgisayarlarda en kaba sanal poligonları oluşturduk. Simülasyon, Animasyon ve FX gibi en ilkel teknikleri öğrettik. 90'ların başlangıcıydı.


Metodoloji eğitimi

Alınan eğitim türüne rağmen büyük bir profesyonel ya da kişisel başarıya sahip insanlar olduğunu söyleyebiliriz. Bu, hepimizin elimizden geldiğince tıklayabileceğimiz bir "tıklamaya" sahip olduğumuz anlamına gelir. Otantik oluşum kişinin içsel benliğini uyandırdığı bir atmosfer yaratmaya dayanmalıdır. İfade ve güven özgürlüğü ortamı olmalı. Bir kez bağlandığında, öğrenme başlayabilir.

Bir sanat ve bir meslek, bir bütün olarak öğrenmeyle ilgili. Şu anda bilgi ve zeka alanında yeni bir devrim var. Duygusal Zeka, 9 Çoklu Zeka, Sosyal Zeka, Sinestezi, Nörobilimsel Programlama, Yanal Düşünme, vb. Gibi kavramları dikkate alıyoruz. Şimdi öğrenmek için, eşzamanlı enine ve bağlantı yollarının açılmasının gerekli olduğu bilinmektedir. Kişinin sadece tüm bilişsel yeteneklerini değil, tüm yeteneklerini kullandığını hisseder.


Ödüller ve bahisler

Farklı ulusal ve uluslararası yarışmalara ve festivallere sunulan birçok eserin miktarı ve kalitesi nedeniyle bir ödül kazanmak zor olabilir. Önemli olan, çalışmalarınızı, şirketlerin genellikle profesyonel pazarın kendisinin yanı sıra baktığı tüm mevcut araçlarla desteklemektir. İş dünyasıyla iş dünyasında iletişim kurmak temel bir iş değişimidir ve Dijital Dünya'nın güncel eğilimlerini ve en başarılı çalışmalarını gözlemleyebilirsiniz. Projeler, her zaman birilerinin kendi difüzyonları için, işinizin, profesyonel iş profilinizi hareket ettirmek için harekete geçmesi için tasarlanmıştır, dünyanın iş tekliflerinin% 80'i hiçbir yerde yayınlanmamıştır. Gerçek işe alım kanalında olmalısınız.

Amerikan Enstitüsü ANIMASYON KARİYERİ İNCELEMESİ tarafından dünyanın en iyi 100 uluslararası okulundan biri olarak referans aldık.


Sertifikalı uluslararası garanti

Son zamanlardaki araştırmalar, işe alındığında şirketlerin, adayların kişisel özelliklerinin% 70'ine kadar, akademik eğitimleri ve daha sık ve özellikle de bu sektörde gerçekleşen Özgeçmişleri için% 30'a kadar olduğunu göstermektedir. Çalıştığınız şey için değil, şirketler için neler yapabileceğinizi araştıracaklar. İspanya'daki tek merkeziz ve Avrupa'da ilk olarak bu tipte sektörde dört onay sahibiyiz: NewTek'in Yetkili Eğitim Merkezi, Luxology / Sertifikalı Yetkili Eğitim Merkezi, Houdini Yetkili Eğitim Merkezi ve EPIC GAMES'in Resmi Ortağı Akademik, NewTek'in LightWave3D, Luxology Mode, SideEffects, Houdini ve VideoGames Unreal Engine'in render-Engine'inin güçlü motoru. Ayrıca, Techimage tarafından Pixar'ın "RenderMan" işleme yazılımını sunması için yetkilendirildik. Autodesk ve Avid tarafından desteklenen bir merkeziz, sırasıyla Maya, 3D Studio Max ve Avid'i öğretiyoruz. Tümü, tüm kullanıcılar için hizmette uluslararası bir garantiye sahip sertifikalardır.


Burslar ve finansman

Ücretleri bölerek size yardımcı olabiliriz. Kişiselleştirilmiş bir ödeme planı yapmamız için talepte bulunabilirsiniz. Size uygun aylık abonelik planını seçtiğiniz eğitime göre ayarlayabiliriz.

Ayrıca, daha fazla ay banka finansmanı (farklı kuruluşlarla) ve işleme ve evrak işlerinde yardımcı olabiliriz. Daha fazla aylık finansman için daha küçük ücretler alacaksınız ve bu eğitime erişmek için ilginç olabilir.

Ulusal, bölgesel veya uluslararası farklı kamu kurum ve kuruluşlarında eğitim bursunuzu bulun ve talep ettikleri belgeleri isteyin, prosedürler konusunda size yardımcı olacağız. Şu anda Yüksek Lisans ve Derslerimizde özel bir Promosyonumuz var. Erişim şartı işsizlik ödeneği almaktır.

Eğitim, diğer herhangi bir ürün veya hizmet gibi, eğitim grupları ve / veya aynı bütçeyle daha fazla eğitim için gruplara sahip olabilir. Arkadaşlarınız, aileniz, vb. İle geliyorsanız, size özelleştirilmiş bir grup için özel bir teklifte bulunabiliriz.


Sektörde çalışmak

Bu eğitim ile, açılacak profesyonel alan çok çeşitli ve uygulanabilir, geleceğin profesyonelleri ile pazarın küresel talebi gerçekten bağlı olduğu. Tanıtım rulonuz, yaşınız, deneyiminiz ya da yaptığınız işin gösterebileceği nitelikteki önemli şey olan çalışma seviyesinden bağımsız olarak yeteneklerinizi göstermenizi sağlar.

Öğrencilerimiz profesyonel piyasada çeşitli şekillerde çalışıyor:

  • Yerel ve ulusal şirketler, stüdyolar ve prodüksiyon şirketleri
  • Büyük Şirketler, Büyük Biçim Çalışmaları ve Uluslararası Yapımcılar
  • Görsel-işitsel hizmetlerin ve grafiklerin kendi şirketlerinin yaratılması
  • Freelance modunda kendi kendine çalışın, yerel veya uluslararası olarak farklı müşteriler için çalışın.

Yabancılar için vizeler

Yabancı bir öğrenciyseniz, VİZE ile size yardımcı olacağız. İşlenmek üzere sadece evrak hakkında bize e-posta göndermeniz yeterlidir. Her ülkede, bazı farklılıklar olsa da, benzer şekilde çalışır. En ilginç şey, menşe ülkenizdeki elçiliğe veya konsolosluğa yaklaşmanız ve ihtiyacınız olan evrakları sormanız.

Genel olarak, çoğu öğrenci İspanya'da kalış süresinden bağımsız olarak işlemek için gerekli olan bazı ülkeler olmasına rağmen, İspanya'da vizesiz 90 güne kadar kalabilir.

İspanya'da 90 günden uzun süren çalışmalarda öğrenci vizesi gerekmektedir.

İspanya'da gerçekleşecek günlerden bağımsız olarak belirli ülkelerden gelen insanlar için öğrenci vizesi gereklidir.

Gereklilikler, prosedürler ve süre bir ülkeden diğerine değişir. Bu yüzden kendinizi en yakın İspanya Büyükelçiliği veya Konsolosluğu'nda önceden bilgilendirmeniz önemlidir. Belirli durumunuz için gerekli tüm bilgilere sahip olduğunuzdan emin olmanız da gereklidir. Bunlar takip edilecek adımlar olacaktır:

  1. Menşe ülkede bulunan İspanya Büyükelçiliğine veya Konsolosluğuna gidin. Öğrenci vizesini almak ve almak için gerekli olan tüm bilgileri size sağlayacaktır. Vize başvurularını işlemek için belirli bir zaman olduğundan, Büyükelçiliğe planlanan başlangıç ​​tarihinden en az 60 gün önce başvurulması önemlidir.
  2. Gerekli belgeleri, bültenleri ve formları isteyin.
  3. Seçtiğiniz Kursa veya Üstada kaydolun.

Kayıt yapıldıktan sonra öğrenci vizesini ve Büyükelçiliği veya Konsolosluğu'ndaki sunumunu almak için e-posta ile bir Kayıt Sertifikası talep edebilirsiniz.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Universal Arts School

VFX Hollywood stili ile bir film çekin. Bu dersin amacı, Dijital formatta Filmlerin Yönetilmesi ve Oluşturulması konusunda bir uzman veya sanatçı olmanızdır. Amaç, görsel ... [+]

VFX Hollywood stili ile bir film çekin.

Bu dersin amacı, Dijital formatta Filmlerin Yönetilmesi ve Oluşturulması konusunda bir uzman veya sanatçı olmanızdır. Amaç, görsel efektlerle profesyonel bir kısa film çekimi yapmak, bir renk ekranındaki profesyonel kameraları kullanmak ve post-prodüksiyon sürecine kadarki başlangıcından deneyimlemek.

Kimin icin?

Dijital Film hakkında daha teknik ve pratik bir şekilde öğrenmeye ilgi duyan alanında uzmanlar, potansiyel yönetmenler ve yeni film yapımcıları hedefleniyor. Yedinci sanat alanında yaratmak isteyen ve Dijital formatta Film Yönetme ve Oluşturma alanında profesyonel bir kariyer inşa eden kişiler. Bu eğitim Mezunların yanı sıra yeni bir mesleki alanda tamamen özerk ve ampirik bir eğitim olduğu için mezunlar içindir. Bu eğitim ile, kişi, Multiformat Dijital Film (Film, Moda Filmleri, Noktalar ve Kısa Film) Müdürü, Yönetici olarak profesyonel bir kategori alır. Önkoşul bulunmamaktadır, seviye 0'dan başlarsınız ve tüm izleyicilere yöneliktir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles İspanya Valencia
Eylül 2019
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universal Arts School

Hayallerinizi şekillendirmek. Her filmde, video oyunu, reklam parçası ... konsept sanatı temel bir parçadır. Sonraki tüm tasarımlar, daha önceki konsept sanatçıları ve il ... [+]

Hayallerinizi şekillendirmek.

Her filmde, video oyunu, reklam parçası ... konsept sanatı temel bir parçadır. Sonraki tüm tasarımlar, daha önceki konsept sanatçıları ve illüstratörleri üzerine kurulmuştur. Tasarım ve Konsept Sanatı ile ilgili her türlü işi profesyonel düzeyde üretmek için yaratıcı alanda çalışmayı öğrenin. Sektörde iş bulmaya hazır, rekabetçi ve çekici bir portföy sunarak eğitimi bitirin.

Kimin icin?

Bu alanda hem profesyoneller hem de Konsept Sanat ve İllüstrasyon alanında profesyonel bir kariyer oluşturmak isteyen insanlar hedefleniyor. Bu Masterclass, becerilerini geliştirmek ve çalışma metodolojisini, araç veya yazılımın ötesinde geliştirmek isteyen herkes için tasarlanmıştır. Bu eğitim Mezunların yanı sıra yeni bir mesleki alanda tamamen özerk ve ampirik bir eğitim olduğu için mezunlar içindir. Bu eğitim ile kişi, Konsept Sanatçı veya Film, Şort, Reklam, Video Oyunları vb. Üzerinde çalışabilen illüstratör kategorisini elde eder. Önkoşul yoktur, seviye 0'dan başlarsınız ve tüm izleyicilere yöneliktir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles İspanya Valencia
Bilgi iste
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universal Arts School

Gerçek bir üretim ortamında olduğu gibi animasyon çalışın. Bu dersin amacı, yaratıcı alanda, animasyon endüstrisine odaklanmış karakter animasyonuyla ilgili her türlü işi ... [+]

Gerçek bir üretim ortamında olduğu gibi animasyon çalışın.

Bu dersin amacı, yaratıcı alanda, animasyon endüstrisine odaklanmış karakter animasyonuyla ilgili her türlü işi profesyonel düzeyde üretmek için çalışmanızı öğretmektir.

Kimin icin?

Bu alanda hem profesyoneller hem de Animasyon ve / veya Üretim CGI alanında kariyer yapmak isteyen insanlar hedefleniyor. Bu eğitim Mezunlar ve mezun olmayanlar içindir, çünkü yeni bir profesyonel sektörde tamamen özerk ve ampirik bir eğitimdir. Bu eğitim ile kişi, Film, Şort, Reklam, Video Oyunları vb. Alanlarda çalışabilen profesyonel Karakter Animatörü kategorisini elde eder. Önkoşul yoktur, seviye 0'dan başlarsınız ve tüm izleyicilere yöneliktir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles İspanya Valencia
Bilgi iste
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universal Arts School

Dijital heykel aşırı. Pazardaki en karmaşık ve ayrıntılı 3D modelleri oluşturmak için "Heykel" modunda çalışmayı öğrenin. Bu güçlü programı tek başına kullanabilir veya d ... [+]

Dijital heykel aşırı.

Pazardaki en karmaşık ve ayrıntılı 3D modelleri oluşturmak için "Heykel" modunda çalışmayı öğrenin. Bu güçlü programı tek başına kullanabilir veya diğer 3B paketleriyle birleştirebilir, yaratım gücünü katlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kimin icin?

Bu alanda hem profesyonel hem de Profesyonel Şekillendirme ve CGI Prodüksiyon alanında profesyonel bir kariyer oluşturmak isteyen profesyoneller hedefleniyor. Bu eğitim ile bir sanatçı olarak Zbrush'la (Sinema, Video Oyunları, Şort, Reklam, vb.) Profesyonel olarak çalışabiliriz. Önkoşul bulunmamaktadır, seviye 0'dan başlarsınız ve tüm izleyicilere yöneliktir.

Yazılım... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles İspanya Valencia
Eylül 2019
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universal Arts School

Video oyunlarınızı yapay zeka ile donatmayı öğrenin. Piyasadaki en çok kullanılan video oyunu motorlarında programlamayı öğrenin, UNREAL ENGINE ve UNITY. JavaScript, C, H ... [+]

Video oyunlarınızı yapay zeka ile donatmayı öğrenin.

Piyasadaki en çok kullanılan video oyunu motorlarında programlamayı öğrenin, UNREAL ENGINE ve UNITY. JavaScript, C, HTML, PHP, MySQL, Three.js ve C # gibi dilleri öğrenecek ve / veya derinleştireceksiniz. Bu 8 aylık usta Videogames programının tüm bölümleri derinlemesine öğrenilir ve size nihai bir proje sunmaya hazırlanır.

Kimin icin?

Bu ders sektördeki profesyonellerin yanı sıra video oyun programlama sektöründe profesyonel bir kariyer yapmak isteyen insanlara yöneliktir. Bu eğitim Mezunlar ve mezun olmayanlar içindir, çünkü yeni bir profesyonel sektörde tamamen özerk ve ampirik bir eğitimdir. Bu eğitim ile, kişi çok platformlu bir video oyunu programcısı olarak yeni bir profesyonel kategori alır. Önkoşul bulunmamaktadır, seviye 0'dan başlarsınız ve tüm izleyicilere yöneliktir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles İspanya Valencia
Bilgi iste
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universal Arts School

Video oyunları oluşturmak için en eksiksiz eğitim. Fantastik dünyalar yaratmak, yarış arabaları tasarlamak, efsanevi kahramanlar ve kötü adamlar yaratmak ya da spor müsab ... [+]

Video oyunları oluşturmak için en eksiksiz eğitim.

Fantastik dünyalar yaratmak, yarış arabaları tasarlamak, efsanevi kahramanlar ve kötü adamlar yaratmak ya da spor müsabakalarını hazırlamak ve onları bir video oyununa dahil etmek için hayata geçirmek için endüstri tekniklerini öğrenin.

Kimin icin?

Bu alanda hem profesyoneller hem de Animasyon ve / veya Üretim CGI alanında kariyer yapmak isteyen insanlar hedefleniyor. Bu eğitim Mezunların yanı sıra yeni bir mesleki alanda tamamen özerk ve ampirik bir eğitim olduğu için mezunlar içindir. Bu eğitim ile, kişi, Film, Şort, Reklam, Video Oyunları vb. Üzerinde çalışabilen profesyonel CG Artist kategorisini elde eder. Önkoşul yoktur, seviye 0'dan başlarsınız ve tüm izleyicilere yöneliktir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles İspanya Valencia
Bilgi iste
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku