Universidad Ana G. Méndez – Campus Florida

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Florida Kampüsleri, Florida'daki üniversite düzeyinde Disiplin Temelli İkili Dil Eğitimini uygulamak için düzenlenmiştir. Bu kampüs, yetişkin öğrenenlerin ihtiyaçlarını karşılayan, akademik programlar ve kişiselleştirilmiş kalite hizmetleri sunan, kültürel olarak çeşitli bir öğrenci topluluğuna hizmet vermektedir.

15201 NW 79th Court, Miami Lakes, FL 33016 adresinde bulunan Güney Florida Kampüsü.

Tampa Bay Kampüsü 3655 W Waters Ave. Tampa FL 33614 adresindedir.

Metro Orlando Kampüsü 5601 Güney Semoran Blvd. Suite 55, Orlando FL 32822

  • Sınıflar, bilgisayar laboratuvarları, Dil Laboratuvarları, Sağlık Bilimleri Laboratuvarları ve kütüphane.
  • Yönetim ofisleri, öğrenci salonu ve fakülte salonu.
  • Park alanı öğrenciler ve yönetim için kullanılabilir.

Hızlı gerçekler

  • 956 Öğrenci
  • 29 Akademik Program
  • 17 Yıllık Hizmet
  • 1632 Mezunlar

Biz Kimiz

Ana G. Mendez Üniversitesi, 1949'dan beri faaliyet gösteren kar amacı gütmeyen bir kurumdur. Yaklaşık 40.000 öğrencisi ile Porto Riko'daki en büyük özel üniversitedir. 2003 yılında Ana G. Mendez Üniversitesi Florida eyaletindeki Metro Orlando Kampüsü'nü üniversitelerinden tek bir kampüste lisans ve yüksek lisans programları sunan ve esnek bir programla açtı. Günümüzde, Ana G. Méndez Üniversitesi, Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletindeki İspanyol yetişkin öğrencilerine Florida, Maryland, Teksas ve Columbia Eyaletlerinde faaliyet gösteren beş kampüsü ile hizmet vermesiyle tanınmaktadır.

p.jpeg?fv_content=true&size_mode=5

Ulustaki Yetişkinler için İlk Yüksek Öğrenim Çift Dil Programını Tanıyın

Yüksek öğretim

Ülkedeki yetişkinler için ilk yüksek öğrenim çift dil programı.

Finansal yardım

Nitelikli öğrenciler için Mali Yardım mevcuttur.

Eğitici tasarım

Öğretim tasarımı Disiplin Temelli Çift Dilli Daldırma Modelinin en iyi uygulamalarına dayanmaktadır.

Seviye Belirleme Testleri

Öğrencilerin İngilizce ve İspanyolca becerilerini belirlemek için dil yerleştirme testleri yapılır

% 50 İngilizce ve% 50 İspanyolca

50/50 yapılandırılmış öğretim yaklaşımı.

E-Lab

Öğrenciler, dil ve akademik becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak için E-laboratuvar hizmetlerine erişebilirler.

Esnek Kurslar

Kurslar genellikle 5, 8, 10 ve 15 haftalık oturumlarda verilmektedir.

Yıl Boyunca Kayıt

Bizim kayıt tüm yıl boyunca.

Uygulamalı Müfredat

Müfredat, öğrencilerin sınıf etkinliklerindeki mesleki deneyimlerini birleştirir.

Ders Doğrulama

Yabancı kurumlardan alınan kursları doğrularız. Kullanılmayan önceki kredilerin süresi dolmaz.

Ders Eşdeğerliği

Yabancı akademik kuruluşlardan alınan kredi denkliği değerlendirilir ve kabul için kabul edilebilir.

Ders kredisi

Ders kredisi portföy sunum sınavları ile alınabilir.

Karşılama mesajı

Farklı halka daha yüksek eğitim alternatifleri sunma taahhüdünü yerine getiren ve Amerika Birleşik Devletleri'nde İspanyol topluluğunun ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet etme taahhüdünü yerine getiren Ana G. Méndez Üniversitesi, 2003 yılında Orlando Metro Kampüsü'ndeki Yetişkinler için iki dilli eğitim alternatifleri sunmaya başladı. . Orlando Kampüsünde şu anda 1.400'den fazla öğrencimiz var ve 25'ten fazla farklı Akademik Program sunuyoruz. Daha sonra, şu anda 900'den fazla öğrencimiz olan Miramar bölgesinde bulunan Güney Florida'da yeni bir kampüs kuruldu. En yeni kampüs 2010 yılında Tampa Körfezi bölgesinde kuruldu ve şu anda 400'den fazla öğrencisi var.

Porto Riko yasalarına göre SUAGM, "Orta Devletler" tarafından akredite edilmiş üç Üniversiteden oluşur; Ana G. Méndez Üniversitesi (Gurabo), Ana G. Méndez Üniversitesi (Cupey) ve Ana G. Méndez Üniversitesi (Carolina). Ana G. Méndez Üniversitesi, 60 yılı aşkın köklü ve 42.000'den fazla öğrencisi ile Porto Riko'daki en büyük ikinci özel üniversitedir. Bu üniversiteler şu anda Amerika Birleşik Devletleri'nde sunduğumuz çeşitli Akademik Programların derecesini veren üniversitelerdir.

Misyon ve Vizyon

Güney Florida Kampüsü, Güney Florida'daki üniversite düzeyinde Disiplin Temelli İkili Dil Eğitimini uygulamak için düzenlenmiştir. Bu kampüs, yetişkin öğrenenlerin ihtiyaçlarını karşılayan, akademik programlar ve kişiselleştirilmiş kalite hizmetleri sunan kültürel olarak çeşitli bir öğrenci topluluğuna hizmet vermektedir.

İlkelerimiz

Felsefesinin bir parçası olarak Ana G. Mendez Üniversitesi, üç kurumumuzda öğrencileri için eşit eğitim fırsatları ilkesine uyar: Ana G. Méndez Üniversitesi (Carolina), Ana G. Méndez Üniversitesi (Gurabo) ve Ana G. Méndez Üniversitesi (Cupey).

Bu yol gösterici ilke ile Üniversite, finansal ihtiyacı olan ve uygun olan öğrencilere hibe, kolej çalışması ve krediler şeklinde çeşitli mali yardım fonları alır, alır ve yönetir. Öğrenci yardım fonları Federal ve Eyalet hükümetleri, Kurum ve özel sektörün bağışlarından sağlanmaktadır.

Kurumumuz bu fonları olabildiğince verimli bir şekilde dağıtarak akademik hedefine ulaşma maliyetlerini karşılamaya uygun olduğu kadar çok sayıda finansal yardım programına sahip bir öğrenciye fayda sağlamaktadır.

Ana G. Mendez Üniversitesi Mali Yardım Portalı, yürürlükteki düzenlemelere göre fon dağıtımında bize rehberlik eden politika ve prosedürleri sunmaktadır. Ayrıca öğrenciye, herhangi bir federal finansal yardıma erişim için gerekli Finansal Öğrenci Yardımı için Ücretsiz Başvurunun (FAFSA) nasıl tamamlanacağı da dahil olmak üzere finansal yardıma başvurma talimatı verir. Öğrencilerin bilmesi gereken diğer ilgili normlar, politikalar ve düzenlemeler de dahildir.

Konumlar

Miami Lakes

Address
15201 NW 79th Court
Miami Lakes, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Tampa

Address
3655 W Waters Ave
33614 Tampa, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Orlando

Address
5601 S Semoran Blvd
32822 Orlando, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin